Sinu sodiaagimärk näitab ära, kas sinusse on lihtne armuda või mitte!


Sinu sodiaagimärk näitab ära, kas sinusse on lihtne armuda või mitte!
Foto: depositphotos.com

Millise sodiaagimärgi esindajasse on lihtne armuda? Aga millise astroloogilise tähemärgi esindaja on rohkem omamoodi ja nüansirikkam, mis võib teha armumise keerukamaks? Loe, mida on astroloogid selle kohta arvanud.

Vaata, millised on need sodiaagimärgid, kelle esindajatesse on kerge armuda ja kellesse mitte. Alustame neist, kellesse on keeruline armuda ja liigume sammhaaval nendeni, kellesse armunine on lihtsamast lihtsam.

1. Veevalaja

Sinusse armumine ei ole just lihtne. Sul on tegelikult palju häid omadusi - oled otsekohene, arukas ja iseseisev ning mõtled tihti asjadele, mis on elus tõeliselt olulised. Milles siis väljendub see, et sinusse on keeruline armuda? Sul on nimelt oma selged ja väga kindlad nõudmised, mis puudutab armumist ja suhet. Sa ei ole nõus loobuma oma vabadusest ja kui tuned, et keegi soovib sinuga "liigset lähedust", siis tekib sinus tihtipeale vastureaktsioon ning sa tõmbad suhtele koheselt piduri peale. Selleks, et sinusse armuda, peab inimesel olema palju kannatust ja paindlik suhtumine. Aga ära heida meelt, see peletabki minema need, kes ei ole sulle tegelikult määratud.

2. Kaksikud

Sa oled Veevalajast vaid sammukese võrra ees, kui tuleb juttu sellest, kellesse on keeruline armuda. Ühel hetkel võid sa olla aktiivne, avatud, lõbus, mänguline ja suhtlemisaldis ning järgmisel hetkel külm, järsk ja tundlik. Sa ei lase kedagi tõeliselt ligi enne kui neid tundma õpid. Ning oma tõelist olemust ja iseloomu ei paljasta sa samuti just lihtsasti. See teeb aga tõelise sinu leidmise ja sellesse armumise väga komplitseerituks. Kui keegi armub sinusse, siis peab ta varuma aega ja kannatust, et näha, milline sa tegelikult oled.

Seotud lood:

3. Kaljukits

Sul on palju häid omadusi, mis tõmbavad ligi potentsiaalseid kallima-kandidaate - sa oled ambitsioonikas, oma eesmärkidele pühendunud, kindlameelne ja sul on tegelikult ka väga hea huumorimeel, mida saavad aegajalt mõned õnnelikud väljavalitud nautida. Miks aga sinusse on keeruline armuda? Sa oled kahtlustav ja kalkuleeriv ning sul on välja mõeldud juba enne suhte algust umbes miljon viisi, miks see suhe ei tööta. Sa arvad, et oled nii toimides lihtsalt loogikale toetuv ja praktiline aga tegelikult oled sa lihtsalt pessimist.

4. Skorpion

Üks suurimatest põhjustest, mis takistab sinusse tõeliselt armumast, on see, et sa ei suuda oma armukadedust vaos hoida. Sa ootad, et sinu kaaslane pühenduks koheselt täielikult sinule ning kui seda ei juhtu, siis kaotad sa huvi või korraldad juba eos ja ilma põhjuseta draama. See aga peletab juba suhte alguses sinu kõrvalt võimaliku kallima minema.

5. Neitsi

Sul on olemas suurepärased omadused - sa oled teadmishimuline, aus, oled alati hoolitsetud, armastad puhtust ja korda. Sinusse armumise teeb aga keeruliseks see, et sa otsid kõiges täiuslikkust. See aga paneb sind üle mõtlema juba enne, kui suhe on saanud alata. Sa tegeled oma peas väljamõeldud probleemide lahendamisega, mitte ei naudi asjade loomulikku ja spontaanset arengut.

6. Lõvi

Sinu soe süda, lõputu elurõõm ja otse loomulikult ka ligitõmbav välimus teevad sinusse armumise esmapilgul küll üsna lihtsaks, kuid kõik pole nii ladus kui pealtnäha näib. Sa oled üsna uhke loomuga ja sul on oma kindlad nõudmised. Sa tahad alati, et kontroll oleks sinu käes. Kuid mitte kõigile ei ole see vastuvõetav...

7. Kalad

Sinusse armumine on nii ja naa. Ei liiga lihtne ega ka mitte liiga keeruline. Sa oled tundlik, loominguline, fantaasiarikas, õrna hingega ja heatahtlik. See kõik on ju suurepärane, kui sa ei oleks ebakindel ja reserveeritud. Sinu tagasihoidlikkus saab tihtipeale kahjuks segi aetud huvipuudusega.

8. Jäär

Sinus pulbitseb energia ja elurõõm, sa oled enesekindel, suuremeelne ja optimistlik. Sinu kõrval viibimine on rõõm, sest sa nakatad oma positiivsusega ka teisi. Mis siis sinusse armumise keeruliseks teeb? Sa nimelt ei soovi suhte alguses eriti pühenduda. Sa tahad säilitada oma vabadust ja teha otsuse alles siis, kui oled tõesti kindel. See aga võib saata välja signaali, et sa pole tõeliselt huvitatud.

9. Kaalud

Loe veel

Ilmselt tead isegi, et sinusse armutakse üsna tihti. See pole muidugi ka mingi ime, arvestades seda, kui soe ja sõbralik inimene sa oled. Sinu šarm on enamasti üsna vastupandamatu ja kui keegi on juba sulle pilgu peale heitnud, siis armumine peaks olema üsna kiire. Ainus, mis võib sinusse armumise keeruliseks teha on see, et sa ei tea tihtipeale, kas sa tunned inimesese vastu suurt ja sooja sõprust või midagi enamat.

10. Ambur

Neil õnnelikel, kelle elus sina viibid, on päevad päikesepaistelisemad ning seiklustest just puudu ei peaks tulema. Sa oled avatud, lõbus, inspireeriv ja tõeliselt särav inimene. Sa oled aus, otsekohene ja ütled välja, mida sa tahad, nii elus kui armuasjades. Seega, sinusse on väga lihtne armuda.

11. Sõnn

Sa oled erakordselt südamliku ja sooja natuuriga, hoolid perest, lastest ja kodust. Sinu hoolitsev loomus tõmbab inimesi ligi ning kes siis ei tahaks endale kaaslast, kelle jaoks on suhe, pere ja armastus alati esiplaanil.

12. Vähk

Sa oled tunnetega tõeliselt sinapeal. Sa ei karda oma emotsioone välja näidata ja oled ka teiste tunnete osas hooliv, arusaav ja arvestav. Oled hea inimestetundja ja hoiad väga seda, kes on sulle kallis. See kõik teeb sinusse armumise imelihtsaks.

Loe lisaks: Mai-Agate Väljataga: kunagi oskas inimkond vabalt telepaatia keeles suhelda

Taimede maagiline vägi: angervaks toob armastust, raudrohi kaitseb kurja eest ja saialill aitab tuua saladused päevavalgele

Kes on sinu jaoks see "õige"? Sodiaagimärk näitab ära, milline peab olema sinu unelmate kallim!

KOMMENTEERI!