ALKEEMIA TAROSKOOP AUGUSTIKS | Mida toob lõikuskuu armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP AUGUSTIKS | Mida toob lõikuskuu armastuse, töö ja tervise osas?
Taro kaardidFoto: depositphotos.com

Mis ootab sind ees augustis? Kuidas saavad olema lood sinu armuasjadega? Mida on oodata töö- ja rahaasjade osas? Mida tuleks silmas pidada seoses tervisega? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Kuu kristall - rutiilkvarts


Augustiõhus on mõistatuste lahendamiseks vajalikku küpsust. Rutiilkvartsis küpsenud kuldsed nõelad annavad torke, et saaksid lahti lasta ebavajalikust minevikust. Rutiilkvartsi kuldne energia kannab lõvilikku elujõudu ning intuitsiooni, et mõista oma eluülesannet ning luua uut. Uuri rutiilkvartsi kohta lisa WildWoman ehtepoest ja facebookist.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Tunnete osas on sel kuul sind ootamas ees rahulikumad ajad. Tegeled rohkem enda sisse vaatamisega ja suhtealaste teemade analüüsimisega. Võid tunda soovi ja vajadust suhte osas mõneks ajaks aeg maha võtta, et mõista, kus sa hetkel seisad ja kuhu soovid edasi liikuda. Kui oled vallaline ja alles otsid partnerit, siis ära pettu, kui sel kuul kedagi põnevat ei kohta. Järgmisel kuul on selleks taas võimalus.
Küllus. Tööalaselt ootab sind hea kuu. Projektid sujuvad paremini ja kiiremini kui oled oodanud ning suhted nii alluvate kui ülemustega on suurepärased. Sul on põhjust oma saavutuste üle uhkust tunda ja selle pinnalt saad teha ka plaane tulevikuks.
Tervis. Enesetunne ei pruugi sel kuul olla nii hea, kui oled lootnud. Ole tähelepanelik keha poolt saadetavate signaalide osas ning vajadusel konsulteeri arsti või terapeudiga. Ära unusta, et sinu enda panus on väga oluline. Sina oled see, kes eelkõige õigete valikutega suudab oma tervist hoida ja vajadusel taastada.
Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)
Armastus. Suhete osas tunned sel kuul tungivat soovi midagi muuta ning võimalusel alustada lausa puhtalt lehelt. Miks mitte seda teha? Alusta iseendast, vaata üle oma tunded ja ootused. Võibolla on sinu väärtushinnangud ajaga muutunud, või on sulle selgemaks saanud, mida sa suhtelt ootad, või mida sa kindlasti ei soovi. Igal juhul tuleb väike aja maha võtmine ja kokkuvõtete tegemine sulle kasuks.
Küllus. Tööalaselt saad praegu juhinduda oma suurepärasest vaistust ja tunnetusest. Oskad hästi ajastada nii läbirääkimisi kui ka projektide alustamist. Sinu ettevõtmisi saadab edu ning ka majandusliku tulu üle ei tohiks sa kurta.
Tervis. Praegu on sul kõige tähtsam leida oma elus tasakaal. Sa võid vajada kas oma töö- ja eraelu vahel harmoonia saavutamist või võib tasakaalustamist vajada hoopis sinu keha või meel. Igal juhul peaksid võtma hetke, et istuda maha ja pisut järgi mõelda, kas sa ehk ei ole mõnd valdkonda oma elus unarusse jätnud. Kui see on nii, siis on praegu viimane aeg, et tegutseda, enne kui tagajärjed endast märku andma hakkavad.
Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Armastus. Suhete valdkonnas toimub elavnemine. Tunned, et armud kergemini kui tavaliselt, liblikad on kõhus lendlemas ja see paneb sind särama ja rõõmu tundma. Sa ei otsi hetkel tõsist ja kindlat suhet, vaid võtad tänuga vastu selle, mida elu sulle pakub. Oskad nautida ilma muretsemata ja klammerdumata, tunned siirast ja puhast rõõmu armumise tundest endast.
