Nädala energiad 8.-14. jaanuaril | On aeg sisemiseks inventuuriks


Nädala energiad 8.-14. jaanuaril | On aeg sisemiseks inventuuriks
Foto: depositphotos.com

Nädal kulgeb Kahaneva Kuu energiates. On hea aeg vaadelda, tunnetada ja lasta asjadel vaikselt settida. Praegu pole aeg kiirustada ega edasiminekuks jõudu kasutada. Lase lihtsalt protsessidel kulgeda, vahendab Kristallikoda.ee.

Tööta oma intuitsiooni, meele ja tahtega. Otsusta ja anna enese sees korraldused, millel (ja kellel) lased oma elust lahkuda ja millele-kellele näitad "rohelist tuld" ja ütled: "Teretulemast!". Sealjuures kuula ja usalda oma südant ning intuitsiooni, sinu keha ja sisehääl ei valeta sulle kunagi.

Loomingulised energiad on sel aastal võimsad ja sel nädalal soosivad need tühjuse ja ruumi loomist, pidades silmas kaugemaid ja kõrgemaid eesmärke, mis selles loodavas tühjas ruumis sel aastal tasapisi manifesteeruma saavad hakata.

Kasuta seda nädalat sisemiseks inventuuriks. Vaata enda sisse, kutsu tagasi oma hingeosad ja vabasta endast kõik, mis pole sinust ega sinu oma. Tee seda leebelt, aga otsustavalt. Vaata üle kõik aspektid, mis sind emotsionaalselt puudutavad või "käima tõmbavad". Need ongi kohad, kuhu oled oma hingeosi kaotanud. Kutsu need tagasi. Võta oma vägi tagasi. Vaata üle oma mõttemustrid. Lase ebasobival minna.

11. jaanuar on kaduneljapäev, mil on soodsaimad tingimused vabaneda kõigest aegunust ja sellest, mis meid enam ei teeni, teha oma alateadvuses n.ö. vahemälu puhastus ja kasutult seisvate failide kustutamine. Soodne on see päev ka kodu koristamiseks, mööbli ümber tõstmiseks ning kodu energiate puhastamiseks. Seeläbi vabaneb seisev energia ja teeme ruumi värskele ja uuele oma elus. Leia sel nädalal võimalusi olla ja liikuda looduses. Hinga sügavalt sisse ja välja. Ventileeri oma kopse ja hinga välja kõik, mida sa oma ellu enam ei soovi. Hinga sisse rahu ja armastust. Usalda iseennast ja universumi ning anna nõusolek võtta oma ellu vastu parimad võimalikud arengud ja lahendused.

Seotud lood:

Imelist nädalat!

Allikas: Kristallikoda.ee

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP JAANUARIKS 2018 | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

Sa tõmbad ligi just sellise suhte, nagu usud end väärt olevat

Iga hetk on väärtuslik kingitus: hingepuudutavad ja äratavad nõuanded 24-aastaselt surevalt noormehelt

Kuidas näha ja lugeda aurasid? Mida aura värvid inimese kohta näitavad?

KOMMENTEERI!