Vaimne õpetaja Kristiina Raie: praegu on oluline olla jaatamise seisundis


Vaimne õpetaja Kristiina Raie: praegu on oluline olla jaatamise seisundis
Foto: depositphotos.com

Vaimne õpetaja ja nägija Kristiina Raie annab nõu, kuidas tulla toime praeguses maailmas ning seletab lahti, mis on jaatamise seisundis püsimine.

Tere kallid Sõbrad - Loojad Vaimud

Praegu on selline aeg meie - praeguste inimeste maailmas, kus on väga oluline olla täielikus JAATAMISE seisundis. Meenutan, mida tähendab jaatamise mõiste. Täielikus jaatamise seisundis puudub inimese energias vastandumine millegi või kellegi suhtes. Ehk siis - keskendun enda seisundile ja loomisele enda energias.

See on väga oluline praegusel ajal!

Kui mulle midagi ei sobi, siis ma ei suhtu sellesse eitavalt, vaid - VALIN SELLE, MIS SOBIB! Ma ei keskendu eitamisele enda sees, vaid jaatamisele ehk sellele, mida ma praegu valin.

Praegusel hetkel tuleb uuesti sündida siia maailma Püha Vaimuna - oma Vaimu kõrgemad tasandid tuleb tuua kehasse esimesel võimalusel. See tähendab, et me oleme siin kehas edasi, aga kogu meie olemus - energia, saab uue restardi läbi oma Kõrgema Mina energiate. Me võtame endasse vastu oma enda kõrgeimad tasandid - muutume tugevaks ja puutumatuks madalamate energiate suhtes ja oleme Teadlikud Loovad Pühad Vaimud oma praeguses kehastuses. Selline seisund aitab välja meid ka enda egoteadvusest.

Eristage selgelt duaalset energiat ühisteadvuses, mis paneb inimesed omavahel konkureerima, vòitlema, vastanduma, võrdlema, hindama, hirmu tundma - ärge minge selle energiaga kaasa enda sees! See on vana aegunud eksitav energia praeguse inimese jaoks.

Seotud lood:

Duaalne energia, mis kuulub ellujäämistasandi platvormile on inimkonda hukutav. Kõik, kes jäävad sellele tasandile, seovad ennast madalate energiatega, mis pole Teadlikule Vabale Loojale Vaimule kohased.

Praegusel ajal tuleb olla:

  • JULGE
  • TÄIELIKULT JAATAV EHK ÕNNISTAV OMA ENERGIAGA
  • LOOV ENDA TEADVUSES
  • VABA

Loome koos uue platvormi ühisteadvuses, kus domineerivad sellised energiad nagu -

  • tingimusteta armastus (Jaatamine)
  • austus kõigi ja kõige suhtes
  • vaba tahe - vabadus
  • puhas loomine (austades teiste vabat tahet)
  • puhas loov jõud
  • suur õnne- ja rahulolutunne jne

Teid kõiki austades ja Jaatades,

Edu teile!

Autor: Kristiina Raie

Allikas: Kristiina Raie Facebooki leht

Kuula Kristiina Raiet rääkimas Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!"

Loe lisaks: Lähenev täiskuu avab "surmavärava", mille läbimine pakub võimalust vabaneda oma hirmudest

Karmalised ja vaba tahte suhted

6 halba harjumust, millest me kõik peaksime vabanema

KOMMENTEERI!