Neist pahedest pead vabanema! Sodiaagimärk näitab ära, mis saab sinu komistuskiviks aastal 2019


Neist pahedest pead vabanema! Sodiaagimärk näitab ära, mis saab sinu komistuskiviks aastal 2019
Foto: depositphotos.com

Meil igaühel on omad tugevused ja loomulikult ka omad nõrkused. Kui tead, mis võib saada sinu komistuskiviks, siis ehk oskad ja suudad seda ka vältida. Vaata, mis on sinu sodiaagimärgi järgi see, mis sind just sel aastal tagasi hoiab.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Kordad ühte ja sama viga. Sa ei kipu oma vigadest õppima. Astud alatasa samasse ämbrisse, nii töö kui eraelu osas. Kui sa tahad, et midagi hakkaks sinu elus muutuma, siis pead õppima oma vigadest ja edasi liikuma.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Sinu standardid. Muidugi on hea, kui sul on elule kõrged ootused, kuid kui need on ebarealistlikud, siis kahjuks jääd kannatajaks sina ise. Sa pead aru saama, et vahel nõuad sa nii endalt kui ka teistelt liiga palju. Perfektsionismi taga ajamine teeb sind õnnetuks. Pead õppima siin ja praegu rahul olema, vaid nii saad sa tunda tõelist sisemist rahulolu.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Sinu endine kallim. Kipud oma hea südame tõttu liigselt andestama ja andma inimestele aina uusi ja uusi võimalusi. Ära mõtle nii palju teiste heaolule, vaid kuula oma südame häält ja tee nii nagu sinu enda jaoks kõige parem ja sobivam on.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Sinu töö. Tihtipeale jääd sa hoidma kinni oma töökohast ka siis, kui tõesti tunned, et see ei sobi sulle ega paku piisavalt rahuldust. Kui vaja, vaheta töökohta. See ei näita su nõrkust, kui teed lõparve sellega, mis sulle ei meeldi. Vastupidi, vaid nii saad sa jõuda selleni, mis sulle tõeliselt rõõmu teeb.

Seotud lood:

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Sinu uhkus. Sa oled tihti väga kangekaelne ja ei tunnista oma vigu. Ürita end sagedamini teiste inimeste olukorda panna, et mõistaksid neid paremini. Vabandamine ja oma eksimuse tunnistamine ei ole maailma lõpp. Proovi!

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Sina ise. Me oleme ise pahatihti need, kes enda jaoks probleeme loovad või välja mõtlevad. Samas oleme ise ka need, kelle võimuses on neid lahendada ehk enda jaoks selgeks mõelda. Seega, kui sa ei ole oma elus mingi teemaga rahul, siis asu tegutsema. Võta ette reaalseid samme.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Sinu halvad harjumused. Kas sa armastad kuulujutte? Toitud ebakorrapäraselt? Liialdad alkoholiga? Kui sa suudad end lõpuks vabastada sellest harjumusest, mis takistab sul täiel rinnal elamast, siis alles hakkad tõeliselt aru saama, milline su elu võib olla.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Keerulised suhted. Kui sa oled suhtes, mis sulle halvasti mõjub, kuid mida sa ikkagi mingil põhjusel ei lõpeta, siis see mürgitab sinu elu aeglaselt, kuid kindlalt. Selline suhe imeb sinust kogu elu ja jõu välja. On aeg lasta minna inimesel, kes ei mõju sulle hästi.

Neitsi (24. august - 23. september)

Sinu negatiivsus. Mõtle, kuidas sa iseendasse suhtud. Mõtle, kuidas sa ümbritsevatesse suhtud ja mida neist mõtled. Negatiivsus loob negatiivsust. Ära lase negatiivsetel emotsioonidel endast võitu saada.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Sinu minevik. Sa lased minevikusündmustel end kummitada ja see ei tee sulle head. Õpi andestama ja minna laskma. Ainult nii saad sa lugeda õppetunni lõpetatuks ja saad lõpuks edasi liikuda. Kui õpid nii tegema, siis imestad peagi ka ise, kui kaugele võid jõuda.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Sinu üksindus. Sa kipud arvama, et sul on omaette kõige targem olla. Nii ei pea sa kokku puutuma usalduse küsimustega ja tegema seda, mida sa ei soovi. Aga inimsuhted ei kipu nii just kõige paremini toimima. Tule oma kookonist välja ja julge olla haavatav.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Sinu eksimused. Keegi ei ole täiuslik ja ka sina teed vigu. Kuid sa ei peaks selle üle nii palju muretsema. Just tänu sellele, et sa julged proovida ja ka vigu teha, suudad sa tegelikult ka edu saavutada. Seega õpi parem end rohkem tunnustama ja ära muretse nii palju selle pärast, mis on elus valesti läinud.

Loe lisaks: Iidsed uskumused: millised on head ja millised halvad ended?

Näolugemiskunst: need märgid näitavad, kas sul on ees pikk või lühike elu!

Eestimaa iidsed väepaigad, mis annavad energiat ning toovad tervist ja elujõudu

KOMMENTEERI!