Küllus. Tööalaselt oled kiiresti kohanev, võtad vastu uusi väljakutseid ja suhtud kohustustesse pigem mänguliselt ja vabalt. Ühelt poolt murrab see rutiini, kuid teisalt pead ikkagi jälgima, et sa üle piiri ei läheks, sest see võib kaasa tuua hilisemaid suhete pingestumisi töökaaslastega.
Tervis. Praegu on sinu jaoks väga oluline mõista füüsiliste tervisehädade seotust sinu meeleolude ja mõtetega. See, kuidas sa end tunned, on paljuski sinu enda poolt kujundatav. Kui tõeliselt usud, et oled terve, tugev, õitsev ja harmoonias, siis seda sa oledki.
Jäär (21. märts - 20. aprill)
Armastus. Kätte on jõudnud kuu, mis toob sinu ellu armastust, romantikat ja kirge. Kui oled vallaline, siis tasub sel kuul silmad lahti hoida, sest sinu elus toimuvad just armuasju puudutavad olulised muutused. Võid kohtuda kellegi täiesti erilisega või avastada mõnes vanas tuttavas külje, mis teid omavahel liidab. Need, kes on juba suhtes, saavad sel kuul parandada ja edendada kerge vaevaga oma suhet ja suurendada omavahelist lähedust.
Küllus. Töö toob sulle sel kuul võimaluse rakendada oma varjus olnud talenti ja oskusi. Püüdled suurema vabaduse poole, mis laseks sul end täiel määral teostada ja ka sellest tulenevalt suurepäraseid lõpptulemusi nautida.
Tervis. Enda eest hoolitsemisel pead sisse viima muutused. Kui oled juba pikemat aega ühes rutiinis püsinud, siis nüüd on paras aeg anda kehale uus impulss ja pakkuda endale midagi uut ja põnevat.
Sõnn (21. aprill - 21. mai)
Armastus. Suhete osas saad sel kuul kogeda enda jaoks olulist õppetundi. Saad näha suhte detaile ja inimeste käitumist hoopis uue nurga alt. See võib esialgu mõjuda ootamatult ning ebakindlust tekitavalt, kuid pikemal süvenemisel mõistad, et antud kogemus tuleb sulle isikliku arengu seisukohalt hoopiski kasuks. Sellele toetudes saad tulevikus teha enda jaoks paremaid otsuseid.
Küllus. Töö osas pead sel kuul silmas pidama seda, et sa ei ülehindaks oma võimeid. Sul on palju häid plaane ja ideid, kuid aja ja finantsi pool on paraku piiratud. Katsu teha valik, ning keskenduda nendele projektidele, mille osas oled 100% kindel, et need töötavad. Liigselt kohustusi enda kanda võttes, ei suuda sa ühtegi ideed täiuslikult realiseerida.
Tervis. Pea silmas mõõdukust ja tasakaalu. Mõtle järele, kas ehk oled mingile olulisele faktorile, mis mängib tervise osas suurt rolli, liiga vähe tähelepanu pööranud. Kui see on nii, siis katsu end parandada ja harmoonia taastada.
Kaksikud (22. mai - 21. juuni)
Armastus. Suhted saavad sel kuul sinu jaoks teemaks, mis põhjustavad palju mõtteainet. Sa pead langetama olulise otsuse, mis aitaks sul liikuda lähemale oma suhtealastele eesmärkidele. Kas sa tunned, et sind hoiab miski tagasi või on sul mingeid tõekspidamisi, mida sa tunned, et ei suuda murda? Nüüd on aega selleks, et olla spontaanne ja lasta juhtuda asjadel, mille osas oled põhjendamatut hirmu tundnud.
Küllus. Töö osas oled läbinud olulise teelõigu suurema iseseisvuse suunas. Tunned end kindlamini ja ei karda enam võtta ka suurt vastutust, kui selleks tekib vajadus. Sa oskad oma võimeid väga adekvaatselt hinnata ning see toob sulle ka kaaslaste tunnustuse.
