NOORE KUU LOOMINE: Skorpioni Kuu toob pinnale müstika, saladused ja kire


NOORE KUU LOOMINE: Skorpioni Kuu toob pinnale müstika, saladused ja kire
Foto: depositphotos.com

Täna, 28. oktoobril toimub noore Kuu loomine Skorpioni sodiaagimärgis, mis toob kaasa müstilisi vibratsioone, salapära ja esile kerkivad alateadvuse varjatumad küljed. Kuna noore Kuu loomine on suurepärane aeg uuteks algusteks ja kõigest sellest loobumiseks, mis sind enam ei teeni, siis kasuta praegust aega targasti. Loe, mida Kuu loomine kaasa toob ja kuidas sa saad selle enda heaks tööle panna.

Kuna Kuu loomine tähistab ka uuestisündi ja kõigest vanast lahti ütlemist, siis kasuta ka sina seda aega selleks, et alustada oma elu puhtalt lehelt. Kuna Skorpioni märk annab toetust eelkõige teemadele, mis on seotud hinge saladustega, varjatud ihade ja kiusatustega, alateadvusest esilekerkivate piirangute, uskumuste ja hirmudega, mis takistavad sul edasi liikumast, siis on praegu hea aeg tegeleda just nendest teemadest vabanemisega.

Samuti on praegune aeg hea tegelemaks maagia, esoteerika ja vaimsusega. Kõik see kokku laseb kasutada noore Kuu loomise aega selleks, et leida üles oma ürgne vägi ja tugevus, mis tuleks panna tööle selleks, et vabaneda kõigest sellest, mida sa oma ellu ei vaja.

Praegu on eriti aktuaalne kõik suhetega seonduv. Tunned, et vajad vaheldust, edasiminekut või täiesti uut algust, mis sinu sisemise tule taas lõkkele lööks. Tunned, et soovid proovida uusi asju ja nautida rohkem vabadust ja sõltumatust. On transformatsiooni, arengu ja muutuste aeg. Maskid võetakse maha ja näidatakse oma tõelist palet. Jagatakse enda kohta ka sellist infot, mida muul ajal hoolega varjatud on. See võib inimesi üksteisele nii lähendada kui ka luua piirid, millest üle minna ei soovita.

Seotud lood:

Selleks, et noore Kuu loomist enda heaks paremini kasutada, võid võtta abiks aroomiõlisid, viirukeid, kristalle või muid abivahendeid, mis aitavad sul suurendada oma vaimseid ja maagilisi võimeid. Kuna Kuu on kantud Skorpioni energiatest, siis sobivad praegu kasutamiseks patšuli, ingver ja alati sobiv ning puhastav salvei.

Kristallidest on praegu sobivaimad: malahhiit, akvamariin, kuukivi, türkiis, granaat, obsidiaan, punane jaspis, must turmaliin. Neid kristalle tasub kanda ehtena, hoida enda lähedal või nendega mediteerida. Lähtu kivi valimisel oma sisetundest.

Sodiaagimärkidest mõjutab tänane Kuu loomine kõige jõulisemalt Skorpionit, Sõnni, Lõvi ja Veevalajat.

Loe lisaks: TOP 7 maagilist rituaali: too oma ellu armastus, küllus, rahu ja õnn!

6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

7 olulist unenäosümbolit, millele peaksid alati tähelepanu pöörama

Vaimude õpetus unenägemisest: mis toimub vaimuga meie magamise ajal?

KOMMENTEERI!