Transformatsioon ei ole halb protsess, see on seotud oma keha teadvustamisega ja ka keha füüsiliste muutustega


Transformatsioon ei ole halb protsess, see on seotud oma keha teadvustamisega ja ka keha füüsiliste muutustega
depositphotos.com

Aeg on muutunud, uued energiad muudavad meie reaalsust ja ka meid ennast. Transformatsiooni sümptomid, ehk need tervisehäired, mida sa praegu vahest tunned, on kui võimalus, mis aitab sind kiirelt pöörata armastuse poole, kirjutab teadjanaine ja kanaldaja Alexis Varnum oma postituses.

On vähe tänulikkust, soojust, headust, enda vastuvõtmist, siirust, hellust ja selle tõttu me oleme kaitsetud uute energiate mõju all, mis pole kooskõlas vastupanuga, vastuoluga, hirmudega, pretensioonidega, solvangutega, virisemisega, ärritusega, tigedusega, mis on meisse kogunenud. Kui sa tunned oma tervise seisundi halvenemist, peamine: aita oma keha, toeta ja täna. Lisaks mõtle selle üle, et sina ise koos sinu hingega olete loonud tervisehäire või haiguse selleks, et sa pööraksid oma näo armastuse poole, et sinu hing taas tuletaks meelde, mis on tänulikkus, tingimusteta armastus ja rõõm.

Transformatsioon pole halb protsess, see on seotud oma keha teadvustamisega ja ka keha füüsiliste muutustega. Kõik transformatsiooni sümptomid on õnnistatud, kuna aitavad meil muutuda, õpetavad kuulama oma hinge, aitavad vabaneda vanadest ja samas ka hävitavatest programmidest, mis on jäänud inimkonna kogemustesse. Vanades mustritest me kogusime karmat ja tervisehäired ilmusid kui meie mõtete tulemus, ehk negatiivsed mõtted varem või hiljem tekitasid tervisehäired, need on olnud kui tulemus konkreetsete mõtetele, emotsioonidele ja tunnetele. Mida külvad seda lõikad.

Seotud lood:

Transformatsioon ei kahjusta ega hävita sinu keha, ei too halba ega pole karistus, tuleb suunata tähelepanu armastuse poole ja teha õiged järeldused.

Tagasitulek armastuse poole ei tule läbi sõnade ja mõttete, vaid läbi tegevuse, milles on soojust ja armastust enda suhtes. Igale inimesele on see erinev tegevus: keegi vajab lihtsalt värsket õhku jalutuskäigu ajal, keegi vajab suhtlemist koduloomaga, keegi vajab head vanni meeldiva aroomiga, keegi vajab SPA-d, keegi vajab muusikat: peamine, et sa tunnetaksid, mida sa just praegu vajad selleks, et tunda soojust oma südames, mida sa saad teha enda heaks.

Kas minna arsti juurde või oodata? See on sinu valik ja otsus. Iseenesest midagi ei möödu, kui sa jääd sama seisundisse, kui sa ei muuda enda emotsioone, enda tundeid ja lisaks toodad sama iga päev, siis midagi ei muutu. Praegu sõltub kõik sellest, mida sa ise endale valid, kui sa päevast päeva keerad üles ühed ja samad mõtted ja toodad sama emotsionaalset seisundit, siis miski ei muutu. Sinu sümptomid on vaid selleks, et õpetada sind armastama. Selleks, et olla armastuses, õpi esialgu tänama oma keha ja ennast selle eest, et sa oled selline nagu sa oled. See, mida sa tunned, seda sa ka kiirgad, sa ei saa muuta suhtumist teistesse inimestesse, enne kui sa ei muuda ennast. Armastada tuleb ennast siin ja praegu, tervisehäiretega ei pea võitlema, vaid tuleb õpetada oma süda armastama.

Sa aitad kaasa enesetervendamisele, kui sa mõistad, milleks tuli tervisehäire ja kui sa küsid „kuidas ma saan õppida armastama kui mul on halb“. Esialgu õppi suunama armastust oma liigestele, kätele, jalgadele või organitele, mis valutavad. Me saame ise taastuda ja paraneda, meid ravib armastus, soojus, hellus enda suhtes.

Me muretseme tihti oma vanemate ja vanavanemate pärast, kuid läbi füüsiliste kannatuste nad vabanevad sellest, mida pole jõudnud endale teadvustada elu jooksul. Mida nad ei suuda muuta, aitab haigus alistada. Ära tunne ennast süüdi, kui sa puutud kokku vanemate ja vanavanemate protestiga, vihaga, pretensioonidega. Läbi haiguste tuleb välja sallimatus selle suhtes, mida nad on kogunud enda elu jooksul (eraelu, töö, suhted), seega parem tänada universumit selle võimaluse eest, et läbi haiguste ja füüsiliste kannatuste tuleb välja ja põleb läbi selle ja eelmiste elude koormus selleks, et astuda uude ellu vabana. Läbi selle mõistmise me saame aidata ja toetada nende hingi.

Kui me jätkame pahandamist, süüdistamist, hindamist "see on hea ja see on halb", hävitame me oma keha ja kui sa leiad, mille eest olla tänulik, isegi siis, kui sa ei tunne ennast hästi, kui sa oskad nautida elu iga hetke, muutub sinu keha targemaks. Keha aitab hingel muutuda transformatsiooni ajal, seega toeta seda protsessi oma headusega.

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Alexis Varnum Facebooki leht

Loe lisaks: NÄDALA TAROSKOOP | Praegu tehtud valikud on olulise kaaluga

Karmalised suhted - hingeliselt valusad, kuid vajalikud kogemused

ALKEEMIA TAROSKOOP VEEBRUARIKS 2018 | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

Planeetide liikumised veebruarikuus ja nende mõjud

KOMMENTEERI!