VIDEO: Täna on ülemaailmne kristallpealuude päev! Vaata järgi, kes need müstilised tegelased on?

 (2)
VIDEO: Täna on ülemaailmne kristallpealuude päev! Vaata järgi, kes need müstilised tegelased on?
13 kristallpealuudFoto: Lee Simmons, crystalskulls.com

Täna on ülemaailmne kristallpealuude päev (Crystal Skull World Day), mille eesmärk on ühendada inimesi rahu ja harmoonia nimel - päeva algatajad kutsuvad üles kristallpealuude omanikke ja kõiki inimesi täna saatma oma südames meie planeet Maale tervendavat energiat.

Mis tegelased on kristallpealuud?

Üks kaasaegseid tuntumaid kristallpealuude uurijaid oli Nick F.R Nocerino. 1940. aastal asutas ta ühingu Society of Crystal Skulls International (tänapäeval www.crystalskulls.com), mis tegeles kristallpealuude uurimisega kuni tema surmani aastal 2004. Nocerinot peeti selle ala meistriks. Isegi täna pole keegi näinud nii palju erilisi kristallpealuid kui tema oma uurimistööde ajal. Ta arendas välja tehnikad, mis aitasid defineerida kristallpealuude vanust ja mingil määral ka nende eesmärki. Peale tema surma eemaldas tema perekond suure osa sellest infost internetist ja praegu on see hoiul erakollektsioonis.

Teine kuulsam kristallpealuude uurija on Joshua Shapiro, kes on neid uurinud üle 30 aasta ja kelle raamatud, videod ja raadioesinemised on kõigile kättesaadavad.

Kristallpealuid jaotatakse laias laastus lisaks materjalile ka vanuse järgi: iidsed on üle 1500 aasta vanad, vanadeks kristallpealuudeks loetakse 100-1500 aasta vanuseid ja alla saja aasta vanused on kaasaegsed kristallpealuud.

Seotud lood:

Miks just kolp?

Kolba kuju seostatakse lääne kultuuriruumis surmaga, see on surma ja ka näiteks ohtlike ainete-kemikaalide, samuti ka piraatide ja igasuguste gängide sümboliks. Kuid paljudes iidsetes kultuurides, eriti neis, kus nähti surma elu osana ja kes austasid teistpoolsust, olid pealuud väga auväärsel kohal. Neid kasutati tseremooniates ja rituaalides, et luua ühendus kõrgema teadvuse ja esivanemate ja lahkunute tarkuseteadvusega. Väga palju on kristallpealuid seostatud kirjanduses iidsete maiade kultuuriga ja seetõttu on ka tänapäeval kristallpealuudega seotud maiade hõimuvanemad. Nende sõnul on kristallides salvestatud energia kogu nende eksistentsi jooksul, ajal, mil Maa on ümber Päikse liikunud. Tulevikus on kristallid need, mis annavad valgust ja juhendust nii teistest reaalsustest kui dimensioonidest.

Mitmed kristallpealuude valmistajad ja meistrid on jaganud oma kogemusi, et niipea kui kristallile raiutakse-lihvitakse sisse silma-avaused, siis tunnetasid nad energia nihet või muutust ja see aktiveeris mingi osa kristallide teadvusest. See omakorda andis edasi olulise info, et kristallpealuul on teistsugune energia kui kristallil, millest seda valmistati. Kõik nendega töötavad inimesed on ühel nõul, et kolba kuju loob unikaalse ja erineva energiasüsteemi, mis väljub kristalli enda energiasüsteemist. Täna ei osata veel selgitada, milline on see uus energiaväli on ja miks see tekib. Kas see on võti info ja energiavälja, mis aitab meil mõista inimese tegelikku olemust?

Pealuu kuju on sümbol. Juba iidsed egiptlased teadsid, et sümbolid on kõrgema teadvuse keeleks, mis töötab läbi südame, mitte läbi aju. Needsamad egiptlased defineerisid ka erinevuse ajus toimiva teadvuse, mis tähendas toimivat ellujäämissüsteemina igapäevaelus, ja tegeliku (kõrgema) teadvuse vahel, mis töötab läbi südame ja sümbolitena. Nende traditsioonis oli pealuu vorm sümbol, mis räägib läbi meie südame ja ühendab meid meie kõrgema teadvusega. Käesoleval ajal ühendavad paljud inimesed end südameenergiatega ja seetõttu on kasvanud ka huvi kristallpealuude vastu - läbi südame me alateadlikult või teadlikult mõistame selle sümboli tähtsust.

Vaata TV3 videot, kus kristalliekspert Leie Klaar räägib pealuudest SIIT.

