Need on kolm sodiaagimärki, mille esindajad on parimad isad


Need on kolm sodiaagimärki, mille esindajad on parimad isad
Foto: depositphotos.com

Peaaegu iga mees võib saada lapsi, kuid selleks, et olla oma lapsele suurepärane vanem, on vaja midagi enamat, kui lihtsalt oma geene edasi anda. Kindlasti oleneb see, kas lapsel on hea isa või mitte, palju enamast kui astroloogilisest märgist, kuid oma tõde peitub siin siiski. Teatud sodiaagimärkide esindajad kannavad omadusi, mida on lapse kasvatamisel hädasti tarvis.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Ta on lausa sündinud isaks ja juhtfiguuriks. Ta soovib olla oma lastele igati eeskujuks ja hoolitseb selle eest, et neist kasvaksid töökad, vastutustundelised ja haritud inimesed. Ta oskab hoida tasakaalu selle vahel, et annab neile kõike, mida nad vajavad, kuid ometi ei hellita neid ära. Ta nõuab distsipliini, kuid vastutasuks annab omalt poolt ka tähelepanu ja oma aega. Kuna Kaljukitsele ei ole omane abielluda ja lapsi saada enne, kui ta on oma soovis täiesti kindel, siis on tema lapsed alati oodatud ja suure armastusega vastu võetud. Ta on oma perele ja kodule väga pühendunud.

Kaljukitsedel on suurepärased eeldused olla ka super-vanaisad, sest kui isana püüavad nad hoida ikka ka korrektset, harivat ja eeskuju andvat joont, siis vanaisa staatusesse jõudes on nad sellevõrra mängulisemad ja veelgi vahvamad.

KOMMENTEERI!