Viis sodiaagimärki, kelle elus toimuvad aastal 2019 pöördelised muutused


Viis sodiaagimärki, kelle elus toimuvad aastal 2019 pöördelised muutused
Foto: depositphotos.com

Astroloogia aitab meil saada aimu, mida võib tulevik kaasa tuua. Aastat 2019 peetakse üldiselt suurte muutuste ja uuenduste aastaks. Uuri järgi, millised on need viis sodiaagimärki, kelle esindajad kogevad just sel aastal oodatud või ootamatuid muutusi!

Paljude eludes toimuvad murrangulised sündmused, mis võivad elu nii heas kui halvas mõttes pea peale pöörata. Vaata järgi, millised on need viis sodiaagimärki, kelle esindajate jaoks on käimasolev aasta eriti pöördeline.

1. Sõnn - sinu hing kogeb suurt läbiraputust

Nüüd pead ütlema hüvasti pisut igavale ja sissejuurdunud rutiinile, sest sinu elus hakkavad toimuma sündmused, mis tõukavad su korralikult mugavustsoonist välja. Sa avastad endas täiesti uue külje, mis laseb sul olla enesekindlam ja hoolivam, seda eriti nende suhtes, kellega sind seob armastus. Sa julged valla päästa oma tõelise kire ja tunded, mida oled varem vaka all hoidnud. Ka sinu elu majanduslikumat poolt ootab ees korralik uuenduskuur. Võimalik on nii uus töökoht kui korralik palgatõus, mis laseb sul mugavamalt ära elada.

2. Lõvi - õhus hõljuvad positiivsed muutused

Sinu jaoks saab käesolev aasta olema silmade avanemise, mõistmise ja ärkamise aeg. Sa hakkad astuma samme, mis viivad sind sinu unistusteni. Tee unistuste saavutamiseni ei saa olema kerge ning see nõuab sinult ka omajagu pingutamist ja kompromissidele minekuid, kuid see kõik on seda väärt. Läbi nende kogemuste saad sa õppida, kogeda ja kasvada. Tööalaselt peaks tänavune aasta olema sinu jaoks samuti suurepärane. Sulle avanevad ootamatult võimalused, millest pole varasemalt unistadagi julgenud. Kui soovid oma elu muuta ja proovida midagi uut, siis just aasta 2019 on sinu jaoks õige aeg, et seda kõike proovida.

Seotud lood:

3. Neitsi - su elu saab olema selline, milliseks sa ise selle muudad

Sinu jaoks on käimasolev aasta põnev just iseendas toimuvate suurete ja murranguliste muutuste tõttu. Sa suudad välja murda oma kestast ning julgelt küsida seda, mida sinu hing ihkab. Võtad endale motoks, et elu on täpselt selline, milliseks sina ise selle muudad! Tulevik on sulle valla. Kui oled soovinud uut tööd või tahtnud lahkuda suhtest, mis ei paku sulle juba ammu enam midagi, siis just sel aastal leiad endas piisavalt jõudu ja enesekindlust, et oma elus muutusi teha. Suured muutused võivad kaasa tuua nii positiivseid kui ka negatiivseid emotsioone, kuid niikaua kui sead oma fookuse positiivsetele ja võtad negatiivseid kui õppetundi, niikaua saadab sind edu.

4. Kaljukits - suudad oma ambitsioone täita nii töö- kui eraelu alal

Tunned end sel aastal enesekindlamalt kui kunagi varem. Sa oled kogenud valusaid elu õppetunde ning maitsnud ka magusaid võite ning kogu see kooslus on sind toonud tänasesse päeva tugevamana, targemana ja elukogenumana. See kõik laseb sul ka julgemini oma südant ja hinge teistele avada. See aasta peaks tooma sinu jaoks kaasa suurepäraseid muutusi nii töö- kui eraelu osas ja sinu ülesandeks on neist vaid parim enda jaoks välja noppida. Kuna oled väga ambitsioonikas, siis ei jäta sa loomulikult neid häid võimalusi kasutamata.

5. Kalad - positiivsed muutused terendavad horisondil

Ilmselt sinu tundlik ja intuitiivne meel on juba aimanud, et see aasta saab sinu jaoks olema midagi erakordset. Sa julged unistada tõeliselt suurelt ja oled valmis kogu oma tagasihoidlikkuse kõrvale lükkama, et saavutada oma eesmärke ja viia ellu oma imelisi unistusi. Just sel aastal leiad inspiratsiooni ja suurepäraseid ideid, mida asud realiseerima ja millest koorub välja midagi tõeliselt suurepärast. Kasuta oma loomingulist jõudu, et vormida universumi kaasabil valmis oma unistuste elu! Kõik ei lähe kindlasti takistusteta, kuid sinus on piisavalt palju kogemusi ja elutarkust, et mitte alla anda. Hoia meel rõõmus ja usu, et elul on sinu jaoks olemas imeline plaan!

Loe lisaks: Šamaan Anu Pahka nõuanded: õunapuu maagiline vägi aitab leida armastust ja jääda lapseootele

Astroloogia ja emotsioonid: vaata, mis ärritab erinevate sodiaagimärkide esindajaid kõige rohkem!

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

KOMMENTEERI!