TAEVAS SÄRAB KALADE TÄISKUU: kuidas mõjutab see sinu sodiaagimärki?


TAEVAS SÄRAB KALADE TÄISKUU: kuidas mõjutab see sinu sodiaagimärki?
Foto: depositphotos.com

Peagi ootab meid ees taas täiskuu, mis on seekord emotsionaalses ja intuitiivses Kalade sodiaagimärgis. Täiskuu tipphetk on küll alles 14. septembril, kuid juba täna ja ka veel paar päeva peale seda on mõjusid tunda. Loe, kuidas selle suveperioodi viimane täiskuu sind mõjutab ja mida võiksid silmas pidada.

Täiskuu ei jäta enamasti inimesi külmaks. Seekordne Kalade sodiaagimägi Kuu toob kaasa eriilmelisi energiaid - häid, keerulisi ja selliseid, mis aitavad kaasa muutustele ja arengutele. Kalade sodiaagimärgi mõjud muudavad inimesed unistavateks ning soovitakse rohkem tegeleda oma mõtete ja soovunelmatega, mitte reaalse maailma teemadega. Nüüd on ka intuitsioon tugevam kui tavaliselt, mistõttu võiks rohkem tähelepanu pöörata märkidele, mida universum saadab. Ka unenäod võivad nüüd näidata olulist juhatust ja anda juhtnööre, mida võiks uskuda.

Kuna Kaladele allub keha immuunsussüsteem, siis tuleks vältida kurnavaid ja füüsiliselt raskeid tegevusi ning kokkupuudet viirustega. Võib esineda suurenenud tundlikkust ravimite suhtes ja allergilisi reaktsioone.

Sobilikud tegevused on täna sellised, mis on seotud erinevate kunstiliikidega ja enese väljendamisega, samuti on hea aeg maagia ja rituaalide tegemiseks ning talismani väestamiseks.

KOMMENTEERI!