Olukord kisub pingeliseks: Merkuuri retrograad toob kaasa takistusi ja paigalseisu


Olukord kisub pingeliseks: Merkuuri retrograad toob kaasa takistusi ja paigalseisu
Foto: depositphotos.com

18. juuni - 12. juuli liigub planeet Merkuur retrograadselt, mis toob kaasa pisut segadust nii füüsilises kui ka vaimses maailmas. Häiritud saavad kõik asjad, mis on seotud kommunikatsiooni, tehnoloogia ja loogikaga. Loe lisaks, mida tasub tähele panna, et sellest perioodist võimalikult valutult läbi tulla.

Retrograad on hea aeg varasemalt tehtud vigade parandamiseks, koristamiseks, energeetiliseks puhastuseks, puhkamiseks ning mõtete korrastamiseks. Kõige olemasoleva, millega sa ei ole rahul, muutmiseks on praegune aeg suurepärane, samas uusi asju ei ole mõtet alustada ega käivitada, sest kõik jääb toppama või liigub soovimatus suunas.

Kui tunned, et mingid asjad ei edene sugugi, siis jäta need pigem sinnapaika ja lase nendel omasoodu areneda. Edasi võid nendega tegeleda siis, kui retrograad on läbi saanud ning arengud toimuvad taas ilma igasuguste segajateta.

Ette võib tulla ka infovahetusega seotud probleeme ja möödarääkimisi. Kui tunned, et sind ei mõisteta, siis ära heitu, vaid proovi rahulikult ja mõistvalt uuesi. Kui tunned, et millegi rääkimiseks või kellegagi suhtlemiseks ei ole hea aeg, siis usalda oma sisetunnet ning oota kuni retrograad möödub.

Loe lisaks: Teadjanaine Alexis Varnum: oleme jõudnud ajastusse, kus kõik pidevalt liigub ja muutub

Astroloog Katrin Haiba: mis toimub taevas ja maa peal? Astroloogiline rännak läbi 2020 murranguliste loomistsüklite

KOMMENTEERI!