SODIAAGIMÄRGID JA HOBID: missugused harrastused sobivad erinevate tähemärkide esindajatele?

 (1)
SODIAAGIMÄRGID JA HOBID: missugused harrastused sobivad erinevate tähemärkide esindajatele?
Foto: depositphotos.com

Ehk on sul olemas harrastus, mida armastad või äkki oled hoopis otsimas endale midagi sobivat? Igal juhul tasub üle vaadata, missugused hobid ja harrastused on sulle astroloogiliste tähelepanekute järgi sobivaimad.

Veemärgid - Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Et Vähk paneb põhirõhu kodusele majapidamisele, on talle tüüpilised tegevused õmblustöö, kudumine, meisterdamine, antiigi kogumine, kirbuturgude külastamine ja õhtusöökidel käimine. Vähi tugev tõmme vee poole avaldub purjetamises, kalastamises ja ujumises. Sobivateks hobideks on hõbesepa ja fotograafi töö. Lemmikspordiala on maadlemine. See heasüdamlik tähemärk leiab aega ka heategevuse jaoks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Skorpion on eriti kiindunud salateadustesse, metafüüsikasse ja igasugustesse maagiatesse. See Marsi poolt juhitav tähemärk naudib ka võitluskunste, välitöid ja sörkjooksu. Hädaohte, mida see tähemärk ihaldab, võib leida mootorrattasõidust, karstikoobaste uurimisest või põnevusjuttude lugemisest. Õhtuste meelelahutuste hulgas on Skorpioni lemmikuks baaride või ööklubide külastamine. Vesi tõmbab Skorpioni tugevasti enda poole - sukeldumine ja snorgeldamine on mõlemad sobivad alad. See tugev isiksus tahab ennast arendada ja õpib lõbu pärast. Skorpion võib olla tugevalt kiindunud arvutitesse.

Seotud lood:

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Kaladele sobib kõik, mis on veega seotud, seega ujumine, purjetamine, kalapüüdmine või kruiisilaeval sõitmine on ideaalsed hobid. Kunsti armastava inimesena meeldib neile ka kirjutamine, poeesia, ballett, näitlemine, teater, fotograafia ja akvarellidega maalimine. Veel sobivad neile jooga, tants ja omaette jalutamine. See tähemärk on tihti filmifriik. Enamusele Kaaludele meeldib metafüüsika, romantilised õhtusöögid ja igasugune maagia.

KOMMENTEERI!