Täna on talvine pööripäev: maagiline aeg ja aasta oluline pöördepunkt

 (2)
Täna on talvine pööripäev: maagiline aeg ja aasta oluline pöördepunkt
Foto: depositphotos.com

Täna, 21. detsembril on talvine pööripäev - aasta üks müstilisemaid pühasid, mil on energiamaailma uksed valla ja liikvel kõiksugu müstilised olendid. Seekordne pööripäev langeb kokku ka Vähi märgi täiskuuga, mis omakorda lisab maagilisi energiaid. Loe, kuidas pööripäeva tähistada ja teha maagilist uute alguste rituaali.

Talvine pööripäev ehk talvine päikeseseisak on ööpäev iga aasta 21. või 22. detsembril, millal on põhjapoolkeral lühim päev ja pikim öö. Juba iidsetest aegadest on talvist pööripäeva peetud aasta tähtsaimaks ja maagilisemaks sündmuseks, kus ühel pool on surm ja teisel pool on sünd - lõpp läheb üle alguseks. See on eriline aeg, kus lõpetatakse kõik see, mis peab minema ja on meie jaoks täitnud oma ülesande. Nüüd peab tulema see, mida me oleme oodanud ja tahame tuua oma ellu nii energeetilisel tasandil kui ka materiaalsel.

Talvisel pööripäeval on sobilik meenutada möödunut ja tänada universumit kõigi nende kogemuste ja õppetundide eest, mida oled saanud tunda. Mineviku sündmustel ja neist tekkinud emotsioonidel on tugev mõju sinu tänasele päevale ja tulevikule. Vähi märgi täiskuu võib muuta sind väga emotsionaalseks ja nostalgiliseks. Ära mine liigselt tunnetega kaasa ega lase enesehaletsust, kurbust ega kahjutunnet liiga sügavalt hinge. Võta olnut kui väärtuslikku kogemust, mille eest tänulik olla.

Seotud lood:

Võta endale täna aega, et olla looduse rütmidega kooskõlas. Mine õue - metsa, mereäärde või naudi rahu ja vaikust kodus. Mõtiskle sel aastal tehtu üle ja tee kokkuvõtteid. Sa oled omandanud hulga kogemusi ja läbinud õppetunde, sa oled kohtunud uute inimestega ja ehk on saatus sind eraldanud ka mõningatest. Võta seda kui elu loomulikku kulgu ja ringkäiku. Lase oma südamesse tänulikkus, armastus ja rahu. Kõik see, mida oled kogenud, kasvatab sind inimese ja hingena.

Praegu tasub jälgida ka erilise hoolega oma intuitsiooni, unenägusid ja sisetunnet. Praegu on kõik energiad liikumas tugevamalt kui tavaliselt ja sa võid kogeda emotsioone, mida varem pole tundnud. Sulle võivad end ilmutada märgid, mis on oluliseks hoiatuseks või juhatuseks. Lase endal rahulikult, ilma igasuguste hinnanguteta, kogeda kõiki neid põnevaid tundmusi ja jälgi huviga, kuidas sinu keha ja meel reageerivad.

Selleks, et pöörata oma elus uus lehekülg ning lasta lahti oma aja ära elanud sündmustest, suhetest ja asjadest, tee maagilist pööripäevarituaali, millele annab oma jõu ja tugevuse tänane Vähi märgi täiskuu.

Maagiline pööripäevarituaal uuteks algusteks

Rituaaliks vajad:

  • Valge küünal (võid kasutada teeküünalt)
  • Vesi
  • Sool
  • Väike kauss
  • Hõbedast lusikas (segamiseks)

Parim aeg rituaali sooritamiseks on vahetult peale pimeduse saabumist. Enne rituaaliga alguse tegemist võta endale hetk, et mediteerida ja rahustada oma meel. Kui tunned, et oled valmis, siis puista paar näpuotsatäit soola vette. Soola on kasutatud vaimseks puhastumiseks ning halva eemale tõrjumiseks juba aastasadu. Sega soolavett hõbelusikaga, lase soolal lahtuda ja lausu: "Vabastan end mineviku taagast ja jätan olnu seljataha! Kõik see, mis on oma aja ära elanud, mingu rahus!"

Piserda iseennast soolaveega üle, veendu, et vett läheks kindlasti pealaele ja talla alla. Seejärel süüta küünal ning lausu: "Olen valmis kõigeks uueks, mis elul on mulle pakkuda. Võtan muutused vastu positiivselt ja hea on mu ellu oodatud!"

Nüüd ole pisut vaikuses ja rahus, mõtle nendele muutustele, mida sa soovid oma ellu. Lase küünlal lõpuni põleda. Täna universumit ja loe sellega rituaal lõpetatuks.

Loe lisaks: Täna on toomapäev: aasta oluline pöördepunkt, mil kihutati kurjad vaimud, laiskus ja mustus kodust välja

Teaduslikult tõestatud! Emotsioonidel on võime mõjutada otseselt füüsilist reaalsust

Loe veel

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

KOMMENTEERI!