ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS: mida toob jürikuu armastuse, külluse ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS: mida toob jürikuu armastuse, külluse ja tervise osas?
Mida lubavad taro kaardid sulle aprilliks?Foto: depositphotos.com

Mis ootab sind ees jürikuul? Kuidas laabuvad suhted ja armastus? Milliseks kujuneb olukord töö- ja rahaasjades? Mida võiksid seoses tervisega silmas pidada? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Kuu kristall - tsharoiit

Flirtivalt lillakas tsharoiit tahab sind juhtida sügava sisemise rahu ja elurõõmuni ning eelkõige iseendani. Tsharoiit võtab kavalalt algatuseks ära hirmud ning siis puksib Sind jäära kombel takka, et saaksid tegeleda kõige sellega, mis õnnelik olemisel tee peal ees.

Uuri tsharoiidi kohta lisa WildWoman ehtepoest ja facebookist

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Saab olema põnev kuu, sest elu pakub sulle võimalusi erutavateks seiklusteks. Sinu ellu saabuvad sündmused, mis pakuvad uusi kogemusi ja tundeid, mida sa pole juba ammu saanud tunda. Sa eemaldud argipäeva üksluisest rutiinist ja sukeldud põnevasse suhtesse. Tunned end sisemiselt rahuliku ja kindlana, sest järgid oma südame juhatust.

Küllus. Oled leidnud endas hingelise tasakaalu ning see on toonud sinusse rahu ja harmoonia. Suudad ka keerukaimates situatsioonides jääda rahulikuks ning hinnata olukordi õigesti. Kui sul on vaja langetada mõni tähtis otsus, siis kasuta just praegust aega, sest sinu mõistus on hetkel erakordselt selge ja tugev ning samas suudad kuulata ka oma südamehäält.

Seotud lood:

Tervis. Suuremaid probleeme ette tulemas ei ole. Pigem külastad sõprade soovitusel mõnd uut ja põnevat teraapiat või kehahooldust. Hoolitsed enda eest hästi ja ammutad energiat heade sõpradega koos ette võetud tegemistest. Just head ja armastavad suhted on need, mis sinusse positiivsust, elurõõmu ja hingejõudu süstivad.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Sind ootab ees lahkumine millestki südamelähedasest. See põhjustab sinus segaseid tundeid. Ühelt poolt oled kurb, et midagi jääb maha, kuid teisalt oled siiski piisavalt põnevil, et saad asuda kogema uusi seiklusi ja avastama enda jaoks tundmatut maailma. Pead suutma lahti lasta ning liikuma eluvooluga kaasa.

Küllus. Töö pakub sulle väljakutseid. Tunned, et kohati võib sul olla raskusi kohanemisega ja võid vajada tavalisest rohkem aega taastumiseks ja puhkamiseks. Katsu see aeg leida, sest kui oled saanud end koguda, siis suudad taas innukalt tööasjadega tegelema asuda ning oled täis uusi ideid.

Tervis on hea ja tugev. Külmetushaigused ja muud terviseprobleemid sind sel kuul ei kimbuta. Tunned end energiat ja entusiasmi täis olevat. Tervisele teevad head kodumaa taimedest valmistatud kevadised salatid ja tinktuurid.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus. Praegu juhindud südameasjades eelkõige oma intuitsioonist ja sisetundest. Sinu elus on esiplaanil iseenda tundmaõppimine. Keskendu rohkem oma sisemaailma rikastamisele, mõtisklustele ja tunnetamisele, mis on sinu jaoks tõeliselt oluline. Iseenda vajaduste teadmine ja tunnistamine aitab sul oma ellu paremini tõmmata ka kõike seda, mida sa soovid ja vajad. Seega ole julge ja unista suurelt.

Küllus. Töö on toonud sinu ellu olulisi muutusi. Nüüd koged veelgi enam, et hoolimata sellest, et tööülesanded ei ole sulle ülejõukäivad ega võõrad, siis ikkagi on sind otsekui tuttavast mugavustsoonist välja rebitud ja pea ees vette visatud. Esialgu võid tunda end ebakindlalt, kuid sinu pidev soov kogeda huvitavaid väljakutseid, paneb selle peagi hajuma.

