Ole ettevaatlik! Oktoobri esimene täiskuu toob kaasa pingeid ja draamat


Ole ettevaatlik! Oktoobri esimene täiskuu toob kaasa pingeid ja draamat
Foto: depositphotos.com

Täiskuu tipphetk on 2. oktoobril kell 00.06. Seekordne täiskuu on Jäära märgis, mistõttu on eriliselt päevakorral teemad, mis on seotud füüsilise aktiivsuse, suhtlemise ja suure füüsilise ja vaimse energiaga. Oma mõju lisab täiskuule ka retrograadne Marss.

Inimesed võivad praegu käituda üsna impulsiivselt, kiirustavalt ning kohati ka väga enesekeskselt. Häid tulemusi võib hetkel saavutada pigem iseenda sisemaailmaga tegelemisel, kuna nüüd on võimalik õppida kannatlikkust, rahu säilitamist ka kriitilistes olukordades ning kohusetundlikkust. Praegu kipuvad inimsuhted olema üsna plahvatusohtlikud, seega tasuks pigem enne kümme korda mõelda ja alles siis öelda. Kõik tunded on täiskuu poolt võimendunud, nii positiivsed kui negatiivsed. Suuri muutusi ei tasu praegu oma elus teha, samuti ei maksaks alustada täiesti uusi asju. Kuigi tundub, et energiat ja tegutsemistahet on küllaldaselt, siis on see petlik, kuna motivatsioon raugeb üsna pea. Omalt poolt seab ettevõtmistele takistusi ka Marss, mis liigub retrograadselt ning tekitab sellega seisakuid ning tõmbab pinnale negatiivsed emotsioonid ja inimeste varjupooled.

Ettevaatlik tasub olla tule ja terariistadega ümberkäimisel ning vältida tormakusest tingitud traumasid! Võib esineda ka tuleelemendiga seotud hädasid - põletikke, palavikku, kuumarabandusi.

Seotud lood:

Praegu tasub olla kannatlik, leida üles sisemine rahu ja tasakaal ning liikuda edasi vaikselt ning kaalutletult. Nii on võimalik vältida suuremat sorti konflikte ja pahandusi. Hästi sobivad praegu mõnusad jalutuskäigud looduses, mediteerimine, enda sisse vaatamine ja vanadest mustritest välja murdmine.

Loe lisaks: Sündimise päev näitab ära, milline on sinu maagiline võime!

Kas näed pidevalt numbrit 22 või 222? Saa teada, milliseid sõnumeid universum sulle saadab

9 viisi, kuidas kaitsta end energeetiliste rünnakute eest

Kuidas tulla toime energiavampiiridega meie igapäevaelus?

KOMMENTEERI!