Sodiaagimärgid ja stress: kuidas erinevate tähemärkide esindajad tulevad toime pingega

 (1)
Sodiaagimärgid ja stress: kuidas erinevate tähemärkide esindajad tulevad toime pingega
Foto: depositphotos.com

Aegajalt oleme kõik sunnitud töötama suure koormuse all, taluma pingeid või eluraskusi, mis iganes valdkonnas need siis ka ette ei tuleks. Mõned meist suudavad raskusi paremini taluda kui teised. Loe, kuidas erinevate sodiaagimärkide esindajad stressile vastu peavad.

Veemärgid - Vähk, Skorpion, Kalad

Veemärkide esindajad on sodiaagimärkidest kõige tundlikumad. Nad kulgevad oma sisemises rütmis, järgides võimsate emotsioonide kutset. Nende motivatsioon tuleb seestpoolt, tihtipeale on see ebateadlik reaktsioon emotsionaalsetele ärritajatele. Veemärkide inimesed peavad tundma, et nad on vajalikud, nad tunnetavad end kõige paremini vastastikuste emotsioonide kaudu. Nad on häälestunud peentele nüanssidele ning võivad olla sõltuvad ja haavatavad, mõnikord mõistavad aga signaale valesti, kuna nende enda emotsioonid on vildakad. See element tajub ja tunnetab asju ette sisemise kõhutundega.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Selle tähemärgi esindaja reageerib stressile väga halvasti, kergesti tekivad kõhuhädad ja emotsioonid mõjutavad immuunsüsteemi. Samas, kui leiad oma stressi allika, teadvustad seda endale ning asud tegutsema, et seda olukorda oma elus lahendada, siis paraned kiiresti. Selleks, et vaimne tervis oleks tasakaalus ja meel selge, peaksid katsuma mitte üle mõelda ning vabanema vimmast ja minevikust kummitama jäänud probleemidest.

Seotud lood:

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Skorpioni paindlik natuur võib mõõdukast stressist kasu lõigata, kuid liigne stress põhjustab libiido langust ja võib kaasa tuua seedehäireid ning kehakaalutõusu. Närvipingest võib tekkida ka õla- ja kaelavalu. Stressi puhul ei tasuks end liialt tagant sundida, võta vabamalt, puhasta organismi, räägi asjad selgeks ja vaata üle oma menüü. Ka korralik unerütm aitab sul liigsest stressist pääseda.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

See kohanemisvõimeline tähemärk reageerib stressile, voolates kord siia, kord sinna, kuid lõpuks annab alla. Emotsioonid käivad üle pea ja hakkavad pikas plaanis tervist kurnama. Hoolitse selle eest, et sa leiaks sisemise tasakaalu, ei muretseks liigselt teiste arvamuse pärast ega kurnaks end liigse tööga, sest sellest tekkiv stress lööb sul peagi kehas haigusseisunditena välja.

KOMMENTEERI!