Soovid leida hingesugulast? Sinu sodiaagimärk näitab ära, kuidas alanud aastal oma hingekaaslaseni jõuad!


Soovid leida hingesugulast? Sinu sodiaagimärk näitab ära, kuidas alanud aastal oma hingekaaslaseni jõuad!
Foto: depositphotos.com

Aasta 2019 on alles alanud ning sinu ees on lahti kõikide võimaluste uksed. Kui oled unistanud sellest, et leiaksid oma hingesugulase, siis tasub sul nüüd silmad-kõrvad lahti hoida! Loe, kuidas erinevate sodiaagimärkide esindajad peaksid toimima, kui soovivad kohtuda oma kõrgemalt poolt määratud hingekaaslasega.

Iga inimese jaoks on olemas see eriline "keegi", kes täiustab hinge ja tundub nii õige ning justkui kõrgemalt poolt saadetud. Oma hingesugulase leidmine ei ole lihtne, sest kui sa ei ole selleks valmis, siis ka teie teed ei ole määratud ristuma. Loe alljärgnevast loost, mida peaksid tegema või muutma, et sinu kohtumine oma hinge teise poolega jõukaks kätte juba sel aasta.

Tulemärgid - Jäär, Lõvi, Ambur

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Sinus on loomuomane jõud ja soov asuda suhtes esikohale. Kas siis teadlikult või alateadlikult tahad korraldada kõike, mis teie omavahelises suhtlemises toimub. Nüüd tuleb sul õppida oma ohjasid veidi lõdvemalt käes hoidma. Sinu õppetunniks on rohkem usaldada elu ja end ümbritsevaid inimesi ning leida sisemine rahu ka siis kui tead, et asjad ei pruugi minna nii nagu soovid. Kui lubad aegajalt ka oma teisel poolel suhte juhtimine enda kätte haarata ning suudad end seejuures vabalt ja kindlalt tunda, siis oled õigel teel.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Seotud lood:

Enne kui saad oma tõelise hingesugulase seltskonda tõeliselt nautida, pead endale selgeks tegema, et andmine ja saamine peavad nii elus kui suhtes alati tasakaalus olema. Vastasel juhul lihtsalt suhted ei saa pikas plaanis edukalt toimida. Sa naudid ju väga, kui sind poputatakse ja sinu eest hoolt kantakse? Paku seda ka teistele. Või kui oled end täiesti teiste eest hoolitsemisele pühendanud, siis luba nüüd ka enda eest rikkalikult ja armastavalt hoolt kanda. Tasakaalus energiavahetus on kõige olulisem.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Sinu jaoks on elu elamisväärne ja ehe siis, kui selles on küllalt seiklusi, üllatusi ja põnevust. Kui oled kinni jäänud elu rutiinse poole peale, siis on sul nüüd aeg naasta oma tõelise loomuse kutse juurde. Luba endale mugavustsoonist väljumist, reisimist, uute põnevate hobide proovimist. Ka oma hingesugulase leiad sa just sellises situatsioonis, mis pakub sulle väljakutseid ja nõuab ka veidi eneseületamist. Sinu hingesugulane, kellega oled mõeldud koos olema, naudib samuti avastusretki, nii maailmas kui inimhinge salajastes soppides.

KOMMENTEERI!