Tervis. Tervis osas saad positiivsed uudiseid. Kui oled oodanud arstlike testide vastuseid, siis saad nüüd häid uudiseid. Kui oled kimpus olnud mõne tervisehädaga, siis leiad nüüd leevendust. Kui oled soovinud perekonna juurdekasvu, siis nüüd võivad nii mõnedki Kalade tähemärgi naised rasestuda.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Sind ootab ees väga põnev ja viljakas aeg. Sinu ees avanevad armastusemüsteeriumi uksed. Asud liikuma mööda teed, mis viib sind täiusliku suhteni või siis suudad juba olemasolevas suhtes toetuda minevikukogemustele ning suurendada üksteisemõistmist ja harmooniat. Saad nautida häid ja õnnelikke aegu, mis näitavad sulle, et armastus ja rõõm on sinu elus hetkel endale esikoha kindlustanud.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootab sind ees hea pakkumine, mis laseb sul edukalt kasutada oma andeid ja rakendada ellu oma ideid. Naudid seda, mida teed ning sellise positiivse suhtumisega suudad sa ka saavutada parimaid võimalikke tulemusi. Sul on olemas ka mentorid ja toetajad, kes sinusse usuvad ning vajaduse korral sind ka omapoolse nõu ja jõuga aitavad.

Tervis. See peaks sel kuul küll igati hea olema. Seda eriti juhul, kui oled ka ise oma heaolusse panustanud ning enda eest kenasti hoolitsenud. Sa tunnetad ise suurepäraselt, mida su keha ja meel vajavad. Ära suru oma soove alla, vaid kuula oma südant. Kui annad endale tervislikku toitu, mõõdukat füüsilist koormust ja vajalikul määral puhkust, siis võid saavutatud heaolu pikalt nautida.

Sõnn (21. aprill - 21 mai)

Armastus. Oled pigem tagasitõmbunud ning eemaldad end teadlikult kaaslastest. Sa soovid leida oma sisemaailmast vastuseid elulistele küsimustele, mis on sind juba mõnda aega vaevanud. Keskendud oma südames ja hinges rahu leidmisele, mis aitaks sul adekvaatselt hinnata seda, kus sa hetkel seisad, millised on sinu väljavaated ja mis on parimad tegutsemissuunad. Anna endale aega, vajadusel pea mõne lähedasega nõu. Rahunenud meel näeb hoopiski selgemini.

Küllus. Tööelus saadab sind hetkel tugev motivatsioon ja kindlameelne käitumine. Oled riskivalmis ja suurepärane kaaslane meeskonnatöös. Ainus, mis sind sel kuul alt võib vedada, on ajataju. Katsu mitte teha planeerimisvigu, nende tõttu võib nii mõnigi hea plaan jääda realiseerimata.

Tervis. Tervis on üldiselt hea ja enesetunne suurepärane. Oma sisemise jõu ja energiaga suudad ka kevadiste petlike ilmadega külmetamist vältida ning saad nautida täiel rinnal päikselistel päevadel looduses viibimist. Tunned iga päevaga üha suuremat kutset loodusesse minna.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Sinu armuelus toimuvad muutused, mis põhjustavad su hinges nukrameelsust või melanhooliat. Pead suutma märgata positiivset, mis sind ümbritseb, mitte keskenduma sellele, mida sul pole. Anna endale aega, et madalseisust välja tulla ja leida taas oma kese ning asu siis teadlikult tegelema teemadega, mis sulle rõõmu ja rahulolu pakuvad.

Küllus. Töö osas võivad üles kerkida minevikust pärit takistused. Leiad end taas olukorrast, kust arvasid end juba ammu väljunud olevat. Emotsioonid ja olukorrad korduvad nagu mustrid, kui sa ei võta endale aega, et nendega tegeleda ja enda jaoks lahendused leida. Enamus vastuseid ei peitu sind ümbritsevates inimestes ega tööülesannetes, vaid sinus endas.

