Täna taevas kõrguv Neitsi märgi täiskuu toob pinnale kõik selle, millest peaksid oma elus vabanema


Täna taevas kõrguv Neitsi märgi täiskuu toob pinnale kõik selle, millest peaksid oma elus vabanema
Foto: depositphotos.com

Alanud kalendrikuu esimene täiskuu jõuab meieni juba homme, 2. märtsil. Täiskuu mõjutusi on tunda aga juba ka täna ning Kuu mõju kandub edasi 3. märtsini. Kuna Neitsi märk on kantud korraarmastusest, puhtusest ja selgusest, siis tasub just nüüd neile väärtustele oma elus rõhku panna. Loe lisaks, millised mõjud on Neitsi täiskuul.

Täiskuu tipphetk on küll alles homme, kuid juba praegu võid tunda, kuidas aina intensiivsemalt hakkavad üles kerkima kõik need teemad, millega sa oma elus rahul ei ole. Nii töö- kui eraelu tasandil võivad taas aktiveeruda minevikust pärit probleemid, inimesed kipuvad vanu asju meenutama ja käitumismustrid, mis on oma aja ammu ära elanud, tõusevad jõuliselt päevakorda.

Kuna Kuu on Neitsi märgis, siis soovid, et sinu elu oleks kord ja selgus ning tahad vabaneda kõigest sellest, mis sulle sellel teel takistuseks on. Seda tehes tuleb sul aga meeles pidada, et ainus viis midagi tõeliselt muuta, on läbi teadlikkuse. Kui asud tegutsema esimeste emotsioonide ajel ning läbimõtlematult, siis võid teha rohkem kahju kui kasu. Kui soovid kasutada esile kerkinud teemasid ja emotsioone kui juhatajaid, mis lasevad sul jõuda umbsõlmede lahti harutamiseni ja edasi liikuda, siis alustuseks võta endale hetk ja kuula. Kuula oma keha ja vaatle oma emotsioone. Ära mine tunnetetormiga ega ebameeldivustundega kaasa. Lihtsalt ole selles tundes kui kõrvaltvaataja.

Seotud lood:

Kui tunned, et oled pinges või närviline, siis nii ütlegi ka end ümbritsevatele inimestele, selle asemel, et neile kuidagi nähvata ja seda hiljem kahetseda. Mida avatum sa oled, seda lihtsam on sul ka hakkama saada praeguste tunnetega.

Kuna Neitsi soosib pedantsust, siis pöörad nüüd ka oma tervisele tavalisest rohkem tähelepanu. Ka väikesed ebamugavused või tavalisest erinev tunne võib nüüd põhjustada sulle muret. Kipud olema lausa ülitundlik. Jällegi on soovituseks võtta rahulikult ja enne liigset muretsemist pisut jälgida, mis tegelikult toimub. Eriliselt tundlikud võivad praegu olla seedeorganid, soolestik ja kõht.

Neitsi täiskuu toob ka soovi enda ümber korda luua, alustada remonti, ümberkorraldusi ja suurpuhastust. Praegu tasub ette võtta ka kodu energeetiline puhastamine ja uue väeka energiaga laadimine. Kuidas seda teha, loe SIIT.

Kui soovid oma meelt rahustada ja tasakaalustada, siis poolvääriskividest võiksid praegu kaaslaseks valida rahustava sodaliidi, mis aitab vabastada vanadest mõttemustritest, kergendab enesega leppimist ja vabastab hirmudest. Hea on kasutada ka kõrge vaimse vibratsiooniga kuukivi, mis aktiviseerib intuitsiooni ning aitab tuua lootust ja tarkust. Võid kanda nii nende kividega ehteid, hoida kivi enda lähedal või ka mediteerida nende kristallidega.

Maagilist täiskuuaega!

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Terve nädala astroloogia | Vaata, mida planeetide mõjutused sulle kõikideks nädalapäevadeks toovad

5 märki, mis näitavad, et sul võib olla vaimne võime, millest sa ise teadlik ei ole

Sinu ego, vaimsed teejuhid ja intuitsioon - mil viisil nad sinuga suhtlevad?

KOMMENTEERI!