SÜGISENE PÖÖRIPÄEV: millist mõju avaldab see erinevatele sodiaagimärkidele?


SÜGISENE PÖÖRIPÄEV: millist mõju avaldab see erinevatele sodiaagimärkidele?
Foto: depositphotos.com

Sügisene pööripäev on kohe ukse ees - see jõuab kätte 23. septembril. Nüüd on aeg öelda tänulikult hüvasti suvele ja tervitada avasüli värviküllast ja küpset sügist. Loe, kuidas saabuv pööripäev mõjutab igat sodiaagimärki.

Alates pööripäevast hakkavad ööd muutuma aina pikemaks ja pikemaks ning valget aega jääb aina vähemaks. Kuid ka see aeg on meile väga vajalik. Tuleb hinnata pimeduse, puhkeaja ja rahulikuma perioodi võlusid, sest just see on aeg, mida inimene vajab arenguks, kasvuks ja liikumiseks uuele tasandile.

Pööripäevaaeg on alati pisut müstiline, kandes endas maagilist salapära. See on nihe, mis ei vii meid ainuüksi järgmisse aastaaega, vaid muudab nii mõndagi ka inimeste teadvuses, emotsioonides ja käitumises. Sügisene aeg on suurepärane, et tegeleda oma sisemaailmaga, teadlikult jälgida oma tundeid ja mõtteid ning hoolitseda oma keha ja meele eest.

Kuna pööripäev kannab endas suurt muutuste jõudu, siis tasub nüüd lugeda, kas peaksid pigem käised üles käärima ja asuma aktiivselt tegutsema, või suisa vastupidi - andma endale puhkust ja nautima elu rahulikumat perioodi.

Vaata, mida toob pööripäev kaasa sinu sodiaagimärgile!

KOMMENTEERI!