TÄNA ON 8.08! Mis on number 8 vaimne, numeroloogiline ja ajalooline tähendus?


TÄNA ON 8.08! Mis on number 8 vaimne, numeroloogiline ja ajalooline tähendus?
Foto: depositphotos.com

Inimese elukanga moodustavad mitmetest sümbolitest ning numbritest mustrid ja numeroloogia on üks võimalustest õppida seda kangast lugema. Loe, millised uskumused on läbi aegade valitsenunud kaheksa kohta ja milline on selle numbri numeroloogiline tähendus.

Number kaheksa ajalooline ja maagiline tähendus

Number kaheksa saame siis, kui korrutame nelja, mida peetakse maailma numbriks, kahega. Sellest on tekkinud tõlgendus, et kaheksa esindab kogu universumi ja kosmose täiuslikkust. Selle tõttu austatakse Indias kaheksa õiekrooniga lootoslille ja hindude jumalal Vishnul on kaheksa kätt. Jaapanis on kaheksa esimene number, mis märgib, et midagi on palju. Vanas Egiptuses oli jumalail kaheksa esiisa. Kreeka mütoloogias seostus number kaheksa sangar Heraklesega.

Ringiga ümbritsetud kaheksanurk märgib igavikku ning taeva ja maa jõudude liitu. Muinas-Kreekas oli kaheksa taeva liikumisi sümboliseeriv igavene spiraal. Number kaheka koosneb kahest ringist, milles on vastandlike jõudude tasakaal ning ürgse ja vaimse jõu võrdsus.

Niiöelda külili kaheksat tuntakse lõpmatuse märgina. Kaheksa on ka viljakuse märk, mida kasutatakse maagias.

Astroloogias vastab number 8 Lõvi tähemärgile ja taro kaartide pakis on kaheksandaks kaardiks tugevus.

Seotud lood:

Number kaheksa numeroloogiline tähendus

Kuidas arvutada oma elutee numbrit? See on väga lihtne: liida kokku oma sünnikuupäev, kuu ja aastaarv. Seejärel liida kahekohalise arvu numbrid omavahel veelkord kokku, saad ristsumma. Näiteks inimese, kes on sündinud 21.12.1997 elutee: 2 + 1 + 1 + 2 + 1 + 9 + 9 + 7 = 32; seejärel 3 + 2 = 5. Kui said summaks 11, 22 või 33, siis neid peetakse meisternumbriteks.

Number kaheksa positiivsed omadused: saavutus - organiseerija, arvustusvõimeline, kompetentne, visa, tugev, võimekas, ennastsalgav, sitke.

Negatiivsed omadused: tagasihoidlikkus - pika vihaga intrigeeriv, ahne, tasakaalutu, omakasupüüdlik, kaval, julm, kättemaksuhimuline, türanniseeriv, võitlushimuline, agressiivne.

Karmaülesanne: headus, andestamine

Loe teiste elutee numbrite kohta SIIT.

Number kaheksa nägemine - sõnum inglitelt

Kui näed pidavalt numbrit 8 või kellaaega 8:08, või satud pidelvalt muul moel selle numbriga kokku, siis võta seda kui märguannet oma inglitelt. Number kaheksa märgib energiavoolu ja jõudu.

888 - üks periood su elus on lõppemas. On aeg end muutusteks valmis seada. Üks emotsionaalne, tööalane või mõne inimsuhtega seotud periood su elus on lõpule jõudmas. Ära viivita, tegutse, on saabunud aeg nautida oma töö vilju.

Nõid Anete on kirjutanud number 8 kohta nii: "Number 8 on transformatsiooni number, see number toob ellu ekstreemsed situatsioonid. Number 8 ei jäta kedagi külmaks, see on kire, surma, sünni, seksi, võimu, raha number. Selle numbri puhul võid oodata nii põrgulikku valu kui ka taevalikke naudinguid. Number 8 on lõpmatuse sümbol, selles on sees kõik vastandid, must ja valge, yin ja yang, põrgu ja taevas. Kui näed seda numbrit pidevalt, siis võid kindel olla, et number 8 toob endaga kaasa "surmaväravad", millest läbi minnes ei ole miski enam endine. Üks kõige olulisemaid õppetunde number 8 puhul on see, et surma ei ole tegelikult olemas."

Usutakse, et kuupäev 8.08 peaks endas kandma erilist õnne ning kõik see, mida täna ette võetakse on väga tähendusrikas ja omab inimese elule ka pikemas plaanis jõulist mõju. Kasuta tänast päeva targasti ja loo endale õnnerikas tulevik!

Loe lisaks: Salapärane numbrimaagia: vaimne maailm kõneleb sinuga läbi numbrite

Peeglike, peeglike seina peal ehk peeglimaagia

Feng shui ja armastus: idamaade tarkuse abil õnnelikuks!

KOMMENTEERI!