Sodiaagimärk ja suhted: armastuse horoskoop meeste paremaks tundmaõppimiseks


Sodiaagimärk ja suhted: armastuse horoskoop meeste paremaks tundmaõppimiseks
Mida räägib mehe kohta tema sodiaagimärk?Foto: depositphotos.com

Mehe sodiaagimärk räägib palju tema iseloomust. Näiteks võib ennustada, milline on tema käitumine armastuse ja seksi osas. Kirss.net-i lühike armastuse horoskoop aitab sul oma partnerit paremini tundma õppida.

JÄÄR (21.03 - 20.04)

Stiihia - tuli
Jäär on eksperimentaator, kellele meeldib kõik uus. Talle meeldib katsetada ja realiseerida oma seksuaalfantaasiaid. Samas on ta järjepidev ning oma partnerile truu.

SÕNN (21.04 - 21.05)

Stiihia - maa
Seksi alal konservatiivne. Ei ole kunagi oma partneriga rahul ning on alati ideaali otsinguil. Sageli kipub petma oma naist.

KAKSIKUD (22.05 - 21.06)

Stiihia - õhk
Kaksikutest mees on vabaduslembene ja elava fantaasiaga. Ta kardab igavust ja rutiini ning püüab ka voodis leiutada midagi uut.

VÄHK (22.06 - 23.07)

Stiihia - vesi
Vähile on kõige tähtsam tugev perekond, kuid see on vastuolus tema temperamendi ja seiklushimuga. Tal on raske säilitada suhet, sest teda tüütab rutiinne elu ning seks ühe partneriga, samas ei julge ta oma naist petta. Seetõttu on ta harva õnnelik.

LÕVI (24.07 - 23.08)

Stiihia - tuli

Lõvi jaoks on seks justkui väike etendus. Ta püüab olla romantiline ja hooliv. Enamasti oma naisele truu, kuid võib salaja armastada kedagi teist.

Seotud lood:

NEITSI (24.08 - 23.09)

Stiihia - maa
Seksis väga hea, kuid tema juures pole see kõige tähtsam. Naist köidab hoopis tema õrnus, mida nii harva meessoo juures kohtab.

KAALUD (24.09 - 23.10)

Stiihia - õhk
Kaalud on väga egoistlikud ning nõuavad naiselt liiga palju: rahulikku ja õnneliku perekonda, head seksi, oma õigustega arvestamist jne. Kuid ta ei soovi midagi kuulda oma kohustustest ning see kujuneb tüli allikaks.

SKORPION (24.10 - 22.11)

Stiihia - vesi
Suurepärane partner, kes püüab ennastohverdavalt naist rahuldada ning säilitada perekonda. Skorpioni jaoks on esikohal lapsed, temast saab maailma parim isa.

AMBUR (23.11 - 21.12)

Stiihia - tuli
Iseloomult romantik ja rändur. Ei otsi kiindumust ega armastust. Tüüpiline seelikukütt, kes ei nõua ka partnerilt midagi peale seksi. Teda võib taltsutada vaid tugevaloomuline naine.

KALJUKITS (22. 12 - 20.01)

Stiihia - maa
Kaljukitse arvates on seks ja armastus omavahel lahutamatult seotud. Loomulikult meeldib see naistele. Ta on tagasihoidlik ja vähenõudlik ning ei räägi kellelegi oma seksuaalfantaasiatest.

VEEVALAJA (21.01 - 19.02)

Stiihia - õhk
Veevalaja allub hea meelega naisele. Ei ole armukade ning on oma naisele truu - ta lihtsalt ei mõtle truudusemurdmisele, sest temale on palju tähtsamad töö- ja perekonnaküsimused.

KALAD(20.02 - 20.03)

Stiihia - vesi
Naisi erutab kalade sensuaalsus. Samas on kalade märgi all sündinud mees harva tõeliselt armunud, ta ei väärtusta perekonda ega tõsiseid suhteid.

Allikas: Kirss.net

KOMMENTEERI!