SODIAAGIMÄRGID JA ROMANTIKA: parim suhtealane nõuanne igale tähemärgile!


SODIAAGIMÄRGID JA ROMANTIKA: parim suhtealane nõuanne igale tähemärgile!
Foto: depositphotos.com

Suhted ei ole alati kerged ja lihtsad. Isegi kui leiad endale ideaalse kaaslase, siis võivad ajapikku tekkida suhtesse pinged, mis on põhjustatud partnerite erinevast maailmanägemusest, iseloomust või ka nendest omadustest, mida annavad meile kaasa sodiaagimärgid, mille all oleme sündinud. Vaata järgi, mis on see suhtealane nõuanne, mida võiksid meeles hoida, kui asi puudutab sinu armuasju.

Veemärgid - Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Sa kipud vaatma oma suhtele ja partnerile otsa läbi roosade prillide. Kui tekib mõni konfliktiolukord, siis sa üritad situatsiooni pehmendada, leevendada ja väldid rääkimist sellest, mis sulle tegelikult muret valmistab. Isegi kui see on keeruline, siis räägi alati tõtt. Kui sa ei räägi oma kallimale sellest, mida sa soovid või mida mitte, siis ei suuda te pingelisi situatsioone mitte kuidagi lahendada.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Sa näed inimhingede sügavustesse ja tead inimloomuse telgitagustest nii mõndagi. See omakorda teeb sinu jaoks inimeste usaldamise kohati üpris keeruliseks. Kui aga puudub usaldus, siis hävinevad ka sinu suhted üksteise järel. Kui sa ei suuda usaldada, siis uuri välja, kas põhjus on ikka tõesti partneris või sinus endas. Kui leiad, et oled alatasa alusetult kahtlustav, siis asu selle teema lahendamisega kiiremas korras tegelema.

Seotud lood:

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Sa oled tõeliselt hooliv ja tundeline ning soovid anda endast kõik, et sind ümbritsevad inimesed tunneksid end hästi ja oleksid õnnelikud. Seda tehes kipud sa pahatihti iseenda eest hoolitsemise unustama. Luba endale rohkem seda, mis sind õnnelikuks teeb. Kui sinu enda armastuse karikas on tühi, siis on peagi raske ka teiste oma täita.

KOMMENTEERI!