Vanemad, kes ise eeterkehi ei näe, tihti lihtsalt ei oska kaasa rääkida lastele sellises olukorras. Sellise uue ajastu laste kaasnähtuste puhul on õlgu kehitanud isegi mainekad neuroloogiaosakonna juhtivad lastearstid: "Lapsel on kõik näitajad ja analüüsid korrad, kuid miski arusaamatu segab nende ööund ning terved osakonnad on selliseid tundlikke lapsi täis".
Esiteks on vaja lapsevanematel teadvustada, et nende peres kasvab pisike armas ülitundlik uue ajastu energeetikaga laps. Selline laps on õnnistus ning vajab täielikku aktsepteerivat meelt lapsevanemate poolt. Indigo-, kristalli- ja vikerkaarelapsed on teatepulga andnud edasi helesiniste, kuldsete ja hõbedaste auravarjunditega vertikaallaste ja meisterlaste kätte. Lapsed, kellel on sünnist saadik täiesti puhas nägemiskanal, kes näevad lihtsalt kõiki eeterkehasid ruumides.
Unepaanika puhul on tegemist situatsiooniga, kui lapsega une ajal (ka unenägudega) manipuleeritakse ning püütakse mõjutada teatud jõudude poolt. Kuna lapsed tajuvad unenägu sama reaalselt nagu päriselugi, kogevad nad kõike nähtut väga ehedalt ning ääretult sügavat hirmu tundes (nt laps näeb vanemate hukkamist ja tunneb samal ajal verelõhna). Hommikul laps kurdab, et ta näeb öösel luupainajaid, keegi kiusab, küünistab või lausa ilmub ruumi. Tihti tuntakse ehedaid luupainaja kogemusi nagu kinnisidumise tunne, halvatuse või paralüüsi tunne.
Mida vanemad enamasti ei tea on tõsiasi, et laps, kes ärkab suure hüsteeriaga unest, on tõenäoselt sattunud väga tugeva energeetilise rünnaku alla. Seda on kinnitanud ühest suust need teadlikud vanemad, kes on liikunud oma teadvusega öösel lapse unenäkku ning tunnistanud toimuvat kui ka tugevad selgeltnägijad. Isegi täisealised mehed on lihtsalt kartma hakanud, kui nad on liikunud lapse unenäkku. Tihti lapsele näidatakse erinevaid võikaid ja hirmutavaid stsenaariume, eksitatakse, aetakse taga, püütakse allutada, mõjutada, sundida koostööle, meelitada erinevatesse paralleelruumidesse lõksu jmt. Raskemate juhtumite puhul kiusavad ja häirivad tülikad energiad last ka kehaliselt füüsilisel tasandil (laps võib kurta valu, põletustunnet, torkeid, küünistamisi jmt).
Unepaanikale viitab sage ja põhjendamatu, ootamatu sööstva nutuga või valju kisaga ärkamine öösiti, unesegane olek, abitus, rahmeldamine, kaklemine magamise ajal (laps võitleb nähtuga või kaitseb end), sealjuures võib kuluda tunde, et last rahustada.
Laps võib tihti keelduda naasemast magamistuppa või oma voodisse (uni jätkub samast kohast, kus pooleli jäi või on veel võõrad energiad ruumis). Sinna ei tohigi teda kohe tagasi suruda, vaid laps tuleb enne rahustada.
KOMMENTEERI!