Tänane Amburi sodiaagimärgi täiskuu muudab inimesed emotsionaalseks ja riskialtiks


Tänane Amburi sodiaagimärgi täiskuu muudab inimesed emotsionaalseks ja riskialtiks
Foto: depositphotos.com

Täiskuu suudab üles tõsta kõik selle, mis on meie alateadvuses peidus ja hinges varjul. Kas see, mis pinnale kerkib, saab olema sinu jaoks positiivne või negatiivne kogemus, sõltub paljuski sinu enda meelestatusest ja valmisolekust. Loe, mida Amburi sodiaagimärgi täiskuu endaga kaasa toob, mida praegu tasub teha ja mida on mõistlikum vältida.

Ambur märgi Kuu toob kaasa optimistlikud ja peaaegu muretud ajad, kus sobilikud tegevused on seotud liikumise, mängimise ja võistlemisega. Inimesed kipuvad praegu olema väga otsekohesed ja avatud. See võib ühelt poolt lihtsustada uute suhete sõlmimist, kuid võib omakorda ka suhtlemist pingestada, eriti siis kui ei mõelda, enne kui midagi öeldakse.

Vältima peaks liigset kiirustamist, hooletust ja hoolimatust. Väga hea on praegu tegeleda meelt rahustavate meditatsioonidega ja retkedega loodusse.

Täiskuu ajal tasub oma emotsioonidele eriliselt tähelepanu pöörata, kuna kõik see, mis vajab tähelepanu aktiveerub ja tõuseb pinnale. Võid tunda enda närviliselt, ebakindlalt või pinges olevana, kuid tea, et need on vaid minevikusündmustest jäänud emotsioonid, mis ootavad vabaks laskmist. Lase oma tunnetel rahuliku südamega esile tulla, tunneta ja mõtiskle. Vaatle neid ja lase siis rahulikul südamel minna. See vabastab ja aitab sul aegunud mustritest väljuda.

Seotud lood:

Jälgida tasub ka oma unenägusid, sest praegu saadetakse sulle märke ka sealt kaudu. Uned tasub üles kirjutada, sest siis ei lähe need meelest ning saab nende tähenduse üle rahulikult mõelda.

Tervise seisukohast tasub praegu olla ettevaatlik puusade, reite, vere, veresoonkonna ja maksaga seonduvaga. Samuti tasub pigem vältida alkoholi.

Amburi märgi täiskuu ajal võiksid hoida enda läheduses või kasutada mediteerimisel järgmisi kristalle:

Ametüst - rahu ja harmoonia kivi, mis aitab tugevdada intuitsioone ja toob visioone ja meeleselgust.

Sodaliit - aitab vabaneda vanadest mõttemustritest, kergendab enese väljendamist ja avab vaimseid tajusid.

Türkiis - tervendab keha ja vaimu ning avab su meele armastusele.

Suitsukvarts - äärmiselt rahustav ja maandav kivi, mis kaitseb negatiivse energia ja geopaatilise stressi eest.

Malahhiit - transformatsiooni ja arengu kivi, mis tasakaalustab emotsioone, avab südant ja vabastab hirmust.

Šamaan Anu Pahka armurituaal täiskuu ajaks

Kui tahad armuda õigesse inimesse ja elada temaga kogu oma elu, siis loe loitsu allikaveele. Täiskuu kesköösel kalla allikavesi savikannu ja pane ümber punane villane lõng, millele oled eelnevalt teinud kolm sõlme.

Esimest sõlme sidudes ütle ARMASTUS.

Teist sõlme sidudes ütle ÕNN.

Kolmandat sõlme sidudes ütle TRUUDUS.

Jäta kann veega ööseks aknalauale. Päikesetõusul võta kaks pokaali ja kalla need laetud vett täis.

Seejärel ütle loits: "Ühendan Jumala sulase (nimi) ja Jumala sulase(kallima nimi) südamed ja hinged. Voolav vesi meid kahte ühendab, mitte keegi meid ei lahuta ja riidu eiaja. Ainult surmal on õigus meid lahutada. Joon ma vee kahe eest, et armastus ei iial otsa saa! Aamen."

Peale seda joo mõlemast pokaalist pool ära ja kalla ülejäänud vesi ühte klaasi kokku ning joo ära, kujutledes õnnelikku elu oma kallimaga.

Rituaal pärineb šamaan Anu Pahka raamatust "Nõiakatla tarkuseterad".

Loe lisaks: NÄDALA TAROSKOOP | Õhus on vastakad energiad, mis lubavad nii säravat edu kui ka ohustavaid konflikte

KOMMENTEERI!