Teadjanaine Alexis Varnum: on toimumas uue maailma vibratsioonide kinnistamine tänasesse reaalsusse


Teadjanaine Alexis Varnum: on toimumas uue maailma vibratsioonide kinnistamine tänasesse reaalsusse
Foto: depositphotos.com

Mis praegu toimub? Toimub uue maailma vibratsioonide kinnitamine valitud reaalsustes. See tähendab, et Sa saad kinnitust sellele, et oled teisel tasemel, teistes reeglites, teistes sündmustes ja uuenenud ühiskonnas. Võimalik, et juhtuvad faktid kustutavad selle, mida oled teadnud minevikus või kinnitavad Sinu ettekujutusi tulevikust ja sa saad üha rohkem näha, kuidas sündmused omandavad teised omadused ja kvaliteedi, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Selleks, et mõista käesolevat aega, tuleta meelde mingit pikemat reisi, kus üks maastik vaheldus teisega. Näiteks oli tasane maa ja siis Sa sõitsid mägedesse. Antud aja spetsiifika on selline, kui Sa ennast hetkel näed ja tunnetad seal, kus Sa tahad olla, siis varsti kõik kiireneb ja Sinu soov materialiseerub. Sa lihtsalt toetad seda, millega oled nõus. Selline positsioon on eriti kasu toov, kui Sa tõesti julged tunda ja uskuda, et kõik areneb ainult Sinu heaolu poole.

Kui inimene arvab, et maailm läheneb põrgule, siis ta saab kinnitust just sellele mõttele. Peagi saab eemalt hästi näha, kes mida endale valib - kas elu või surma, kas tervist või tervisehäired. Kuid siis on oluline teadvustada, et inimene valib ise endale, mitte ei saa väljaspoolt või keegi sunnib. Saab näha, mis ilmneb iga inimese valikutes ja ka enda valikutes. Sa hakkad mõistma ja saama kinnitust valikutele. Sina teed oma valiku ja teine inimene teeb oma! Ja nüüd on täpselt ja selgelt näha piire erinevate reaalsuste vahel.

Seotud lood:

Osa inimeste reaalsustes on näiteks alati hea ilm, tugev tervis, nende eluiga pikeneb, heaolu tase kasvab, on rohkem rõõmu, toredad perspektiivid, huvitavad sündmused ja uued avastused. Nendes maailmades nad saavad ka materiaalseid kinnitusi, et see, mis polnud varem võimalik, on nüüd täitsa tavaline asi. Juhtuvad imed ja inimesed tahavad teistega jagada fakte, näidata, et kõik toimib ja töötab. Kuid on inimesi teistes reaalsustes, kes ütlevad: "See pole võimalik, ma proovin kuid ei saa" ja nad jäävadki seda kordama ja jätkavad samasugust elu, mida nad iga päev endale valivad.

Peamine on praegu mõista, et meie ülesanne ei oleks seada endale eesmärgiks, et me peame kellegile midagi tõestama. Peamine on lihtsalt see uus endas kinnitada. Sinu uued võimalused, sinu materialiseerimise ja loomise faktid. Need on Selle vajalikud selleks, et saaksid olla julgem, et saaksid valida ja lubada endale enamat ja omada veel suuremaid soove. Sa nagu vabaned vanadest riietest, viskad need minema ja paned selga uued ja ilusamad riided.

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Loe lisaks: Augustikuu energiad 2020

August 2020 saab olema erakordselt hea just nende kolme sodiaagimärgi jaoks!

Oska tähele panna ja mõista: Negatiivne kogemus võib sind viia õnnele lähemale

KOMMENTEERI!