Terve nädala astroloogia | Vaata, mida planeetide mõjutused sulle kõikideks nädalapäevadeks toovad


Terve nädala astroloogia | Vaata, mida planeetide mõjutused sulle kõikideks nädalapäevadeks toovad
depositphotos.com

Iidsetel aegadel olid nädalapäevad nimetatud vastavalt planeetidele. Iga päev oli eriline ja tähistas aega, mil oli hea rakendada energiat, mida kandis vastava planeedi jumal. Siin on välja toodud energeetilised toonid igaks nädalapäevaks ja kuidas sa saad kasutada seda energiat läbi oma nädala.

Esmaspäev - Kuu

Esmaspäev on Kuu päev, päev, mil on sobiv astuda oma tõelisse potensiaali, intuitsiooni ja emotsioonidesse. Esmaspäev loob tõelise emotsionaalse tooni terveks nädalaks, kuna Kuu energia palub meid selgindada oma emotsioone ja seda, mida soovime eelolevatel päevadel saavutada.

Esmaspäev satub aga tihti olema justkui negatiivne kogemus ja paljud leiavad selle päeva olevat täis väljakutseid. See on seetõttu, et emotsioonid võivad olla üsna tugevalt Kuu päeval ärritunud, mis paneb meid tundma end tujukana ja uimasena. Kui sa ei ole esmaspäeva fänn, siis võib seal peidus olla mõni emotsionaalne energia, millega sa võid hädas olla.

Esmaspäev toob ka positiivseid motivatsioonilaineid ja energiat. Kui me tunneme end oma elu osas positiivselt ja hästi, siis võib esmaspäev anda meile terveks nädalaks positiivse oleku ja mõttelaadi.

Selleks, et valmistuda esmaspäeva energiaks, veendu, et sa saad öösel hästi puhata ja et sa jooksid piisavalt vett.

KOMMENTEERI!