Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks saab september olema üsna katsumusterohke


Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks saab september olema üsna katsumusterohke
Foto: depositphotos.com

September toob endaga kaasa aja, mis on laetud vastakatest emotsioonidest, kirgedest ja uutest plaanidest. Paljude jaoks on see uute alguste ja elus uue lehekülje pööramise aega. On aga kolm sodiaagimärki, kelle jaoks alanud kuu ei möödu kahjuks kuigi lihtsalt.

Need on kolm sodiaagimärki, kes peavad end valmis panema selleks, et september ei saa olema just kõige lihtsam kuu.

Vähk

Hinga nüüd rahulikult ning sügavalt sisse ja välja. Kuu esimene pool polegi sinu jaoks nii hull kui viimane. Sinu elus toimuvad nüüd sündmused, mis panevad sind oma valikutes ja sisetundes kahtlema. Sa tunned, justkui ei suuda sa hetkel asju adekvaatselt hinnata ja näha nö suurt pilti. Ka koduses elus võib ette tulla arusaamatusi ja tuliseid vaidlusi. Kui oled teadlikult rahulik ja katsud enne hoolikalt mõelda ja alles siis tegutsed, siis suudad ära hoida suuremaid pahandusi. Eriliselt tähelepanelik peaksid olema täiskuu ajal, sest see võimendab sinu emotsioone mitmekordselt.

Ambur

September toob sinu jaoks kaasa tohutul hulgal kohustusi, töid ja tegemisi. Sa pingutad, kuid tundub justkui sellest ikka ei piisaks. Ära ole enda vastu karm. Praegu on tähtede seis lihtsalt selline, mis piitsutab sind takka ja paneb sulle peale erinevatest eluvaldkondadest suured nõudmised. Sinu olukord peaks hakkama minema pisut kergemaks kuu viimasel nädalal. Siis hakkad juba nägema tunneli lõpus valgust ja tunned, et kõige hullem on möödas. Selleks, et mitte kohe läbi põleda, anna endale teadlikult puhkust. Sa vajad seda praegu lausa hädasti. Võta endale igas päevas mõni hetk, kus sa saad korraks aja maha võtta ja lõõgastuda.

Seotud lood:

Kalad

Sel kuul pead end valmis seadma selleks, et miski ei lähe päris nii nagu sa soovid. Nii tööelus kui ka kodustes asjades on kõik justkui pisut paigast ära. Kõige hullem on see, et sa ei saa ka päris täpselt aru, mis siis ikkagi viga on. Seekordne täiskuu muudab sind samuti eriliselt tundlikuks nii, et võid asju üle dramatiseerida ja ise enda jaoks kõik keerulisemaks muuta kui asi seda väärt on. Kui katsuda leida selles perioodis midagi positiivset, siis võiksid võtta seda kui kannatlikkuse õppetundi. Oska vaadata asju kõrvalt ning ära lase oma egol kõike isiklikult võtta. Nii säästad enda ja teiste närve.

Loe lisaks: INDIA ASTROLOOGIA PROGNOOS SEPTEMBRIKS: tähtede seis soodustab oma kire järgimist ja millegi uue loomist

Selgeltnägija Swami Darshi 10 mõtet elust ja inimestest

Usaldada või mitte? Need on kolm sodiaagimärki, kelle esindajad ei ole sellised, nagu näivad!

KOMMENTEERI!