PÖÖRIPÄEVA HOROSKOOP: mida toob suvine päevakäänak kaasa sinu tähemärgile?


PÖÖRIPÄEVA HOROSKOOP: mida toob suvine päevakäänak kaasa sinu tähemärgile?
Foto: depositphotos.com

Suvine pööripäev jõuab kätte juba täna, 21. juunil. Kell 13:07 algab astronoomiline suvi ja Päike siirdub Vähi märki. Loe, mida see sinu tähtkuju jaoks kaasa toob!

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Sinu jaoks tõuseb nüüd esiplaanile kõik see, mis on seotud partnerluse ja inimsuhetega. See võib puudutada nii eraelulisi suhteid kui ka tööalaseid ettevõtmisi. Sul on olemas suurepärased oskused ja teadmised, kuidas tuua inimestes ja muidugi ka iseendas välja parim. Seega, kasuta praegust aega, et suhteid siluda ja parandada igal võimalikul moel.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Esiplaanile tõusevad tervise ja heaoluga seotud teemad. Sa teed plaane, kuidas parandada oma füüsilist vormi, kuidas hoolitseda oma vaimse ja füüsilise tervise eest nii, et tunneksid end elu parimas vormis olevana. Eriti oled huvitatud kõigest sellest, mis on toitumisega seotud ning uurid, millised oleksid sinu jaoks tervislikuimad valikud.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Tunned nüüd soovi olla mänguline ja lasta vabaks oma sisemine laps. Võid veeta ka rohkem aega kui tavaliselt laste seltskonnas, kes rõõmustavad su südant ja toovad välja sinu mängulise poole. Praegu mõjub sulle väga hasti ka mere, jõe või järve ääres viibimine. Vee energia tasakaalutab ja rahustab sind.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Seotud lood:

Tunned soovi ja ka kerget kohustust veeta aega oma pere ja kõige lähedasematega. Sinu pereliikmed või sinu kodu võivad vajada sinu tähelepanu, kuna praegu on kõrgenenud oht selleks, et keegi tunneb end üksikuna või ütleb sinu kodus ootamatult midagi üles ja vajab remonti. Ära tee väga suuri plaane, eriti selliseid, mis viivad sind kodust kaugele. Praegu on hea aeg olla oma perega oma pesas, sest sind vajatakse.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Tunned soovi liikuda, reisida ja avastada enda jaoks uusi alasid. Selline edasiliikumine ja ereng tõstavad sinu mõtteisse ka kerge nostalgia ja armsad minevikumälestused. Võid kohtuda oma sugulastega, lapsepõlvesõprade ja -mängukaaslastega, kellel on sinu kasvamises ja küpsemises oluline roll olnud. Liigu, kasva ja arene aga ära unusta oma juuri ja seda, kust sa pärit oled.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Sa saad nautida vaheldust oma tavalisest igapäevarutiinist, reisida, kohtuda sõpradega ja kogeda põnevaid elamusi. Isegi kui koged väikeseid ebakõlasid, mis võivad eelkõige tekkida inimsuhete pinnal, siis see ei takista sul elust täiel rinnal rõõmu tundmast ja nautimast suve kogu selle ilus.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Sinu jaoks on käes uute alguste ja muutuste aeg. Leia tee looduse juurde, naudi merd, metsa, aeda või niisama värsket suvesooja õhku. Sa suudad end praegu korralikult välja puhata ja uut energiat täis laadida, mida vajad selleks, et hiljem taas tavarutiinile vastu pidada. Sinu jaoks on kõige parem see, kui saad stressi-ja draamadevabalt aega veeta ja lihtsalt rahu ja vabadust nautida.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Praegu tunned vajadust lõõgastuda, nautida loodust ja puhkamist. Kui tavaliselt armastad väga tähelepanu ja seltskonda, siis praegu tunned end kõige paremini siis, kui saad nautida idüllilist rahu, vaikust ja hea raamatu seltsi. Luba endale mõnusaid ja hellitavaid puhkehetki, see turgutab su vaimu lausa imeliselt.

Neitsi (24. august - 23. september)

Sul on käsil mitmed projektid, mis hoiavad sind hõivatuna ja ei lase veel täielikul puhkusemeeleoludest kaasa haarata. Sinu mõtted on rohkem kontori kui ranna juures, kuid ise tundud sa sellega rahul olevat. Sul on mõned head ideed ja plaanid, mida soovid kindlasti ellu viia enne, kui end puhkusele ümber lülitad.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Sind on ootamas üks põnev pakkumine, mis puudutab eelkõige sinu tööd ja karjääri. Sa oled korralikult ja hoolikalt oma aega ja teadmisi panustanud oma ettevõtmistesse ja tundub, et nüüd võid rõõmustada, sest see hakkab end ära tasuma. Peagi saad juba nautida oma töö vilju.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Loe veel

Sa tunned soovi osaleda mõnel kursusel, seminaril või lihtsalt õppida omal käel midagi juurde. Praegune aeg soosib igat sorti õpinguid ja enda arendamist. Seega, kui oled tundnud tõmmet millegi suunas, siis haara härjal sarvist ning asu uusi teadmisi ammutama! See võib sind viia põnevate kohtumiste ja seikluste juurde.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Sulle pakutakse võimalust, mis avardab sinu teadmisi ja meelt. Saad kogeda rännakuid, mis võivad olla nii sisemaailmas toimuvad mõtlusretked, kui ka reaalsed reisid põnevatesse paikadesse. Hoia silmad lahti, sest just nüüd saad uut inspiratsiooni ja motivatsiooni selleks, et anda oma elule uus suund ning korrastada laokil olnud mõtteid-tundeid.

Loe lisaks: Vaata järgi, milline on sinu sünnikuupäeva õnnekristall!

Need on 10 parimat sodiaagipaari: vaata, kas sina sobid oma kallimaga ideaalselt kokku!

KÜLLUSE ASTROLOOGIA | Need on 5 sodiaagimärki, kelle esindajatel on eriti suur tõenäosus saada edukaks ja rikkaks

KOMMENTEERI!