Nende sodiaagimärkide all sündinud naised ei jäta külmaks ühtegi meest!


Nende sodiaagimärkide all sündinud naised ei jäta külmaks ühtegi meest!
Foto: depositphotos.com

On olemas naised, kellest ükski mees ei saa lihtsalt mööda vaadata. Neil õrnema soo esindajatel on olemas see müstiline ilu, sarm ja salapära, mis tõmbab mehi magnetina ning paneb südamed tugevamini põksuma. Vaata järgi, kas ka sina oled sündinud sodiaagimärgi all, mis mõjub vastassoole magnetina!

Paljud naised on kaunid, toredad ja säravad, kuid mõned sodiaagimärgid annavad enda esindajatele kaasa selle salapärase "miski", mis mõjub nõiduslikult ja unustamatult. Need on kolm sodiaagimärki, mis annavad enda esindajatela kaasa erilise sära:

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Kaksikutest naine on suurepärane kaaslane, sest temaga ei hakka mitte kunagi igav. Võib lausa öelda, et ta võrdub mitme tavalise naisega. Temas on erinevad küljed ning ta suudab neid oskuslikult sobival hetkel esile manada ning oma kaaslast positiivselt üllatada. Tal on loomuomane oskus suurepäraselt suhelda ja panna ka end ümbritsevaid inimesi end hästi ja õdusalt tundma. Ka võõrustajana on ta lausa jumalik. Ta oskab olla väga õrn ja hoolitsev, sest kui sina tunned end hästi, siis tunneb end hästi ka tema. Ta naudib head seltskonda ja võimalust oma intellektuaalsed võimed proovile panna. Talle meeldib silma paista ja inimestes imetlust äratada ning milline mees siis ei sooviks, et tema käevangus säraks selline suurepärane kaunitar.

Kaksikutest naine säilitab alati teatud salapära. Ta ei ole lahtine raamat, kelle kõik mõtted ja emotsioonid on alati kõigile avatud. Ta avaldab sulle oma tunded alles siis, kui ta on endas täiesti kindel. Kui ta ütleb sulle, et armastab sind, siis tea, et sellele järeldusele on ta jõudnud läbi tugevate tunnete ja korraliku mõttetöö. Seega pole need pelgalt niisama öeldud sõnad. Võid oma imelise Kaksikutest kaaslase üle tõeliselt õnnelik olla.

KOMMENTEERI!