Täna kõrgub taevas aasta 2018 suurim superkuu!


Täna kõrgub taevas aasta 2018 suurim superkuu!
Foto: depositphotos.com

Aasta 2018 suurim superkuu, mida kutsutakse ka Hundi Kuuks, loob ennast täna, 2. jaanuaril Vähi sodiaagimärgis. Loe, mida seekordne täiskuu endaga kaasa toob ning saa teada, kuidas Kuu jõud enda kasuks tööle panna.

Mis on superkuu?

Kuu tiirleb ümber Maa elliptilisel orbiidil. Selle orbiidi Maale lähim punkt on 48 280 kilomeetrit lähemal kui kaugeim. Kuu vähim kaugus Maast on 356 410 ja suurim 406 700 kilomeetrit. Kuu orbiidi Maale lähedasimat punkti nimetatakse perigeeks ja kaugeimat apogeeks. Kui Kuu on parasjagu Maale lähimas punktis ehk perigees, ühtlasi täiskuufaasis ning oma orbiidil jõudnud parasjagu teisele poole Maad Päikese vastu ja peegeldab selle valgust, ongi tulemuseks superkuu.

Mida toob kaasa Vähi sodiaagimärgi Kuu?

Kuna seekordne täiskuu saab loodud Vähi märgis, siis on oodata eriti emotsionaalset ja suurenenud tundlikkusega aega. Inimeste sisemaailm ja tunded tõusevad jõuliselt esiplaanile ning on võimalik ka nende üle keemine. Ollakse nostalgilised ja kiputakse meenutama vanu häid aegu ning ka melanhoolia ja kurvameelsus on kerged tekkima. Tasub katsuda säilitada rahu, näidata välja oma hoolivust ja armastust kaaslaste suhtes.

Tervise seisukohast tasub praegu tähelepanu pöörata oma toitumisele, sest Vähi märgile alluvad magu ja kõht ning seoses nendega võivad ka kergesti probleemid tekkida. Et vältida seedehäireid ja kõhuvalu, katsu nii söömise kui joomise puhul silmas pidada mõõdukust.

Seotud lood:

Praegu sobivad eriti hästi tegevused, mis on oma loomult rahulikud ja positiivseid emotsioone loovad. Vaata vanu fotoalbumeid, tee koos perega süüa, mine loodusesse, tegele oma sisemaailma arendamisega, kuula head muusikat või loe raamatut või veeda aega oma lemmiklooma seltsis.

Milliseid kristalle kasutada?

Kristallidest sobivad praegu eelkõige sellised, mis harmoneeruvad Vähi sodiaagimärgi energiaga. Soovituseks oleks neid kristalle siis kanda ehtena, hoida endal ligidal või mediteerida nendega. Sobivad kivid:

Tiigrisilm - toetab eesmärkide saavutamisel, suurendab sisemist väge ja maandab hirme. Kaitseb halbade mõtete ja negatiivse energia eest. Aitab suurendada loovust, tunnetust ja intuitsiooni. Parandab konfliktide lahendamise oskust ja tasakaalustab meelt.

Päikesekivi - annab energiat, suurendab positiivsust, rõõmsameelsust ja teotahet. Aitab soovidel täida minna ja tõmbab ligi küllust. Aitab suurendada elujõudu, viljakust ja seksuaalsust. Valgustab meelt ja keha ning aitab üle saada kurvameelsusest, melanhooliast ja depressioonist.

Karneool - toob ellu kirge, seksuaalsust, tugevaid tundeid ja särisevat energiat. Suurendab optimismi ning leevendab viha, kadedust ja armukadedust. Toetab unistuste elluviimist ja soovide täitumist. Suurepärane kivi selleks, et leida oma tõeline mina ja kutsumus.

Topaas - toob rahu, helgust ja rõõmu. Suurendab õnne- ja armastuse tunnet. Aitab mõista oma elu eesmärki ja toob nii vaimset kui füüsilist tervendust. Kaitseb kadeduse ja halbade soovide eest.

Kasuta superkuu jõudu!

Täiskuu annab oma maagilse jõu ja laengu kõigele, mida ette võtad. Siin on viis asja, mida võiksid kindlasti ette võtta seekordse superkuu ajal:

Tee maagilist täiskuurituaali, mis toob rikkuse ja külluse!

Puhasta oma kristalle ja lae neid uue energiaga.

Tee maagilist täiskuuvett.

Mediteeri täiskuu paistel.

Ennusta tulevikku.

Maagilist superkuud!

Loe lisaks: Teaduslikult tõestatud: täiskuu mõjutab inimesi - ajab pisut pööraseks!

Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Küünlamaagia | Ennusta tule abil endale tulevikku

4 lihtsat ja lõbusat viisi, kuidas õuna abil enda kallimat ja armuõnne ennustada

KOMMENTEERI!