Tänane kaduneljapäev on suurepärane nii vaimseks kui füüsiliseks puhastumiseks ja vanadest mustritest välja astumiseks


Tänane kaduneljapäev on suurepärane nii vaimseks kui füüsiliseks puhastumiseks ja vanadest mustritest välja astumiseks
Foto: depositphotos.com

Täna on kaduneljapäev ning Pluuto ja Juptieri ühendus Kaljukitses. See on suurepärane aeg nii vaimseks kui füüsiliseks puhastumiseks ja vanadest mustritest välja astumiseks. Kasuta tänase kaduneljapäeva maagilist jõudu, et vabaneda kõigest sellest, mis sinu ellu ei peaks kuuluma. Täna on sobilik koristada, oma ümbrust energeetiliselt puhastada, alustada dieediga või mõnest halvast harjumusest vabanemisega.

Rahvatarkus räägib, et kõik see, millega kaduneljapäeval tegeled, kaotab oma väe. Oma keha eest hoolitsemisel on täna sobilik alustada dieeti või paastumist. Samuti on hea aeg kehakarvadest vabanemiseks, kuna need ei kasva nii kiiresti tagasi kui tavaliselt.

Ka kõikvõimalikud halvad harjumused tasuks just täna käsile võtta ja nendega lõpparve teha - lõpeta suitsetamine, liigne alkoholi tarvitamine, liigsöömine või mõni muu harjumus, mis sulle halvasti mõjub.

Võta käsile ka kodu puhastamine, seda nii tavatähenduses kui ka energeetilises mõttes. Ava aknad, klopi vaipu, viska välja kõik vana kraam, mida sa juba ammu pole vajanud ning mis lihtsalt kasutult ruumi võtab. Sorteeri oma riideid ja vii taaskasutusse kõik need, millega sa käi. Tee inventuur oma kappides ja viska prügikasti kõik koli, mis on kas katki või mida sul tõesti vaja ei lähe. Pese põrandaid soolveega, mis ajab minema halvad energiad ning põleta viirukit või mõnda aroomiõli.

Seotud lood:

Kaduneljapäev sobib hästi ka oma aja ära elanud suhete lõpetamiseks. Päev sobib nii pikalt vindunud ja mittetöötava isikliku suhte kui ka töösuhte lõpetamiseks, mis sulle midagi ei paku. Loomulikult ei tohiks neid muutusi teha läbi kergekäeliselt, kuid eelnevalt planeerituna ja kaduneljapäeval ellu viiduna töötavad need lõpetamised väga hästi.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Feng Shui nõuanded: kodu head energiat saab igaüks ise luua

Kuidas puhastada organismi keskkonnamürkidest?

Kuidas kurja silma ja negatiivset energiat oma kodust eemal hoida?

Kuidas eemaldada tõhusalt tülikaid plekke?

Kuidas hoida end ohver-agressor-tüüpi energiavampiiride eest?

KOMMENTEERI!