ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile jõulukuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Detsember toob kaasa maagilise aja, mis mõjutab igaühte. Nüüd on aeg teha kokkuvõtteid kogu eelnenud aastast ja vaadata üle, mis läks hästi ja mille osas oleks ehk saanud midagi teisiti teha. See on aeg, kus saab endasse vaadata ja mõtiskleda elu üle. Samuti toob detsember kaasa elevuse kõige uue suhtes, mis üsna pea uksele koputab. Tehakse plaane ja unistatakse. Leia sinagi pühedeelses kiirustamises ja pühadesaginas neid vaikseid ja väärtuslikke hetki, kus olla koos oma kallitega. Ära unusta ka võtta endale aega, et mõelda, tunnetada ja unistada. Just elu hetked, kus aeg jääb seisma, on need, mis päeva lõpuks loevad. Ole sinagi hetkes ja koge, mida elul on sulle pakkuda.

Armastuse osas toob detsember kaasa erilise aja. Nüüd tasub järgida ainult oma südame häält, sest vaid nii saad sa seda, mis on sinu jaoks tõeliselt õige. Ära lase end eksitada ümbritsevate arvamusest või kellegi teise ootustest, armastuse osas on oluline vaid see, mida sina oma hinges ja südames tunned. Ole enda vastu õrn ja aktsepteeriv, ära kiirusta end tagant ja julge olla aus. Just siiras ja südamlik olemine toovad su ellu neid võimalusi, kus saad kogeda armastuse imet.

Külluse osas saad sel kuul ise palju ära teha. Küllus ei ole küll ainult töö- ja rahaasjadega mõõdetav, kuid kui just neist rääkida, siis keegi ei saa ju salata, et majanduslik kindlustunne on meile kõigile külluse seisukohast väga oluline. Selleks, et sa ise, sinu lapsed või lähedased tunneksid end hästi ja turvaliselt on siiski vajalik, et igapäevane leib oleks laual. Alusta külluse tõmbamist oma ellu tänulikkusega. Muuda vajadusel oma vaatenurka, leia igas päevas midagi, mille üle rõõmustada. Ära kuluta asjatult ka jõulukinkide tegemisel. Kingi pigem aega, emotsioone, elamusi. Tee oma armsatega koos midagi toredat, sest see rõõmustab hinge ja jääb kauaks meelde.

Tervise osas võiksid silmas pidada seda, et annaksid endale aega külma ja pimeda ajaga kohanemiseks. Luba endale vajadusel rohkem und, korralikku sooja sööki, looduses liikumist. Nii nagu looduses tekivad talvel muutused, nii tekivad need ka sinu kehas ja meeles. On aeg end sättida rahulikule ja hoidvale reziimile ja lubada endale rohkem hellitusi.

KOMMENTEERI!