TÄISKUU HOROSKOOP: kuidas mõjutab sind taevas kõrguv Kaksikute märgi täiskuu?


TÄISKUU HOROSKOOP: kuidas mõjutab sind taevas kõrguv Kaksikute märgi täiskuu?
Foto: depositphotos.com

Reedel, 23. novembril särab taas meie kohal taevas müstiline ja jõuline täiskuu, seekord siis Kaksikute märgis. Kaksikutes liikuv Kuu toob kaasa muutliku ja rahutu õhustiku. Raske on midagi ette planeerida, sest viimasel hetkel võib palju muutuda. See omakorda toob kaasa võimalused pingeteks, plahvatusteks ja lahkhelideks. Loe lähemalt, mida on täiskuul seekord sinu jaoks varuks ja mida peaksid tähele panema, et vältida soovimatuid tagajärgi.

Veemärgid - Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Sinu jaoks ei saa seekordne täiskuuaeg just lihtne olema. Õhus on palju pingeid ja tunned end tasakaalust väljas olevana. Kuna sinu närvid on tavalisest enam pingul, siis on ka lahkhelid ja tülid kerged tekkima ning seda eriti just oma kõige lähedasematega. Ole tähelepanelik ja varu rohkesti kannatust. Loe enne mõttes kümneni kui midagi ütled.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Täiskuu toob sinu jaoks kaasa küllaltki keeruka aja. Sa võid märkamatult sattuda nii keerukatesse situatsioonidesse, et nendest vabanemiseks tuleb sul kõvasti vaeva näha. Katsu vältida kõiksugu riskantseid ettevõtmisi ja salakavalaid ahvatlusi, sest praegu on väga suur võimalus teha kahetsusväärseid vigu. Suhtu endasse armastuse ja hoolega ning väldi kõike, mille kohta tead, et see teeb sulle halba.

Seotud lood:

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Seekordne täiskuu paneb sind mõtlema, kas oled oma elus ikka õigel teel. Ära võta praegu ette mingeid ootamatuid samme, vaid vaata, ehk kulub sulle lihtsalt ära mõni väike muutus oma igapäevarutiinis. Väga oluline on ka see, et väljendaksid oma tundeid ja mõtteid teiste jaoks arusaadavalt. Praegu võib ette tulla valestimõistmini, solvumisi ja haavumist just selle tõttu, et üksteisega ei räägita.

KOMMENTEERI!