Sinu mehe sodiaagimärk näitab, mis on see iseloomuomadus, mida sa tema juures kunagi muuta ei saa

 (3)
Sinu mehe sodiaagimärk näitab, mis on see iseloomuomadus, mida sa tema juures kunagi muuta ei saa
Foto: depositphotos.com

Ainult üks asi on elus kindel - see, et toimuvad muutused. Inimesed omandavad uusi kogemusi, saavad õppetunde, kogevad tundeid, mis kõik jätavad neisse oma jälje. Kõik see on elu lahutamatu osa ja see muudab inimest. Samas on kõigil inimestel mõni selline iseloomu tahk, mis hoolimata kõigest jääb alati muutumatuks. Loe, milline on sinu mehe sodiaagimärgi järgi see omadus, mida sa ei saa ka parima tahtmise juures muuta.

Veemärgid - Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Ta on tujukas! Kui sinu kallim on Vähi sodiaagimärgist, siis ei saa sa ilmselt kurta selle üle, et ta ei oleks tundlik või ei väljendaks sulle piisavalt oma emotsioone. Sa võid kindel olla, et kui teda midagi häirib või kui talle midagi meeldib, siis saad sa sellest üsna pea teada. Vahel võid sa küll väsida, sest sa ei suuda lihtsalt tema tuju- ja meelemuutustega kaasas käia. Samas, temaga ei hakka sul kunagi igav ja teie suhtest ei puudu kirg ja draama. Just selline on suhe, millest kirjutatakse raamatuid!

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Ta on väga kontrolliv! Skorpionist mehega koos olemine ei ole lihtsate killast, sest see mees teab väga täpselt, mida ta tahab, millal ta tahab ja kuidas ta seda tahab. Ta on väga kontrolliv ja seda mitte ainult oma suhte osas, vaid kogu elu osas. Samuti on teada, et ta on nõus väga tuliselt ja kirglikult võitlema selle eest, mida ta tahab. See ei ole halb, kui sa vajadki oma ellu kindlat struktuuri ja kedagi, kes sinu eest otsustaks. Küll aga võib see tekitada probleeme, kui sa eelistad pigem vooluga kaasa minna ja ootad seda ka oma Skorpionist kallimalt.

Seotud lood:

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Ta tunneb end teiste inimeste seltsis tihti ebakindlalt. Kuna ta pigem pelgab esimest sammu astuda, siis pead olema sina see, kes nii tutvuse alguses kui ka juba pikemas suhtes teeb otsused ja asub tegutsema. Sinu Kaladest kallim pelgab seda, kui talle ära öeldakse ja see paneb ta pigem ootama märguannet väljastpoolt. Kui sa teda lähemalt tundma õpid, siis mõistad, et ta on väga südamlik ja tore, kuid mitte just väga suure algatusvõimega. Kui see sulle sobib, siis oled endale leidnud ideaalse kaaslase.

KOMMENTEERI!