Vaata järgi! Just nende viie sodiaagimärgi esindajad on kõige sõbralikumad


Vaata järgi! Just nende viie sodiaagimärgi esindajad on kõige sõbralikumad
Foto: depositphotos.com

Mõned inimesed kohe on loomu poolest heatahtlikud ja suurepärased suhtlejad, kelle seltsis on hea ja mõnus olla. Kas siin mängib rolli ainult iseloom, kasvatus või juhus? Sugugi mitte! Ka astroloogial on siin oma sõna sekka öelda. Vaata järgi, millised on need viis sodiaagimärki, mis annavad oma esindajatele kaasa suurepärase suhtlemisoskuse!

Vaata järgi, kas sinu parim sõber kuulub ehk mõne alljärgneva sodiaagimärgi alla.

Lõvi

Ta on aus ja ei karda välja öelda seda, mida mõtleb. Kui ta teeb sulle komplimendi, siis usu teda. Kui ta ütleb, et ta armastab sind, siis võid tema tunnetes kindel olla. Ta ei laskuks nii madalale, et hakkaks tühje sõnu loopima. Ta on optimistlik ja usub alati, et tulevik toob head. Ja miks ei peakski tooma, kui selline võimekas inimene nagu tema selle nimel pingutab. Ta on ka väga truu. Kui sa pole selleks põhjust andnud, siis pole sul vaja muret tunda sellepärast, et Lõvi tähemärgi esindaja sind kuidagi petaks.

Kaksikud

Ta armastab inimesi ja seltskonda. Tal on loomuomane oskus suurepäraselt suhelda ja panna ka end ümbritsevaid inimesi end hästi ja õdusalt tundma. Ka võõrustajana on ta jumalik. Ta oskab olla väga õrn ja hoolitsev, sest kui sina tunned end hästi, siis tunneb end hästi ka tema. Kui vähegi võimalik, siis soovib ta alati saavutada parimat. Ta ei lepi lihtsalt tavaliste asjadega, sest tema motoks on "kui juba, siis juba". Ta on osav probleemide lahendaja. Just siis, kui arvad, et oled suures hädas ja lahendust ei paista kusagilt, suudab sinu Kaksikutest kaaslane tulla lagedale geniaalse plaaniga.

Seotud lood:

Kalad

Ta on õrna hingega ja heatahtlik. See ei tähenda, et ta kunagi ei vihastaks ega krõbedamaid sõnu kuuldavale ei tooks, vaid pigem seda, et ta on idealist ja kaldub siiski kõigist parimat uskuma. Ta on kaastundlik ja tal pole kunagi kahju aidata oma sugulasi või leevendada oma sõprade murekoormat. Isegi kui ta esmapilgul näib kalk, siis ära unusta, et see on vaid ta väline kest. Ta on ka salliv ja eelarvamustevaba. Enne kui ta võtab kindla seisukoha, uurib ta uudishimulikult välja, millega on tegu.

Sõnn

Ta on õrn, hoolitsev ja kaitsev oma sõprade suhtes ja suudab sind panna end tundma väga erilisena. Ta on ka väga kannatlik. Ta suudab taluda stressi ja vaimset ning füüsilist koormust lausa suurepäraslt. Samuti suudab ta lohutada suurepäraselt oma sõpru, kui need seda vajavad. Tema kindel toetus paneb igaühe end paremini tundma. Ta armastab oma kodu ja hubasust ning jagab seda suurima heameelega ka oma sõpradega. Oled tema juurde alati oodatud ja teretulnud.

Veevalaja

Ta hoolib väga oma sõpradest. Enamasti on tal neid palju ja need on väga erinevad inimesed. Sest Veevalajat köidab inimeste uurimine. Ta on suurepärane vestluskaaslane, kuna tema loomulik uudishimu on toonud talle laialdasi teadmisi erinevatest valdkondadest ja ta on meeleldi nõus neid sinuga jagama. Teda saab usaldada ja oma saladusi talle rääkida, sest Veevalaja ei reeda sind kunagi. Tal on suurepärane intuitsioon, seetõttu on ta hea nõuandja ja abiline ka siis, kui sind tabab mõni keerukas olukord, millele ei oska ise lahendust leida.

Loe lisaks: Teaduslikult tõestatud! Need on asjad, mis peavad su kodus olema, kui soovid tunda end õnnelikuna!

11 mõtet külgetõmbeseadusest | Sinu praegused mõtted loovad sinu tulevase elu

Õpi väärtustama olemasolevat!

KOMMENTEERI!