Pane tähele! Need on neli sodiaagimärki, kes leiavad aastal 2020 suure armastuse!


Pane tähele! Need on neli sodiaagimärki, kes leiavad aastal 2020 suure armastuse!
Foto: depositphotos.com

Uus aasta toob endaga alati tunde, et algamas on midagi uut, suurepärast ja senisest paremat. Kuigi palju on selles igaühe enda teha, siis oluline roll on sellel mis tuleb, ka taevastel planeetide seisudel. Vaata järgi, millised on need sodiaagimärgid, kelle ellu on peagi algaval aastal saabumas suur südanttäitev armastus!

Kõik unistavad suurest armastusest, mis võidab kõik ja kestab aegade lõpuni. Kui sinu elus veel ei ole seda õiget partnerit ja sa alles ootad, et kirg ja romantika sinu ellu saabuksid, siis kui oled üks nende sodiaagimärkide esindajatest, tasub sul silmad ja süda avatuna hoida.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Planeetide seisud soosivad seda, et Jäär muutuks avatumaks, usaldavamaks ja järeleandlikumaks. Kui muidu on Jäära sodiaagimärgi esindaja üsna kangekaelselt oma eesmärkidele pühendunud ja veendunud selles, mis on õige ja mis vale, siis nüüd on oodata muutust. Jäär tahab ja julgeb oma mugavustsoonist väljuda ning on nõus katsetama ka neid asju, mida varasemalt oleks pigem välistanud. See viib aga kokku uute inimestega, avab asjade uusi vaatenurki ning tekitab värskeid ja ootamatuid tundeid. Endalegi ootamatult võib Jäär märgata, et ka väljaspool tema tuntud turvalisustsooni on elu ja armastust.


KOMMENTEERI!