Tervis. Tervise osas on peaksid meelde tuletama, mis on su nõrgad kohad ja mis probleemid on eelnevalt seoses kevade saabumisega ilmnenud. Lähtu sellest, et käitud oma tervise osas tähelepanelikult ja hoolivalt. See aitab ennetada kõikvõimalikke tervisehädasid.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Nüüd oled tavapärasest rohkem kontaktis oma alateadvuse ja sisemaailmaga. Sa leiad väga kergesti inspiratsiooni ja uusi ideid, kuid samas kipuvad sind ka kummitama hirmud, mis aeg-ajalt esile kerkivad. Kuula julgelt oma südant ning ära suru alla ka negatiivseid emotsioone, sest ka neil on sulle oma sõnum. Õpid nüüd oma tundeid rohkem märkama ja paremini haldama.

Küllus. Töö osas pead end kannatlikult häälestuma aeglase, samas pideva arengu faasile. Kui ootad kiireid tulemusi, tormilisi muutusi ja ideede peatset realiseerumist, siis pead pettuma. Ära ürita käimasolevaid protsesse nende loomulikus arengus kiirendada, see võib lõpptulemust rikkuda. Leia endas rahu, et tasapisi ja sujuvalt liikuda eesmärkide suunas.

Tervis. Tervisega on kõik hästi. Saabuv kevad paneb su põsed õhetama ja toob hinge ootsärevuse suvest. Positiivsed mõtted annavad sulle palju energiat ning pikemad ja soojemad päevad panevad sind rohkem oma keha eest hoolitsema.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Nüüd puutud kokku kõige sellega, mis sinus kiusatust tekitab. See võib tuua sinu ellu keerukaid olukordi ja vastakaid tundeid, kuid just nii õpid paremini tundma oma varjukülgi ning seda, kuidas nendega toime tulla. Sulle võib kohati tunduda justkui veeretataks sinu teele meelega komistuskive, kuid tegelikult saad läbi nende kogemuste aimu, et sina ise kontrollid oma meelt ja ihasid.

Küllus. Töö osas näitad üles initsiatiivi, rakendad osavalt oma mõjujõudu ning oled väga pühendunud. Sul on kindel visioon ja eesmärk, mida soovid saavutada. Tunnustus on praegu sinu jaoks väga oluline, see paneb su ideed veelgi kõrgemalt lendama.

Tervis. Tervis võib vajada turgutust. Sinu keha jaoks on oluline vaheldus. Olgu selleks siis oma menüü uuendamine, tubase sportimise välja vahetamine õues liikumise vastu või hoopis puhkus. Rutiin vajab murdmist ja kevadine uuenduskuur ootab.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Armastuses on ees ootamas rõõmsameelne ja nautlev faas. Sa oled sisemiselt rahulik, püüdled turvalisuse, truuduse ja pikaajalise suhte poole. Märksõnadeks on sensuaalsus ja viljakus, mis võib naissoost neitsitele tähendada ka rasedust või abieluettepanekut. Selleks, et eelolevast perioodist maksimaalne kasu saada, ole võimalikult palju kontaktis oma tunnetega ja südamega. Ära jäta tähelepanuta ka märke, mida universum sulle saadab.

Küllus. Töö pakub sel kuul sulle nii närvikõdi, kui ka põhjust rõõmustamiseks. Sulle usaldatud ülesanded ei ole kergete killast ning kohati tunned, et võid vajada abi. Samas, olles juba tööhoos, märkad, et saad kõigega hästi hakkama ja avastad enda jaoks oma varjatud ressursid, mis lasevad sul uhkust tunda edukalt lõpule viidud tööülesannete tõttu.