Kristallpealuude peamised omadused

Me oleme spirituaalsed olendid, kellel on maine olemus. Meie kasutuses on kõrgtehnoloogiline instrument - füüsiline keha - mida toetab ja millega kooskõlas tegutsevad energeetilised kehad. Tegelikult töötab meie keha vägagi automaatsel režiimil, enamus kehasisesed ja välised anatoomilised protsessid ei ole meie poolt kontrollitavad ega juhitavad, küll aga saame me neid protsesse mõjutada - mõjutades seda, mida meie üheksa füüsilist avaust tarbivad. Ja kogu selle jumaliku instrumendi on asustanud teadvus - meie hing, mis on nagu kontiinium, mis liigub väljaspool aega ja ruumi. Ja see jumalik instrument annab võimaluse hingele ennast kogeda, mille võimalused on lõpmatud.

Täna me veel ei mõista täielikult, milline instrument on meie käsutuses ja milliseid kogemise võimalusi see pakub. Meie ühiskonda valdab paljudes aspektides hirm, mis võimendab duaalsust ja mis üksikisiku tasandil tasandis alandab meie sagedust, mis omakorda võimaldab meil näha ja kogeda ainult kõige tihedamat reaalsust. Kui me teadlikult tõstame oma sagedust, siis see võimaldab meil ligi pääseda, tunnetada, mõista ja kogeda energiaid, mis on osa meie enda olemusest.

Kristallpealuud on suurepärased vahendid ja teadlikud olendid, kes aitavad meil mõista oma vaimset olemust, tõsta sagedust ja kogeda oma peenemaid aspekte.

Kristallpealuud ja peenenergiad

Kristallpealuude kõige müstilisem ja huvitavam osa on peenenergiad ja nende kogemine ning mõtestamine inimese poolt. Ja nende energiate mõistmine on tegelikult inimese enda olemuse mõtestamine ja mõistmine.

Selleks, et kristallpealuid mõista, peame uurima neid metafüüsiliselt.

Pealmised kristallpealuude omadused:

  • Energiate peegeldaja: Töötades kristallpealuudega vaatad sa peeglisse. Usutakse, et kristallid olevat puhta teadvuse hoidjaks, seega nad peegeldavad sinu teadvuse seisundit. Nad peededavad meie teadlikkuse taset ja toovad seega esile selgelt meie olemust, mis aitavad meil muuta oma tumedamat poolust, seda, mis meid enam ei teeni.
  • Energia murdja: refraktsioon on füüsikast tuntud termin, vikerkaare efekt, valguse muutumine erinevateks värvideks. Metafüüsiliselt aitab meie enda olemust näha erinevate aspektide läbi.
  • Energiate edastaja: transmitter nagu raadio, TV, telefon, ka inimene. Paljud inimesed jagavad oma kogemusi kontaktidest kõrgemate olenditega läbi kristallpealuude. Uustakse, et kõrgemad teadvused saavad saata infot läbi kristallpealuude, selleks aga on oluline nende aktiveerimine, et need sagedus oleks võimalikult kõrge ja ligipääsetav puhta teadvuse poolt.
  • Energiate harmoniseerija: see pole kõige levinum omadus, mida kasutatakse. Harmoniseerimine aitab luua sidet teejuhtidega, taimede, inglitega jms.
  • Energia ja info salvestajad: paljud usuvad, et see omadus on peamine põhjus, miks on kristallpealuud on loodud. Nad usuvad, et meie esivanemad salvestasid siia teadmised, mis aitavad meid üleminekuajal.
  • Energiate võimendaja: see lähtub peegelduse omadusest. Kui sa oled armastuse seisundis, siis kristallpealuu võimendab sulle seda energiat. Seega mediteerides ja kontsentreerudes sinu seisund peegeldub ja seega võimendub. See kehtib nii positiivsete kui ka negatiivsete tunnete ja seisundite kohta. Kristallpealuu teeb eriliseks see, et lisaks kristallide omadustele on tal omad lisaomadused, mis suurendavad kristallide mõju.
  • Muud omadused: võimekus fokuseerida. Selleks on palju vahendeid nagu küünal, mantra jne, kuid kristallpealuuga võime peegeldada, murda ja võimendada ning see teeb ta unikaalseks tööriistaks. Fokusseerimine kehtib eriti aju kohta, kuna on palju stimulante, mis kurnavad aju (TV, info, toit jpm), kuid muutes aju fookust saame seda kasutada oma teadvuse laienemise tõlgendamiseks ja kogemiseks. Lisaks on kristallpealuul võimekus salvestada sündmusi.


