See, mille vastu võitled, ei kao, vaid tuleb ikka ja jälle tagasi


See, mille vastu võitled, ei kao, vaid tuleb ikka ja jälle tagasi
Foto: depositphotos.com

Kui me millegi vastu võitleme, siis see ei kao meie elust, vaid vastupidi suureneb, sest võitlus tekitab võitlust. Pole tähtis, millega Sa võitled - haigusega, eluga, inimestega, tumedate jõududega või iseendaga.

Esialgu võib tunduda, et Sa võidad, kuid see on illusioon, mida me tahame uskuda. Probleem võib mõneks ajaks kaduda, kuid võib tagasi tulla veelgi võimsamalt. Kõik, mis tuleb meie ellu, on vajalik ja õpetab ning sellega pole vaja võidelda, seda ei pea vältima ja pole vaja põgeneda. Sellised asjad tulevad inimese ellu, et näidata Sinus olevad madalad energiad. Selleks, et Sa saaksid vabaneda ja äratada endas kõrgemad omadused, et Sa saaksid kontakti oma hingega, ja oleksid valguses ja Looja armastuses.

Inimesed ja sündmused pole Sinu vaenlased. Kõik elusituatsioonid vaid õpetavad, et Sa näeksid, mida Sulle peegeldab reaalsus. Sa saad näha kõike: elu tarkust ja Jumalat kõiges, kui Sa suudad rahustada enda sees oma ego, mis on pidevalt rahulolematu. Tasub õppida rahulik olemist ja aktsepteerida kõike, mis loob heaolu. Siis sa saad mõista, milleks oled siia tulnud ja milleks Sinu ellu on tulnud see, mida omad.

Kuidas tunda ja mõista, kas Sa võitled endaga? Kui Sa võitled endaga, siis Sa ei tunne endas rahulolu, vaid agressiivsed energiad, emotsionaalsust ja mõtete möllu. Kui me suudame rahustada oma ego, siis me oskame usaldada Jumalat, Universumit, elu ja ennast. Sellega harmoniseerivad meie mõtted ja emotsioonid ning teadvus avaneb tarkusele. Olles rahus ja aktsepteerimises me ühineme Universumi teadmiste kanaliga ja meid täidab heaolu tunne. Kui Sa oskad näha kõiges Universumi toetust, tarkust ja elu väärtust, siis oled rahustanud oma ego, mis enam ei juhi sind ja sa saad ise teda juhtida.

Seotud lood:

Loe lisaks: 7 imelihtsat viisi vibratsiooni tõstmiseks

Tarmo Urbi 10 soovitust, et olla õnnelikum ja tervem

Kas sina kasutad rohkem ego või südame keelt?

KOMMENTEERI!