Raha ja vaimsus | Mida tähendab see, kui leiad maast raha?

 (1)
Raha ja vaimsus | Mida tähendab see, kui leiad maast raha?
Foto: depositphotos.com

Raha leidmine maast on alati tore ning enamasti ei loe rõõmu puhul see, kas sul on endal pangaarvel vaid mõned eurod või omad korralikku varandust - raha leida meeldib kõigile. Mis on aga raha leidmise spirituaalne tähendus?

Me ei leia raha just tihti, kuid kui avastame juhuslikult maast mõne mündi või lausa paberraha, siis seda suurem on rõõm. Aga raha ei ole pelgalt vahend, mille eest osta kaupu ja teenuseid, vaid rahal on vaimses mõttes hoopis sügavam tähendus.

Raha on läbi aegade seostatud võimu, hea õnne, edu ja ajalooga. Raha käib käest kätte ja mõned rahaühikud võivad olla üsna vanad ning liikunud läbi tuhandete erinevate inimeste käest. Sinu kätte võib sattuda raha, mis on olnud mõne kauge maa kodaniku valduses või hoopis mõni selline münt, mida on sinu oma sugulased puudutanud. Kuna raha antakse alati välja käega, siis kannab see ka pisut iga inimese energiast. Raha on energeetiliselt väga jõuline vahend ja seetõttu kasutatakse seda ka maagilistes toimingutes.

Kuna raha kannab endas positiivseid ja jõulisi väärtusi, siis on ka raha leidmine hea enne. See tähendab, et sind hinnatakse ja väärtustatakse ja seda mitte ainult maiste olendite poolt. See on universumi märk sulle, et sa oled oluline. See võib olla ka märk sellest, et need, kes ei saa ühel või teisel põhjusel olla sinu lähedal, saadavad sulle oma häid soove.

Seotud lood:

Kui sa leiad raha, siis tasub tähele panna seda, millele sa olid just enne leidmise hetke mõelnud või keskendunud. Raha leidmine tähendab, et sinu plaane saadab edu ja peaksid oma kavatsustega julgelt edasi minema. See on kui taevane julgustus ja kinnitus sulle, et kõik liigub edasi positiivses suunas ja sa ei tohiks kaotada lootust. Kui oled oma elus teelahkmel, siis tähistab raha leidmine peagi saabuvat uut algust ja raskuste kadumist.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Tähed teavad: missugune on sinu sodiaagimärgi suhe rahaga?

Kaheksa feng shui nippi, mis aitavad küllust ligi tõmmata

Vaimsus versus raha - mis on vaimsuse ja raha piirid? Kas kasutada maagiat või leida oma tee külluse manifesteerimiseks?

Kas soovid teada, kuidas elada jõukuses ja külluses?

KOMMENTEERI!