SODIAAGIMÄRK PALJASTAB: just see on sinu tugevaim külg ja parim omadus!


SODIAAGIMÄRK PALJASTAB: just see on sinu tugevaim külg ja parim omadus!
Foto: depositphotos.com

Tahad sa seda uskuda või mitte, igal juhul näitab sinu sodiaagimärk ära, milline on sinu tugevaim külg, mille tõttu inimesed sind armastavad, imetlevad või kadestavad. Vaata järgi, kas astroloogia oskab õigesti välja tuua sinu parima omaduse.

Veemärgid - Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Tugevusteks on erakordselt hea mälu ja suur empaatiavõime. Vähk on sodiaagi üks tundlikumaid märke ja selle sodiaagimärgi all sündinud inimesed omavad väga head tunnetust ja kuuendat meelt, mis laseb neil märgata asju, mis teiste eest saladuseks jäävad. Nende hoolivus ja hoolitsevus, nende vastu, keda nad armastavad, on väga suur. Ära kunagi haava nende või nende lähedaste tundeid, sest Vähid küll andestavad aga ei unusta.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Tugevusteks on müstiline salapära ja vaimsed võimed. Igaüks, kellel on mõni Skorpionist tuttav, on vast märganud, et neid ümbritseb eriline aura ja neil on vaimseid võimeid, mida nad aegajalt enda kasuks tööle panevad. Neil on eriline pilk, mis vajadusel suudab mõjutada ja hüpnotiseerida. Skorpion suudab soovi korral lihtsalt sulle "naha alla" pugeda ja oma müstilisi trikke sinu peal katsetada.

Seotud lood:

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Tugevuseks on suurepärane kujutlusvõime. Kalade märgi esindajad on terve sodiaagi ühed loomingulisemad ja parema fantaasiaga inimesed. Ära lase end petta nende malbest või hajevil olekust, see on vaid nende viis liikuda läbi erinevate dimensioonide, et koguda sealt teadmisi ja inspiratsiooni, mida peagi asuda motiveeritult ellu viima. Kalade mõistus suudab toota selliseid ideid, fantaasiaid ja lugusid, et võid neid lummatult kuulama jäädagi.

KOMMENTEERI!