Tervis. Sa katsetad enda peal erinevaid keha- ja meeletehnikaid, võid osaleda mõnes teraapias või avastad endal mõne varjatud võime. Kuna praegu oled eriliselt tundlik ja kontaktis oma alateadvusega, siis tasub sul arendada oma intuitsiooni ja tunnetust.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Armastuses ootab sind ees periood, kus mõistus kisub ühele ja süda teisele poole. Võid olla sattunud olukorda, kus pead otsustama, mida oma suhtega edasi teha või siis lausa kahe armsa inimese vahel valima. Igal juhul ei ole valik kerge, kuid see tuleb teha. Sasipundardesse takerdunult ei saa sa kauem enam edasi liikuda. Kui sina otsuseid ei tee, siis tehakse need sinu eest ning sina pead vaid tagajärgedega leppima.

Küllus. Sinu elus on praegu aeg, kus õpid uusi nippe ja töövõtteid. Eelkõige puudutab see töö ja rahaga seotud küsimusi. Kuid samas võivad uued oskused sind edasi aidata ka teistes eluvaldkondades. Soovituseks oleks olla hästi tähelepanelik ja korrektne ning pöörata suurt tähelepanu ka detailidele, sest just pisiasjad võivad teinekord mängida väga suurt ja olulist rolli. Igal juhul saad tulevikus praegu omandatud kogemustest palju kasu, seega hoia silmad lahti ja meel avatud.

Tervis. Tervise osas on peaksid meelde tuletama, mis on su nõrgad kohad ja mis probleemid on eelnevalt seoses kevade saabumisega ilmnenud. Lähtu sellest, et käitud oma tervise osas tähelepanelikult ja hoolivalt. See aitab ennetada kõikvõimalikke tervisehädasid.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Armastuse ja suhete vallas on näha energiate kiiret liikumist, suhtlemist on palju, tunded vahelduvad tihti ja kalduvad ühest äärmusest teise. Sa ei tea praegu isegi päris täpselt, mida sa tahad. Lased end inimestest ja nende arvamustest palju mõjutada. Praegu ei ole aeg, kus suuri otsuseid vastu võtta. Lase tunnetel settida ja tee oma valik siis, kui esimesed emotsioonid on vaibunud.

Küllus. Sinu elus toimub pikk hüpe edasi. Sa saad kas mõne põneva pakkumise, mis tõmbab sind igapäevarutiinist ja harjumuspärastest oludest välja või siis otsustad ise mõne suure ja olulise sammu oma elus astuda. Pane ainult tähele seda, et oskuslik planeerimine ja tark kaalumine tulevad asjadele kasuks. Ära kiirusta, vaid tee plaan ja pane paika oma edasised sammud - nii saavutad parimaid tulemusi.

Tervis. Tervise osas on praegu kõige olulisem tuua oma keha välja talverežiimist ja minna rahulikult ja rõõmsalt kevadele vastu. Selleks, et mitte kevadväsimuse küüsi langeda, toitu tervislikult, liigu värskes õhus ja mis kõige olulisem, ära unusta hea une tähtsust.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Keskendud nüüd rohkem pere, kodu ja suhetega seotud teemadele. Sa naudid oma lähedaste või armsamaga koos olemist ning teed plaane ühiseks pilvituks tulevikuks. Soovid pesa punuda ning luua inimeste vahele harmooniat ja rõõmsat läbisaamist. Naudid praegust perioodi täiel rinnal ja soovid, et selline kooskõla ja lähedus jääksid veel pikalt sinu elus kestma.

Küllus. Töö osas võib ette tulla seisakuid ja takistusi. Ära asu nendega pimesi võitlema, vaid ürita mõista, miks asjad ei ole läinud nii, nagu sa soovisid. Kas oled võibolla ise midagi valesti teinud või ei ole olnud sobiv ajahetk, igal juhul võta endale aega, et asjadele teise nurga alt vaadates seletus leida.

Tervis. Tervise osas on oluline, et juhul kui esineb kaebusi, mis võiksid vajada tähelepanu, siis jälgi end kõigepealt ise tähelepanelikult. Vajadusel kirjuta enne arsti juurde minekut üles, mida täpselt soovid küsida ja mis on sümptomid ning ära lepi sellega, kui arst ilma pikemalt kontrollimata ravimi välja kirjutab.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!