ALKEEMIA TAROSKOOP AUGUSTIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP AUGUSTIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile lõikuskuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

August toob kaasa vajaduse hakata taas iseennast ja oma ümbrust tähelepanelikult märkama. On aeg oma päevad taas eluga täita. Selleks tuleb välja murda rutiinist ja hakata asju tavapärasest erinevalt tegema. Alusta lihtsatest asjadest - söö teistsugust toitu, mine uut teed mööda koju, mine peole ja tantsi, kui sa seda muidu ei tee. Ära lase oma päevadel olla üks ja sama elutu ja tundetu jada, vaid koge, tunneta ja naudi. Elu on ilus. Kõik emotsioonid, mida koged, hoiavad sind elavana ja annavad inspiratsiooni. Jälgi oma intuitsiooni, see ei vea sind alt. Kui tunned, et pead midagi tegema või kusagile minema, siis just nii käitugi.

Suhete osas on aeg, kus peaksid palju suhtlema, inimestega kohtuma ja julgelt oma tundeid välja näitama. Just nüüd on aeg jagada ja kogeda. Tähele võiksid panna seda, et kui oled armunud ning sinu huviobjekt tundub külm, kauge ja kättesaamatu, siis tasub sul lõpetada pingutamine. Sinu sisetunne näitab sulle praegu väga täpselt ära inimeste loomuse ning seega ei peaks sa raiskama aega selle peale, et püüda kättesaamatut. Tegele parem sellega, et panustad olemasolevatesse inimsuhetesse, kohtud sõpradega, võtad ühendust sugulastega ning tegeled oma lastega. Just läbi südamlikkuse ja armastuse leiad sa tee oma südame avanemiseni ning kui oled vallaline, siis võid just läbi oma tuttavate kohtuda kellegi erilisega.

Seotud lood:

Tööalaselt peaks kõik sujuma edukalt, samuti on praegu soovi korral võimalik leida kerge vaevaga uus töökoht. Tähelepanelik võiks olla kõige selle osas, mis ei puuduta otseselt tööd, vaid just inimesuhteid. Suhted on pealtnäha igati head, kuid kulisside taga võib hetkel toimuda nii mõnigi intriig. Hoidu ise klatšist ning ära lase end kellegi mängudesse kaasa tõmmata. Isegi kui need ei ole pahatahtlikud, siis ikkagi võib see sinu suhteid teistega pikas plaanis rikkuda. Raha osas tasub olla tähelepanelik. Sõlmi korralikud lepingud alati, kui tegu on mõne finantsküsimusega, vastasel korral võid pärast kokku puutuda probleemidega.

Enesetunne peaks olema üldiselt hea ja energiatase kõrge. Mida enam lubad endale päikest, looduses liikumist, lõõgastumist ja tervislikku toitu, seda paremini end tunned. Samas peaksid olema tähelepanelik, et sa kas liigse pingutamisega või siis vastupidi tähelepanematusest endale liiga ei teeks. Katsu kõiges, mida teed, olla kohal. Hästi mõjuvad ka kõik uued ja tavarutiinist väljapool olevad tegevused, mis nö üllatavad keha ja pakuvad vaheldust.

KOMMENTEERI!