Täna toimuv Kuu loomine Kaljukitse sodiaagimärgis annab jõulise tõuke alustamaks oma elu puhtalt lehelt


Täna toimuv Kuu loomine Kaljukitse sodiaagimärgis annab jõulise tõuke alustamaks oma elu puhtalt lehelt
Foto: depositphotos.com

Käes on 2019 aasta esimene noore Kuu loomine. Just nüüd on hea aeg teha plaane, lasta minna olnul ning ammutada endasse maagilist väge, et sind ootaks ees periood, mis tooks kaasa õnnestumisi, rõõmsaid sündmusi ja soovide täitumist. Loe lisaks, milliseid energiaid kannab endas Kaljukitse märgist laetud Kuu.

Kuu loomisele annab oma värvingu ka pisut enne Kuu loomist toimunud päikesevarjutus, mida Eesti küll näha ei saanud, kui mille mõju on siiski olemas. Eelkõige annab see jõudu selleks, et lasta lahti vanadest sidemetest ja mustritest, mis võiksid jääda minevikku, et lasta sul kergemalt ja ilma liigse koormata edasi liikuda. Seega, kui soovid alustada puhtalt lehelt, siis praegu on just õige aeg uuteks algusteks.

Seekordne noore Kuu loomine toimub Kaljukitse tähemärgis, mis toob kaasa suurenenud nõudlikkuse enda ja teiste suhtes. Tehakse plaane tuleviku osas ja keskendutakse oma ambitsioonide elluviimisele. Millegi väga riskantsega ei tasuks praegu lagedale tulla, kuna inimesed kipuvad olema pigem konservatiivsed ning reegleid järgivad.

Sobilikud tegevused on kõik maised asjad, mis nõuavad kohusetunnet, pühendumist ja järjekindlust. Vältida tasuks kangekaelsust ja liigset enesekesksust. Inimsuhted võivad pingestuda just seetõttu, et ei soovita minna kompromissile. Enne tasub mitu korda mõelda ja siis alles öelda, nii säästad end ja teisi soovimatust tülist ja valestimõistmisest.

Seotud lood:

Tervise eest hoolitsemisel tasuks silmas pidada seda, et luud ja liigesed oleks hoitud ning kaitstud, samuti tuleks hoiduda külmetumast. Oma toitumist tuleks hoolikalt jälgida ning alkoholi tarbimist võiks pigem vältida.

Kristallidest on praegu sobilik kasutada selliseid, mis sobivad Kaljukitse energiaga. Nendeks on:

Oonüks - aitab leevendada vaimset ja füüsilist stressi ja suurendada elujõudu. Maandab, aitab keskenduda ja leida endas enesekindlus. Aitab leevendada hirmu tuleviku ees.

Karneool - annab energiat ja suurendab elujõudu. Aitab tuua lahendust seksuaalsusega seotud probleemidele. Meditatsioonis võiksid asetada karneooli juurtšakra lähedale ning visualiseerida, kuidas sealt kiirgub sinu kehasse soojendavat ja tervendavat energiat.

Mäekristall - kaitseb, tervendab ja tasakaalustab. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu. Tõstab vibratsioonitaset, seega suurepärane kaaslane meelerännakutel.

Malahhiit - sümboliseerib uuestisündi ja aitab tuua ellu muutusi. Aitab vabaneda vanast energiast ja annab julgust ning enesekindlust. Kaitseb talismanina õnnetuse eest.

Soovituseks oleks neid kristalle siis kanda ehtena, hoida endal ligidal või siis mediteerida nendega.

Maagilist Kuu loomist!

Loe lisaks: Kuufaasid ja kehahooldus: uuri, mida on hea ja kasulik teha tänase noorkuu ajal

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Mida räägib kuukalendri sünnipäev sinu elu ja saatuse kohta?

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

KOMMENTEERI!