Täna toimub noore Kuu loomine Lõvi tähemärgis | Esiplaanil on suhted, armastus ja seks


Täna toimub noore Kuu loomine Lõvi tähemärgis | Esiplaanil on suhted, armastus ja seks
Pühapäeval, 23. juulil toimub noore Kuu loomine Lõvi tähemärgisFoto: depositphotos.com

Juba täna toimub taas kord noore Kuu loomine ja seekord on see mõjutatud tulisest, optimistlikust ja säravast Lõvi tähemärgist. Loe, mida see endaga kaasa toob ja kuidas seda enda heaks kõige paremini tööle panna!

Kuu loomine on aeg, mil Kuud pole taevas näha või on näha ainult maa varjuga kaetud kontuure. Must Kuu on aga sama väekas abiline nagu täiskuugi - vanasti usuti, et selle kuutsükli loomus on veel eriliselt salapärane ja avalduvad kontrollimatud jõud.

Kuu loomine on suurepärane aeg uueks alguseks. Kuna see periood ei kesta pikalt, vaid päev enne ja päev peale Kuu loomise tipphetke, siis tasub juba praegu plaane teha, et Kuu loomise aega maksimaalselt ära kasutada. Seekordne noore Kuu loomine toimub Lõvi tähemärgis, seega on esiplaanil kõik see, mis on seotud inimeste välise küljega. Lõvi märk võimendab kõike meie elus, millele oma tähelepanu suuname. Lõvil on jõudu ja võimu muuta just seda, mida soovib. Ka suhete teemad on nüüd tõusnud esiplaanile ja pole ime kui just praegu kohtud oma elu armastusega või ilmub sinu ellu mõni kirglik armuke.

Nüüd tasub olla tähelepanelik, et sa ei laseks end asjade välisest küljest eksitada, sest kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Süvene ka pealispinna alla ja näe olukordade sügavamat sisu ja tähendust. Kui jääd pinnapealseks, siis võid langeda lõksu või jääda rumalasse olukorda.

Seotud lood:

Tervis osas tasub nüüd tähelepanelik olla just nende organite ja kehaosadega, mis alluvad Lõvi märgile. Need on selgroog, selg, süda, diafragma (päikesepõimik). Tuleks vältida igasugust ülepingutamist ja stressi.

Praegusel ajahetkel on sobivaimateks kristallideks järgmised:

  • Tiigrisilm - kaitseb halbade mõtete, needuste ja kurja silma eest. Tugevdab sisemist jõudu, enesekindlust, positiivsust. Tasakaalustab mees-ja naisenergiat.
  • Päikesekivi - suurendab positiivsust, tõmbab ligi küllust ja aitab soovidel täituda. Annab energiat ja vähendab stressi. Võimendab seksuaalenergia liikumist ja aktiveerib viljakust.
  • Karneool - äratab seksuaalse iha ja õpetab maisest elust rõõmu tundma. Lisab oprimismi, annab jõudu ja kannatlikkust. Õpetab rõõmu tundma oma keha ja elu üle.

Neid kristalle tasub kanda ehtena, hoida enda lähedal, nendega mediteerida või paigutada nad kodus külluse nurka.

Luba oma ellu loomingulisust, energiat, soojust ja armastust! Põnevat Kuu loomist!

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisa: Kuufaasid ja kehahooldus: uuri, mida on hea ja kasulik teha tänase noorkuu ajal

Maagiline randmepael: punane lõng pakub kaitset ja toob tervist

Igor Mang: astroloogilise sobivuse puhul on oluline nii päikesemärk kui ka Hiina astroloogia looma-aasta

Astroloogia ja tervis: millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?


KOMMENTEERI!