Need on neli sodiaagimärki, keda alatasa valesti mõistetakse!


Need on neli sodiaagimärki, keda alatasa valesti mõistetakse!
Foto: depositphotos.com

Sul on head mõtted ja plaanid, kuid ometi juhtub alatasa, et millegipärast ei kuku asjad välja nii nagu soovid? Kas oled tahtnud teha head või öelda mõne komplimendi aga lõpptulemus on pigem kummaline, kui mitte öelda vastupidine. Kohati võib inimesi valesti mõista just selle tõttu, et nad on sündinud sodiaagimärgi all, mis annab neile pisut teistsuguse maailmakäsitluse ja arusaamad. Loe, millised on need neli sodiaagimärki, keda alatasa valesti mõistetakse.

On inimesi, kes on terve elu tundnud, et neid ei mõisteta ja nad pärinevad justkui mõnelt teiselt planeedilt. Olgu põhjuseks siis nende tujukus, tundlikkus, omapärane huumorimeel või hoopis soov omaette hoida. Ühelt poolt teeb see elu keerulisemaks, kuid teiselt poolt hoopis huvitavamaks. Kõik oleneb sellest, kuidas vaadata.

Need on neli sodiaagimärki, keda alatasa valesti mõistetakse:

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Kuna Vähid on väga tundelised ja muutlike tujudega, siis ei suuda teiste sodiaagimärkide esindajad nendega sammu pidada ning nende tujusid haarata lennult. Võib juhtuda, et just siis kui ollakse lõpuks leidnud viisi, kuidas oma arust Vähi sodiaagimärgi esindajale meele järgi olla, ilmneb, et enam asjad nii ei toimigi. Juba on Vähil uued ideed, mõtted ja tunded. Kuna tema tunded on alati sügavad, ükskõik kui vahelduvad need olla võivad, siis on ka tema haavumine sügav. Vähid ei ole pahatahtlikud, lihtsalt nende tundeelu on intensiivsem kui see, millega enamik meist harjunud on.

KOMMENTEERI!