ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS: Mis ootab sind jürikuul ees armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS: Mis ootab sind jürikuul ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile aprilliks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ning milline saab olema tervis?

Aprill toob kaasa palju värsket energiat, uusi tundeid ja tahet tegutseda. Nüüd on oluline leida oma elus tasakaal. Mitmel rindel rabelemine ja kõigele korraga keskenduda üritamine ei too häid tulemusi. Tasub paika panna kindel plaan ja sättida oma fookus sellele, mis on tõeliselt oluline.

Selleks, et vältida kevadväsimust ja raputada endast maha talvine energia, tuleks just nagu loodus meie ümber, liikuda uuenduste poole tasa ja targu. Pole vaja liiga radikaalseid samme ette võtta, piisab kui asud rahulikult, kuid kindlalt tegutsema oma eesmärkide nimel.

Kindlasti ei tasuks praegu teha ennatlikke järeldusi esimese info või emotsiooni põhjal. Just nüüd ilmnevad paljud asjad, mille tegelik olemus ei ole selline nagu esmapilgul näib. See kehtib nii asjade, olukordade kui ka inimeste suhtes. Ning nii heas kui halvas mõttes. Seega, hoia oma meel avatud, ära otsusta liiga kiirelt ja liiga vähese info põhjal.

Oma majanduslikke otsuseid tasub praegu väga hoolikalt kaaluda. Investeeringuid ja suuremaid osta võib teha, kuid pigem siis, kui see on tõesti läbimõeldud otsus. Emotsioonide ajel suuremaid summasid välja käia ei maksaks, sest sealt tuleb ainult kahju, mitte kasu.

Seotud lood:

Vaimses plaanis toob aprill kaasa kasvamisi, arenguid ja olulisi õppetunde. Nüüd tasub rohkem märgata, mis sinu sees toimub. Jälgi oma emotsioone, tunneta, kust need alguse saavad ning miks ja millal esile kerkivad. Samuti tasub rohkem tähelepanu pöörata sellele, mis sinu ümber toimub. Jälgi märke, mis universum sulle saadab ja sa näed, et sind juhatatakse ja vajadusel antakse kinnitust selle kohta, kas oled õigel teel või mitte.

Kaunist ja päikselist aprillikuud!

Loe aprillikuu horoskoopi:

KOMMENTEERI!