Täna on suvine pööripäev: 8 toimingut, mida peaksid kindlasti tegema, et kindlustada endale maagiline suvi

 (3)
Täna on suvine pööripäev: 8 toimingut, mida peaksid kindlasti tegema, et kindlustada endale maagiline suvi
Kätte on jõudnud aasta kauneim aegFoto: depositphotos.com

Kätte on jõudnud aasta kauneim ja salapäraseim aeg. Nüüd saab nautida kõige pikemat päeva, päikesevalguse kõrgaega ja soovi korral ka oma ellu pisut maagiat tuua. Suvine pööripäev on sobiv aeg rituaalideks ning looduse ja Maaga ühenduse tugevdamiseks. Loe, mida võiksid suvisel pööripäeval kindlasti teha.

Suvine pööripäev ehk suvine päikeseseisak on ööpäev iga aasta 20. või 21. juunil, mil on põhjapoolkeral pikim päev ja lühim öö, aga lõunapoolkeral on pikim öö ja lühim päev. See on astronoomilise suve algus ja maagiline kõrghetk, kus energiad on valla ja kontakti saamine kõrgemate jõududega on lihtsam ja vahetum.

Siin on 8 toimingut, mida võiksid pööripäeval kindlasti teha:

1. Ärka vara ja tervita Päikest. Võta endale piiavalt aega, et saaksid nautida 10 minutit rahulikku olemist. Leba voodis, naudi aknast vaadet või kuula mõnd rahustavat laulu. Tunneta, kuidas su keha ärkab koos Päikesega.

2. Ole kontaktis Maaga. Mine täna kindlasti loodusesse, võimalusel jaluta paljajalu maapinnal, kasta varbad merevette, tunneta kuidas rohi ja muld on su taldade vastas. Nuusuta lilli, kallista puid või vaata pilvede käiku üle taevalae. Oluline on, et tunnetaksid oma ühtsust Maaga ja loodusega.

3. Puhasta oma kodu energeetiliselt. Ava aknad ja lase värske tuuleõhk tuppa. Too vaasi lilli ja oksi. Süüta küünlad (suvisel pööripäeval sobivad kollased, kuldsed ja oranžid küünlad) ja põleta viirukit.

Seotud lood:

4. Laula ise või kuula endale meeldivat lõõgastavat muusikat, olgu see siis mantrad või mõni su lemmiklaul, mis tuju parandab.

5. Mediteeri ja visualiseeri. Suvine pööriaeg on suurepärane selleks, et võtta kontakti kõrgemate universumi jõududega. Kui sul on unistusi või soove, siis just nüüd on hea aeg neist universumile teada anda. Võid oma soovi ka paberile kirja panna ning selle paberi siis küünlast põletada ja tuha tuulel kanda lasta.

6. Tee lõket või põleta küünlaid. Suvine pööripäev on Päikese jõu tähistamiseks ning parim, kuidas sa seda pühitseda saad, on läbi tule energia.

7. Külasta võimalusel mõnd väepaika. Eestis on palju positiivse ja väeka energeetikaga paiku. Vali välja mõni, mis asub sinu kodukoha lähedal ja käi seal ära.

8. Ole aktiivne ja pane oma energiad liikuma. Tee sporti, tantsi, käi massaažis või mõnes teraapias, proovi sütelkõndi või šamaanirännakut. Vali enda jaoks midagi, mis sinu keha ja vaimu rutiinist lahti raputab ja naudi seda kogu hingest.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: PÖÖRIPÄEVA HOROSKOOP: mida toob suvine päevakäänak kaasa sinu tähemärgile?

Vaata järgi, milline on sinu sünnikuupäeva õnnekristall!

Need on 10 parimat sodiaagipaari: vaata, kas sina sobid oma kallimaga ideaalselt kokku!

KÜLLUSE ASTROLOOGIA | Need on 5 sodiaagimärki, kelle esindajatel on eriti suur tõenäosus saada edukaks ja rikkaks

KOMMENTEERI!