Oska näha märke: intuitsioon juhatab sind õigele rajale


Oska näha märke: intuitsioon juhatab sind õigele rajale
Foto: depositphotos.com

"Märkide abil oma intuitsiooni tähelepanelik kuulamine on aidanud mul luua sellise igapäevaelu, millest ma kunagi unistasin," kirjutab Triin Katariina Tammert oma raamatus "Küsi ja sulle antakse".

Meil kõigil on väiksemaid ja suuremaid soove ja unistusi ning mõnikord tundub tee nendeni pikk. Aga sageli on olemas otsetee või väga ilus ja rõõmuküllane tee või kaks ühes. Soovide sõnastamine ja teadvustamine on esimene samm. Usk nende täitumisse ja kohalolek, mindfulness, täie tähelepanuga olevikuhetkes olemine on järgmine. Ainult nii oleme päriselt avatud märkidele, mis juhatavad meid viimase ja kõige ihaldusväärsema sammu - soovide täitumise ja vastuvõtmise - juurde.

Loe katkendit Triin Katariina Tammerti raamatust "Küsi ja sulle antakse".

Raha

Üks hall hommik, kus oli kõige külluses, aga mõtted kippusid ikkagi lippama tulevikku ja ette muretsema - et aga mis siis, kuude pärast saab. Kõigepealt tuli inglikaartidelt lause "Naerata! Sinu unistused on täitumas, ära lõpeta uskumist vahetult enne imet.". Siis Secrets2successi lehelt: "There are some things money cannot buy, like manners, morals, and intelligence." ("On asju, mida raha eest ei saa osta, nagu kombed, moraal ja intelligentsus."). Tuletas meelde, et kõike on külluses ja et ehkki raha on tore, pole see kõige tähtsam.

Seotud lood:

Tee minevikuga rahu

Olin mõtisklenud ja sõbrannaga arutanud, et võib-olla mu elus hulgub ringi liiga palju minevikuvarje ja peaks neil minna laskma...

Instagram ütles pool tundi hiljem: "We all have a past, making peace with it will set us free. When one door closes in life another door opens. Never give up." ("Meil kõigil on minevik, sellega rahu tegemine vabastab meid. Kui elus üks uks sulgub, siis teine avaneb. Ära kunagi anna alla.").

Kodu, süda ja armastus

Hommik pärast ühte natuke käest läinud pidu. Instagram ütles: "Home is where the heart is." ("Kodu on seal, kus süda.") ja pani endalt küsima, kus mu süda praegu on?

Kogu hetki

Mõnikord kahtled. Kahtled, kahtled ja kahtled, ehkki otsus ei pruugi üldse suur olla. Pidin ühel hommikul otsustama, kas minna kaasa väljasõidule teise linna või ei. Ma ei suutnud kuidagi otsustada, nii et küsisin lõpuks endalt konkreetselt: kumb valik mulle rohkem rõõmu teeb? Varsti pärast seda avatud Instagram ütles: "Collect moments." ("Kogu hetki.").

Seda saab muidugi ka kodulinnas teha, aga otsustasin siiski väljasõidu kasuks ja muidugi oli tore.

Suurepärane

Üks väike paha tuju päev eriti rõõmsate ja toredate vahel ... ja siis ütleb Instagrami TheSecreti leht suurte tähtedega: "I think you are fabulous!" ("Minu meelest oled Sa suurepärane!"). Kohe läks tuju paremaks, sõna jõud.

Valgusta maailma

Eriti lahe reede õhtu raju peoga ja siis armas laupäeva õhtu jõuluõhtusöögiga kallite sõprade seltskonnaga. Pärast seda hakkasime jalutama Hiltonisse ühele kokteilile, kui mu kaks eriti hoolitsevat sõbrannat avastasid, et mitmel sõbral pole helkureid. Aga neil oli hulgi, nii et nad jagasid kõigile, ma olin eriti liigutatud sõbrannade ja universumi heldusest, kui avastasin, et minu helkuril on tekst "Light up the world" ("Valgusta maailma").

Lase minna

Vahel, kui elu liiga keeruliseks ja pinge liiga suureks läheb, tuleb plats puhtaks lüüa ja puhtalt lehelt alustada. Tegin midagi sellist ühel pühapäeva hommikul, olin vihane ja kirjutasin mitmele inimesele, kellega vanamoodi jätkamine ei tundunud enam õige ega võimalik.

Siis tegin Instagrami lahti, hing ihkas ilu ... ja seal oli pilt kellestki õhupallidega päikeseloojangu taustal, koos tekstiga "Let it all go, see what stays." ("Lase kõigel minna, vaata, mis jääb.") - @noteforheart.

Paremini poleks saanudki sel hetkel öelda.

Allikas: Triin Katariina Tammert "Küsi ja sulle antakse", kirjastus Pilgrim

Loe lisaks: Alkeemia lugemisnurk: küsi ja sulle antakse!

Ära osta, parem rendi

Alkeemia lugemisnurk | Järgne oma rõõmule

KOMMENTEERI!