Tervis. Nüüd on sind ees ootamas head ajad. Kui sind on kimbutanud mõned terviseprobleemid, siis just praegu leiad enda jaoks sobivad tervendamismeetoodid ning tunned ent peagi taas energiast pakatavana ja positiivsena.
Vähk (22. juuni - 23. juuli)
Armastus. Suhete osas puutud nüüd kokku nii mõnegi huvitava inimesega, ning see toob kaasa ka tundeteemade aktiveerumise. Sa tunned, kuidas mõistus kallutab su valikuid ühele ja kirg teisele poolele. Keset tunnetetormi on raske otsuseid langetada ja head valikut teha, seepärast leia enda jaoks võimalus situatsioonist eemalduda ning asju pisut kaugemalt vaadata.
Küllus. Sel kuul saad nautida rahu ja stabiilsust. Oled teinud tööd ja näinud vaeva ning sinu eesmärgid hakkavad täituma. Võid rahulolevalt ringi vaadata ja oma saavutatu üle uhkust tunda. Väga hea aeg on praegu töö ja raha puudutavate asjade kohta otsuste langetamiseks. Neid valdkondi puudutavad asjad laabuvad sinu jaoks väga ladusalt ja kasumlikult. Oled nutikas ja suudad olla õigel ajal õiges kohas.
Tervis. Füüsiline ja vaimne heaolu sõltub sul nüüd sellest, kui palju suudad leida aega, et viibida värskes õhus, nautida loodust ja tunnetada ühtsust universumiga. Kõik, mis on loomulik ja looduslik, tervendab ja kosutab su keha ja meelt.
Lõvi (24. juuli - 23. - august)
Armastus. Sind ootab ees lausa päikseline aeg. Saad nautida südantsoojendavaid rõõmuhetki ning tunda kirge ja naudingut. Sinu soovides on praegu suur jõud ning ka universum annab omapoolse tõuke, et sinu unistused võiksid täituda. Liigu julgelt selle suunas, mis sind ligi tõmbab ja sinu südame rõõmsaks teeb. Ükskõik, kas oled vallaline või on sul juba kallim olemas, igal juhul liiguvad sinu armuasjad praegu väga soodsas suunas.
Küllus. Praegu tunned, et saad oma töö- ja rahaasjade olukorraga rahul olla. Sa suudad kõik ette võetud projektid edukalt tööle saada, kuna oled kiire taibu ja paindliku lähenemisega. Oled oma kutsetöös niivõrd edukas ja hinnatud, et pole ime, kui saad praegu tänu sellele põnevaid ja uusi väljakutseid esitavaid pakkumisi.
Tervis. Sel kuul pead olema hoolikas. Tuleks pigem vältida väga aktiivseid harrastusi ja samuti on suurenenud risk kõige puhul, mis sisaldab kiiret liikumist. See ei tähenda, et peaksid spordist loobuma, vaid pigem võiksid valida rahulikumaid hobisid ning keskenduda keha ja meele treeningutele.
Neitsi (24. august - 23. september)
Armastus. Tunnete osas on sind ees ootamas head uudised. Nüüd täituvad need soovid, millest oled juba pikalt unistanud. Elu toob sinu teele õnnelikke juhuseid ja koged suurepäraseid emotsioone, mis panevad sind tunda, et oled tõeliselt õnnelik. Need inimesed, kes nüüd sinu teele satuvad, on tulnud selleks, et jääda.
Küllus. Käesolev kuu toob sulle palju hingejõudu, sisemist sära ja teotahet. Sul on silme ees kindlad eesmärgid ning oled asunud tegema plaane, kuidas need ellu viia. Oled praegu riskialtim kui tavaliselt ning see võib aidata sul ka saavutada rohkem, kui tavaliselt oleks võimalik. Seega, kui sul on unistusi, mis pole veel täitunud, siis haara just praegu härjal sarvist ja hakka tegutsema - tulemused ei lase end kaua oodata.
Tervis. Vaimset ja füüsilist heaolu silmas pidades on oluline lasta oma emotsioonidel vabalt voogata. Ära hoia endas negatiivseid tundeid, pettumusi ega hingevalu. Leia võimalus neil minna lasta.