Kristallpealuud on võimsad tööriistad isiklikuks arenguks ja transformatsiooniks, erinevate oskuste arendamiseks ja teadlikkuse laiendamiseks.
Nad aitavad avada meie aju potentsiaali, parandada meie psüühilisi oskusi, tervendada ja tasakaalustada. Nad on väärt avastamist ja uurimist, et nende täielik potentsiaal avada.

Kuidas kristallpealuid valida?

Ole ühenduses oma südamega - ära lähtu meelest ja egost. Küsi endalt: milleks mulle kristallpealuud vaja on? Mis on eesmärk? Tunneta, milline on sinu jaoks kõige optimaalsem kristall, mida vajad.

Kuidas kristallpealuud puhastada?

Energeetiliselt on vahe kristallil ja kristallpealuul ning lisaks on veel oluline tabada ära, kas kristallpealuu on aktiveeritud või mitte. Juhul, kui seda ei ole kasutatud musta maagia eesmärkidel, siis pole puhastamine oluline.

Puhastusmeetodi tugevus sõltub kavatsusest ja sinu usust sellesse meetodisse. Võid teda puhastada füüsiliselt, stiihiate abil, näiteks voolava veel all, allikas (aga ole ettevaatlik, sest osad kristallid ei talu vett). Võid luua oma tseremoniaalse meetodi, kuid tee seda südamest. Võid kasutada ka suitsutamist viiruki, kadaka, salvei või mõne muu pirruga, mida on kasutanud paljud traditsioonid. Aga see ei ole sügav puhastus, vaid pigem pealmiste energiakihtide puhastus. Kõige olulisem on aga kavatsusega puhastamine.

Kuidas kristallpealuu aktiveerida ja temaga töötada?

Võid kristallpealuud kasutada meditatsioonis kuna ta muudab ajulaineid ja teadvuse seisundit. Kristallpealuu äratamise juures on oluline inimene, kes seda aktiveerib. Sul peab olema võimekus end ühendada kõrgemasagedusliku energiaga, leida hea kontakt südamega ja väga edasijõudnud tehnika korral üksolemise tunnetamine. Aktiveerimine on spirituaalne teekond aktiveerija jaoks.

Iga kaasagne kristallpealuu omab võimekust ühendada end ülemaailmsesse kristallpealuude võrgustikku. Võid proovida teda aktiveerida ka valguse ja heliga, aga tegelik aktiveerimine käib ikkagi läbi teadliku kavatsuse ja ühenduse. Heli ja valgus aitavad pigem vaatleja sagedust tõsta. Ja mida kõrgem sagedus, seda parem ligipääs kõrgsageduslikule ja avaramale teadvusele.

Meditatsiooniks ühenda end südamega, tunne sügavat armastust, ava silmad ja vaata kristallpealuud. Luba endal tunda sügavat ühendust ja tunne kuidas kaovad piirid sinu ja kristallpealuu vahel. Luba endal avarduda ja paisuda loomulikult. Sellel hetkel sinu kristallpealuu avardub vastavalt sinu seisundile. Istu selles ühendusetundes niikaua kui võimalik.

13 iidset pealuud täherahvastelt

Legendi või müüdi sisu seisneb selles, et iidsed täherahvad kinkisid planeet Maa inimestele info, mis aitab neil tõusta uuele teadvuse tasemele. Ja see info on salvestatud 13 pealuus, mis on üle planeedi kuskil laiali ja peidetud. Osa legendist kirjeldab, et selleks, et inimkonna teadvus saaks tõusta, peavad kõik need 13 kristallpealuud kokku saama ning asetuma nii, et 12 neist on ringis ja kolmeteistkümnes, mis sümboliseerib meid, inimesi planeedil Maa, on seal ringi keskel, et saavutada ühtsuseteadvus.

Tähed, kust on pärit need rahvad, kellelt legendi järgi pärinevad need ülejäänud 12 pealuud: Andromeda, Taurus, Pleiaadid, Cassiopeia, Orion, Siirius, Alfa Centauri, Dragon, Cygnus, Ursus Major, Zeta Reticuli, Arcturus. Iga see iidne kristallpealuu omab siis antud täherahva energiat.

Autor: Kalev Klaar

Täna, pühapäeval, 20. novembril kell 14 toimub Klaarsuses kristallpealuude päeva meditatsioon maailma rahu toetuseks.

Kuula Kalev ja Leie Klaari rääkimas kristallide maagilisest maailmast Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!". Vaata ka nende kodulehte www.klaarsus.com ja facebookilehte

Uuri lisa kristallpealuude kohta kodulehtedelt www.crystalskulls.com ja www.crystalscullworldday.com ning hakka facebookis kristallpealuust vaimse õpetaja KolbaVader fänniks.

KOMMENTEERI!