Taevas kõrguv Neitsi märgi täiskuu loob soodsa pinnase keha ja meele tervendamiseks ja puhastamiseks


Taevas kõrguv Neitsi märgi täiskuu loob soodsa pinnase keha ja meele tervendamiseks ja puhastamiseks
Taevas kõrgub Neitsi tähemärgist mõjutatud täiskuuFoto: depositphotos.com

Jälle on kätte jõudnud maagilise energiaga laetud täiskuuaeg. Loe, kuidas Neitsi märgi täiskuu mõjutab sinu emotsioone ja keha ning tee puhastusrituaali oma kodule, mis aitab eemaldada seisma jäänud energiat.

Täiskuu Neitsi märgis toob esiplaanile asjalikkuse, täpsuse ja konkreetsuse. Ollakse pigem ettevaatlikud ja hoolikad ning kontrollitakse kõike, enne kui tegutsetakse. Negatiivse külje pealt kiputakse olema liigselt pedantsed, kriitilised ja lausa näägutavad. Ka võib olla tunnete üles-alla kõikumist ning närvilisust.

Neitsi annab täiskuule väga jõulise laengu, mis laseb soovi korral ka meil jõuda oma sisemiste peidetud jõuvarudeni ning neid rakendada seal, kus me kõige enam tugevust vajame. Praegu on hea aeg, et leida endas enesekindlus, julgus ja tahe, et tõusta taas jalule ja lüüa särama kogu oma ilus ja võimsuses. Nüüd on sul piisavalt jõudu, et tegeleda nende teemadega, mis vajavad parandamist, lõpetamist või uuesti alustamist. Neitsi märk aitab meile meenutada, et me ei otsiks väljastpoolt kedagi või midagi, mis meid õnnelikuks teeks, vaid leiaksime iseendas selle, mis paneb meid rõõmustama. Usalda oma intuitsiooni, ole julge ning tegele oma elu valupunktidega. Kui suudad neis lahenduse leida ning end kammitsevast mustrist välja murda, siis avad sa endale ukse uude ja kirkamasse maailma.

Neitsi Kuu soosib puhtust, seda nii füüsilises kui ka vaimses mõttes ja seepärast oleks sobilik oma asjade ja miks mitte ka elu korrastamine. Tasub teha puhastusrituaali kodule, mis aitab tõrjuda negatiivseid ja seisma jäänud energiaid. Vaata, kuidas oma kodu ja ümbrust tõhusalt puhastada SIIT. Meele puhastamiseks ja vana minnalaskmiseks võiksid teha andestamise meditatsiooni, mille leiad SIIT.

Kui soovid oma meelt rahustada ja tasakaalustada, siis poolvääriskividest võiksid praegu kaaslaseks valida rahustava sodaliidi, mis aitab vabastada vanadest mõttemustritest, kergendab enesega leppimist ja vabastab hirmudest. Hea on kasutada ka kõrge vaimse vibratsiooniga kuukivi, mis aktiviseerib intuitsiooni ning aitab tuua lootust ja tarkust. Võid kanda nii nende kividega ehteid, hoida kivi enda lähedal või ka mediteerida nende kristallidega.

Tervise seisukohalt tasub nüüd olla tähelepanelik. Kuna ollakse eriliset tundlikud erinevatele ebameeldivustunnetele, siis kiputakse ka üle mõtlema ning end haigemana ja viletsamana tundma, kui tegelikult põhjust oleks. Neitsile alluvad eelkõige soolestik, seedeorganid ja alakõht, seega võivad ka need keha piirkonnad olla eriliselt tundlikud.

Täiskuu andestamise rituaal

1. Võta endale hetk, et hingata. Sule kõik elektroonikaseadmed, sulge oma silmad ja hinga sügavalt sisse. Hoia seda mõned sekundid, seejärel hinga välja. Korda seda nii palju kui vajad, et sinu meel rahuneks. Unusta päevased mured ja luba oma kehal lõõgastuda.

2. Süüta küünal või põleta viirukit. Kui su meel on rahunenud, siis süüta küünal või puhastava toimega viiruk. Võid oma lähedusse võtta ka soovitud kristalli. Kõik see suurendab sinu ühendust Kuuga.

3. Mõtle olukorra, inimese või tunde peale, mis valmistab sulle muret, seejärel kirjuta see paberile. Võibolla soovid vabaneda mõnest halvast harjumusest või tundest? Ehk teeb sulle muret suhe mõne inimesega? Võta endale aega, et oma tunded ausalt ja julgelt kirja panna.

4. Võta hetk, et visualiseerida ja tunnetada iga teemat sügavuti, mis sa kirja panid. Sulge oma silmad ja kujutle, mis tunne sul oleks, kui sa oleks vabanenud neist muredest, mis sa kirja panid. Võta endale täpselt nii palju aega, kui vajad. Kas sa oleksid õnnelik? Kas sa tunneks kergendust? Visualiseeri oma tulevikku ilma sind vaevavate teemadeta.

5. Andesta ja lase minna. Kui sa oled lõpetanud visualiseerimise, siis lase negatiivsetel tunnetel mida koged, minna. Kinnita endale, et sul on aeg lõpetada enda halvasti tundmine ja seepärast sa andestad neile, kellele vaja. Vajadusel ka iseendale. Kohtle end armastusega ja saada ka teistele mõttes armastust ja mõistmist. Lõpetuseks mediteeri. Paberi, millele sa oma mured kirja panid, võid põletada, maha matta või rebida tükikesteks. Tee täpselt seda, mida tunned, et pead tegema selleks, et tunneksid, et oled vaimselt vabanenud sellest taagast. Nüüd täna universumit ja lase tal siit üle võtta sinu muredega tegelemine.

Maagilist täiskuuaega!

KOMMENTEERI!