Saa oma koduvaimuga sõbraks, ta hoolitseb sinu elamise rahu ja harmoonia eest

 (10)
Saa oma koduvaimuga sõbraks, ta hoolitseb sinu elamise rahu ja harmoonia eest
koduhaldjasdepositphotos.com

Juba iidsetest aegadest on inimesed uskunud, et nende elamise üle valvab heatahtlik ja sõbralik koduvaim. Temaga tuleks hoida häid suhteid, et kodu püsiks kaitstud ja harmooniline.

Siin-seal räägitakse koduvaimudest aga kuidas nende olemasolu kindlaks teha? Koduvaim on täiesti olemas, hoolimata sellest, et me teda ei näe. Ta eksisteerib teatud tasandil, mida enamus inimesi ei tunneta.

Koduvaim hoiab kodurahu ja hoolib väga oma peremeestest. Teda peab meelitama ja hellitama ning talle midagi maitsvat söögipoolist panema. Isegi kui ta oma kommi või küpsist meie silmis pole ära söönud, siis tegelikult ta sööb.

Igas kodus on olemas koduvaimud, need pole sarnased meie inimhingedega, sest nad on pigem loodusest pärit. Koduvaimud on kõige paremad abistajad kodus ja kodustes asjades, ehk kodu õhkkonna loomises.

Kui koduvaim sind armastab, siis on sööginõud püsivad terved, kodumasinad ja muud seadmed ei lähe kodus rikki. Perekonnaliikmetel läheb kõigil hästi ja inimesed lähevad rõõmuga koju. Kui sa aga ei taha oma koju minna, võib see tähendada, et koduvaim ei armasta sind või puudub üldse - siis puudub ka kodutunne. Kui sinu kodus läheb midagi katki või puruneb, siis koduvaim võib olla sinu peale solvunud.

Iidsetel aegadel uskusid inimesed, et kunagi elasid koduvaimud taevas, aga olid millegagi hakkama saanud ning Ülemine Juhatus, saatis nad maa peale. Sellest ajast hakkasid koduvaimud elama koos inimestega. Selleks, et saada õigust elada koos inimestega, hakkasid nad inimesi aitama.

Seotud lood:

Koduvaime võib jagada kahte rühma - on sellised, kes end pidevalt seovad inimeste tegevusega ja teised, kes rahulikult jälgivad, kuid siiski sekkuvad kui midagi on väga valesti ja neid häirib. Võib ka nii juhtuda, et nad jätavad selle kodu maha ja kolivad hoopis mujale, uude majja. Siiski enamjaolt nad pole rändurid ja püsivad paigal.

Koduvaimud võivad lahkuda ka siis, kui maja on maha jäetud või koduvaim on inimese poolt unustatud. Seega, ole sõbralik oma koduvaimu suhtes. Koduvaimude tegevus on peamiselt jälgimine, nad magavad siis kui kodus on vaikne ja rahulik, inimesi pole ja ka siis, kui kodus olles keegi ei lärma.

Nad vaatavad ja salvestavad endasse kõik, mida näevad kodus toimuvat. Koduvaimud võivad ka muutuda agressiivseks, kui selleks on vajadust. On juhtumeid, kus inimene kukub kodus, saades väga tugeva trauma. Ärge arvake, et asjad juhtuvad juhuslikult, et vaiba nurk jäi jalgu või said kapi uksega vastu pead niisama...

Koduvaimud võivad teha ka üllatavaid kingitusi oma pere heaks, midagi sellist, mis on täiesti ootamatu. On olnud juhtumeid, kus majja on tulnud suur õnn, siis kui pererahvas on koduvaimu austuse ja armastuse vääriline.

Ka tulekahjud ei teki niisama, selles majas on siis eelnevalt palju kurjust olnud ja koduvaim on sealt lahkunud ning maja on hooletusse jäänud.

Võibolla sinu koduvaim mõtleb, et teda ei vajata ja ta kükitab nähtamatult kusagil pimedas nurgas. Koduvaimudega saab kergelt sidet hoida. Kuidas? Esimese asjana usu, et koduvaimud on olemas.Teiseks, ütle kolm korda: "Taadike koduvaim, oled minuga ja mina sinuga!" Pane kusagile nurka midagi maitsvat ja ütle, et see on koduvaimule. Sa võid teha kohvi, anda kommi või keeta natuke magusat putru, panna moosi.

Koduvaimult võib paluda ka kaitset varaste eest. On ka juhtumeid, kus koduvaim ise ajab elamisest minema parasiidid (sipelgad, prussakad, lutikad - need on kurjade jõudude väljendus).

Koduvaimudele meeldivad väga lilled ja toataimed. Koduvaimud toituvad nendest tunnetest, mõtetest ja energiast, mida sa tekitad. Head sõnad meeldivad kõigile, samuti ka koduvaimule. Koduvaim võib aidata, kui oled haige, sa võid paluda aidata lahendada sinu isiklikke probleeme või paluda kaitsta kodu, kui sind ennast pole.

Enamus neist pesitseb kappides, seepärast peaksid olema kapid tühjendatud vanast ülearusest rämpsust, et koduvaimul oleks ruumi. Koduvaimude soov on näha inimesi hoolitsemas iseenda ja teda ümbritseva eest. Nad püüavad saavutada kõiges tasakaalu ja soovivad, et kodus oleks harmoonia.

Kõik, mis meie jaoks silmaga nähtav, pole veel see ainus, mis maailmas olemas on. Ka igaühe kodus peitub müstika ja palju saladusi, mida silmaga näha ei saa.

Hoidke oma kodu ja koduvaime, siis on ka teis endis tasakaal ja harmoonia. Saa sõbraks oma koduvaimuga.

Allikas: Koduhaldjas.blogspot.fi

KOMMENTEERI!