Nõid Anete kirjanurk: väike jõulurituaal piparkoogitaignaga


Nõid Anete kirjanurk: väike jõulurituaal piparkoogitaignaga
Foto: depositphotos.com

Istusin köögilaua taga ja meisterdasin piparkooke. Sel aastal otsustasin, et teen elu lihtsaks ja kasutan ainult ühte piparkoogi vormi - südant. Vajutades üha uusi südameid taignasse, mõtlesin, et kui palju head võib teha üks hea süda, kui palju südameid saab vormida kõigest ühe südamega. Imeline. Kui südamlik paik oleks maailm, kui päriselus südamete vorpimine sama kiiresti käiks. Kui tainast jätkub, siis oleks igal südamel paariline ja kõik südamekaksikud elaksid õnnelikult koos. Vaatasin mõtlikult ülejäänud tainast, millest ei jätkunud südamete tegemiseks ja jäin veidi kurvaks. Tundub, et see köögis meisterdamine ei olnudki niivõrd kaugel päris elust, tuleb välja, et kõikidele inimestele ei jätkugi südameid, kõikidele ei olegi paarilist mõeldud ja et mõnedel inimestel on südame asemel hoopiski midagi muud.

Mõeldes sellele, et mis siis inimestel südame asemel olla võib, lasin oma fantaasial vabalt lennata ja meisterdasin ülejäänud taignast ühe väikese ringi ja ühe fallost meenutava piparkoogi. Heureka! Jätkasin samas vaimus ja kaunistasin oma ilusad südamekujulised piparkoogid üpriski pornograafiliste kujutistega. Mul oli kohutavalt lõbus, kuid ma taipasin selle loomeprotsessti käigus midagi väga olulist. Mõnikord me laseme enda südamesse inimesed, kes oma põhiolemuselt käituvad... Ja mõnikord käitume me ise nagu... Võimalik, et kui jumal taevas südameid jagas, siis kõikidele ei jätkunud ja nad pidid leppima teistsuguste kujunditega, põhjapõtru, tähekesi ja ükssarvikuid ei jagunud ka lõputult.

Seotud lood:

Glasuurides falloseid piparkoogisüdametele sain ma aru sellest, et naised on tõesti Veenuselt ja mehed Marsilt. Naised mõtlevad südamega, et kui tore, ilus, romantiline ja kaunis võiks elu olla, kui südamlik. Naised on ise nagu piparkoogisüdamed. Mehed seevastu mõtlevad väga falloslikult. Voolides piparkoogipeenist sain ma aru mehe põhivajadustest ja põhiolemusest. Läksin kogu oma olemusega piparkoogipeenise sisse, et aru saada, mis tunne on olla fallos. Tunne oli väga huvitav, esimesena tekkis tunne, et ma olen väga sirge ja võimas tegelane, tekkis väga tugev mina-tunne, egoism, enesekesksus. Mind tabas tohutu vajadus laieneda, saavutada, kasvada, areneda, oma potents(iaal)i täies mahus kasutada. Tunded olid palju konkreetsemad, selgemad, sirgemad. Sain aru, et meeste jaoks on nende mõtted sama olulised kui naistel tunded. Tajusin seda, et mehed saavadki korraga olla ainult ühe asja sees, neil puudub võime rööprähelda.

Tõmbasin kogu oma olemuse piparkoogipeenise seest välja ja analüüsisin kogetut naisena edasi. Mõistsin, et kui ääretult oluline on naisena suhetes mitte lasta tunnetel üle pea kasvada ning osata suhetes säilitada selge ja kaine mõistus. Mõtlemine on suhetes ääretult oluline aspekt, arvestades seda, et meeste jaoks nende mõtted justkui võrduvadki tunnetega. Naiste tunded on meeste jaoks nagu ring, kõik on omavahel seotud ja ringi mööda võib käia lõputult. Vaadates naiste tundeid mehelikust vaatenurgast, näis mulle, et naised oma olemuselt on värvilised ringid või lilledest punutud pärjad, mis pidevalt oma välimust muudavad, ainus püsiv omadus naiste juures ongi ring. Naisena on omavahel palju lihtsam näha maailma tervikuna, märgata seda, et kõik kuulub kokku, kõik on omavahel seotud. Mehena on maailm justkui osadeks jaotatud, mehed näevad kohati asju palju sügavamalt, konstruktiivsemalt, kuid nende jaoks eksisteerivad kõik "asjad" justkui eraldi. Naistel eksisteerivad kõik "asjad" koos.

Erinevusi, mis naiste ja meeste maailmade vahel eksisteerivad, võiks loetleda loomulikult lõputult, palju on teooriaid, mis neist erinevustest räägivad, kuid kui vähe on leiutatud praktilisi võtteid, mis aitaksid meeste ja naiste olemust päriselt mõista. Kõikidele inimestele samad võtted ei sobi, kuid igaljuhul tasub piparkoogitaignaga katsetada, ühe väikese vagiina või fallose voolimine võib tuua ka sinu ellu sügavamad teadmised meheks ja naiseks olemise saladustest. Vooli väike (või suur) kujuke, mine kogu olemusega selle kuju sisse ja küsi endalt, mis tunne on olla...? Esialgu naljaka või veidrana tunduvad praktilised harjutused on need, mis võivad meie ellu kõige suuremaid teadmisi tuua. Jälgi meisterdes hoolega oma mõtteid ja tundeid, võid vastuse saada nii mõnelegi olulisele küsimusele.

Kui nüüd hästi järele mõelda, siis oleksin võinud ülejäänud taignast meisterdada näiteks kaks väikest vaba käega voolitud südant, aga nagu näha, siis on igas veenuslases peidus ka killuke marslast. Naudinguterohket jõuluaega!

Autor: Nõid Anete

Loe lisaks: Mees ja naine: kaks energiat, mis täiustavad teineteist

Kümme mõtlemapanevat tsitaati mehest ja naisest

Elu algab seal, kus lõpeb mugavustsoon

Kas muundumine Jumalaks ja Jumalannaks igapäevaelus on võimalik?

Mida naine peaks teadma mehe seksuaalsuse kohta?

KOMMENTEERI!