Kaalud (24. september - 23. oktoober)
Armastus. Sind ootab ees jõudmine uutesse kõrgustesse, kui oled juba pikemat aega viibinud püsisuhtes. Sinu suhe saab uue hingamise ja tunnetad, et liigud õiges suunas. Kui oled vallaline, siis kohtud just nüüd enda jaoks olulise inimesega ja see saab toimuma reisil või väljasõidul. Igal juhul mitte sinu tavapärases keskkonnas.
Küllus. Sind ootab ees kuu, mis ei pruugi olla just lihtsate killast. Sul on palju ideid ja oma kindel nägemus elust. Kui teised sellega ei nõustu, siis asud julgeltoma seisukohti kaitsma ning seda tehes ei karda sa ka "üle laipade" minna. Seevõib aga oodatud tulemuse asemel tuua kaasa pilkeid, konflikte ja tülisid. Et mitteoma suhteid ümbritsevatega rikkuda, katsu jääda siiski diplomaatiliseks ja säilita empaatiavõime. Järeleandmine ei näita nõrkust, vaid paindlikkust.
Tervis. Oma heolu silmas pidades pead sel kuul tähelepanelik olema. Kui sul on mõni tervisehäda, siis tegele sellega, kuid ära lase sellel hakata oma elus peamist rolli mängima. Hoia ka probleemide korral elu erinevad valdkonnad võimalikult tasakaalus.
Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Armastus. Nüüd on sinu tunnetevaldkonda ees ootamas uuendused. Jätad oma aja ära elanud tunded ja inimsuhted selja taha ja liigud edasi. Elad läbi sisemisi ja väliseid muutusi, millega kaasnevad täiesti uued elamused. Loobud senistest reservatsioonidest ning algatad intiimsuhte, mis toob su ellu kirge ja kuumi tundeid.
Küllus. Töö osas pead sel kuul olema kannatlik. Arengud toimuvad, kuid need on aeglased ja võivad sind muuta kärsituks. Katsu seda võtta aga kui õppetundi, mis laseb sul protsesse kõrvalt jälgida ja analüüsida. Kasuta võimalust õppida ja omandada uusi kogemusi.
Tervis. Oma heaolu osas on nüüd aeg jätta seljataha vanad uskumused ja hoiakud, mis takistavad sind jõudmast uuele vaimsele ja füüsilisele tasandile. Tegele meditatsiooni ja vaimsete praktikatega, mis lõõgastavad ja rahustavad su meelt ning sellega tasakaalustavad ka keha.
Ambur (23. november - 21.detsember)
Armastus. Suhete osas on nüüd aeg selleks, et nautida oma partneriga muretult iseennast ja oma suhet. Taaselusta esialgne kirg ja romantika, mis teid kokku tõi. Kui oled vallaline, siis on aeg silmad lahti ringi käima asuda. Sinu unistuste partner ootab sind seal, kus sa oodatagi ei oska - seega, ole valmis üllatusteks.
Küllus. Tööalaselt toimub sinu jaoks tohutu edasiliikumine. See tähendab nii suurt arenguhüpet, kui ka kohustuste ja vastutuse suurenemist. Ära löö kõhklema, kas ette võetud projektid on nii suurt pühendumist väärt. Oled õigel teel ja sinu tööd kroonib edu.
Tervis. Sinu vaimse ja füüsilise heaolu seisukohast on kõige olulisem positiivne mõtlemine. Usk on äämiselt tõhus ravim ja sa tead, et sinu meeleolu mõjutab suuresti ka sinu füüsilise keha seisukorda. Luba endale küllaldaselt rõõmu, naudingut, naeru ja suurepäraseid kogemusi - see hoiab su tervise korras.
Autor: Katrin Oidra
Seotud lood:

Loe lisaks: Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Horoskoop: kui kuratlik sa oma hingelt tegelikult oled?

6 viisi, kuidas vabaneda blokeeringutest oma kurgutšakras

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

KOMMENTEERI!